مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین دارو او تبلیغ به عنوان coronavirus درمان با وجود هشدار FDA

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او است که مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدار در مورد اثربخشی آن است.

“من اتفاق می افتد به گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک میزگرد بحث و گفتگو با مدیران رستوران در کاخ سفید است. “من امیدوارم که نه قادر به آن را به زودی به شما می دانم چرا که من امیدوارم که آنها می آیند تا با برخی از پاسخ. اما من فکر می کنم مردم باید اجازه داده شود.”

غذا و دارو به هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 درمان در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به خطر ابتلا به مشکلات ریتم قلب.

“هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19,” FDA هشدار داده است. هر دو می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی ضربان قلب سریع ،

هیدروکسی کلروکین توسط FDA تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا و همچنین شرایط خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او شده است مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم گفت که کاخ سفید پزشک “نمی توصیه” درمان اما ارائه آن را به او.

دو اخیر مطالعات مشاهده ای از coronavirus بیماران پیشنهاد این دارو دارای تاثیر کمی در درمان این بیماری است. مطالعات در حالی که همان به عنوان یک کارآزمایی بالینی نشان می دهد که مواد مخدر را به طور قابل توجهی کاهش عوارض ناشی از ویروس و یا مرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که همراه با مصرف مواد مخدر او در حال آزمایش است برای COVID-19 هر روز اما تا کنون آزمایش منفی است.

“شما شگفت زده می شود در مورد چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به ویژه در خط مقدم کارگران قبل از شما گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از آشکار او در میان کسانی که به مصرف مواد مخدر است.

رئیس جمهور تا به حال تبلیغ این دارو برای هفته ها اغلب بحث در مورد شواهد تاثیر آن از تریبون روزانه کاخ سفید جلسات. دولت انبار 29 میلیون دوز از این دارو در اوایل بیماری همه گیر.

تهمت نیز تبلیغ remdesivir تجربی داروی ضد ویروسی طراحی و توسعه توسط آمریکا بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences برای ابولا که پاک شد توسط FDA برای درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس. آمار اولیه از یک مطالعه جهانی منتشر شده در ماه گذشته در بر داشت بیماران داده remdesivir بهبود سریع تر می شود و ممکن است کمتر احتمال دارد به مرگ اما مطالعه دیگری نشان داد هیچ بالینی مزایای به مواد مخدر است.

این دارو remdesivir آمده است تا حدود 15 بار در رسمی کاخ سفید اظهارات گاهی از رئیس جمهور و گاهی اوقات از دیگر مقامات بهداشتی. هیدروکسی کلروکین در مقابل مطرح شده در مورد چهار بار به عنوان اغلب در آن تنظیمات.

که در آن coronavirus نیست: آنچه را نگه داشته و موارد رسما در صفر در این 200 شهرستانهای?

73-رئیس جمهور ساله یافت شده است به طور کلی در سلامت خوب با توجه به سالانه هر چند مانند بسیاری از آمریکایی ها او طول می کشد یک داروی استاتین طراحی شده برای کاهش کلسترول خون خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان “قسمت” از معاینه فیزیکی در نوامبر اما کاخ سفید فاش نشده که آیا او بازگشت و به تکمیل آن ارزیابی شده است.

وقتی پرسیده شد که چرا او آن را رئیس جمهور گفت که او “شنیده ام بسیاری از داستان های خوب.”

“و اگر آن را خوب … من نمی خواهید به صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال,” او اضافه شده است.

FDA هشدار داده است مصرف کنندگان به خرید دارو از داروخانه ها بدون نسخه پزشک از مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

پزشکان از جمله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci, باید گفت: این غیر ممکن است بدانید که اگر هیدروکسی کلروکین یا کلروکين – یکی دیگر از مواد مخدر رئیس جمهور است تحت فشار قرار دادند – موثر است یا بی خطر برای درمان COVID-19.

چندین کارآزمایی بالینی برای تست مواد مخدر در COVID-19 بيمار در حال جریان است.

کارشناسان بهداشت و درمان شد و سریع به وزن در توییتر.

“اگر من رئیس جمهور پزشک من را به شدت در برابر مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک ‘پیشگیری'” توییتی Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “هیچ شواهدی از سود شواهد زیادی از آسیب برساند.”

“این یک نوع دارو است که عوارض جانبی جدی ایم” لینا ون جمهور از والدین و سابق کمیسیون بهداشت و درمان در بالتیمور. “من بسیار نگران realDonaldTrump در ادامه به مدل رفتار است که می تواند آسیب های بسیاری از آمریکایی ها.”

چه coronavirus می کند و به بدن شما ؟ همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

کمک: الیزابت Weise

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>