مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه ژنرال

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام تعدادی از پایگاه های نظامی که در حال حاضر به نام مؤتلفه رهبران نظامی پس از خود دفاع و ارتش دبیر نشانه های آنها خواهد بود مایل به بحث در مورد این موضوع در اوایل این هفته.

“این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی است. ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی.”

تهمت نیست مسئله متفق ژنرال اما به جای تمرکز بر میراث امکانات خود مثال سه پایگاه در جنوب به نام ژنرال در مؤتلفه ،

“ما در تاریخ به عنوان بزرگترین کشور در جهان را نمی توان با دستکاری. احترام نظامی ما!” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در معرض گسترش شکاف بین کاخ سفید و پنتاگون. ارشد غیر نظامی و افسران از جمله وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش نشان داد اوایل این هفته تمایل خود را به در نظر گرفتن تغییر نام پایگاه که افتخار مؤتلفه ژنرال.

هفته گذشته Esper و Milley جلب تیز سوئیس از بازنشسته همتایان برای نقش خود در پاسخ به اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید. Esper تا به حال با اشاره به شهرهای آمریکا متاثر از تظاهرات به عنوان “جنگ فضایی” و Milley شد عکس, در استتار, یونیفرم راه رفتن بر روی یک مسیر پاک عمدتا مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید است.

ارتش دارای 10 پست به نام بعد از مؤتلفه ژنرال از جمله فورت براگ در کارولینای شمالی, Fort Benning در گرجستان و فورت هود در تگزاس که تهمت ذکر شده در یکشنبه توییتهایی.

بیشتر: تفنگداران دریایی سفارش مؤتلفه پرچم حذف شده در بان که شامل سپر تابلوچسبها و لباس

بیشتر: ارتش برای در نظر گرفتن تغییر نام قلعه به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

روز سه شنبه نیروی دریایی همچنین اعلام کرد که Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی قصد دارد به ممنوعیت نمایش مؤتلفه نبرد پرچم از فضاهای کاری در پایگاه, کشتی, هواپیما و زیردریایی. هفته گذشته دریایی سپاه ممنوع نمایش مؤتلفه نبرد پرچم.

در این اطلاعیه آمده است در پی در سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که دوخته بود توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. معترضان خواستار حذف یادبود به مؤتلفه ارقام و مقامات در برخی از نقاط را اعلام کرد قصد دارد برای انجام این کار است.

دستیاران پیش بینی کرده بود که رئيس جمهور در مخالفت با تغییر نام گفت: در smacked بیش از حد از “صحت سیاسی.”

آنها اشاره کرد که تهمت مخالفت با حذف یک Robert E. Lee مجسمه در Charlottesville, Virginia, محل شورش است که در طی آن یک معترض کشته شد.

“از کجا می خواهد آن را به پایان؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در ماه اوت سال 2017.

بازنشسته ارتش ژنرال دیوید پترائوس نوشت: در اقیانوس اطلس است که این نام را باید تغییر داد.

“این پایگاه هستند, بعد از همه, فدرال تاسیسات خانه را به سربازان که سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” پترائوس نوشت. “طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است به هر کسی که توجه دارد.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در اخبار جلسه که رئیس جمهور “شور و شوق” مخالف تغییر نام قلعه با این استدلال که آن را بی احترامی به سربازان آمریکایی کشته شده در خارج از کشور.

“بسیاری از زمان های بسیار گذشته تا جایی که دیدم این بود که یکی از این قلعه ها و نشان می دهد که این قلعه به نحوی ذاتا نژادپرستانه و نام خود را نیاز به تغییر کامل بی احترامی به مردان و زنانی که آخرین بیت از آمریکا زمین آنها را قبل از آنها رفت خارج از کشور و جان خود را از دست بودند این قلعه ها,” او گفت:.

کمک: تام Vanden بروک کورتنی سوبرامانیان دیوید جکسون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de