مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را reschedule 2020 کمپین تجمع در تولسا سقوط کرد که در Juneteenth تعطیلات

رئیس جمهور تهمت روز جمعه گفت که او خواهد reschedule ژوئن 19, کمپین تجمع در Tulsa, Okla., تسلیم شدن به تماس به تغییر تاریخ از این رویداد است که می افتد در یک روز تعطیل که نشانه پایان برده داری در آمریکا

از طریق توییتر اواخر جمعه تهمت گفت که حرکت تاریخ از این رویداد در نظر گرفته شده برای شروع خود بازگشت و به مبارزات پس از کاهش COVID-19 مستندات به معنای محدود کردن گسترش بیماری همه گیر ژوئن 20.

Juneteenth که در جشن سالانه توسط بسیاری از در ژوئن 19 روز بزرگداشت پایان برده داری در آمریکا در سال 1865. آن بود که در آن تاریخ که اتحادیه General Gordon گرنجر بخوانید رهایی اعلام به آفریقایی-آمریکایی است.

“بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” رئیس جمهور توییتی. “بنابراین من تصمیم به حرکت تجمع ما برای چهار شنبه, ژوئن 20th, در سفارش به احترام درخواست های خود را.”

هر دو تاریخ و استناد از سال 2020 برنامه ریزی شده انتخابات ریاست جمهوری کشیده شده بود انتقاد از جامعه سیاه و سفید و بسیاری دیگر. Tulsa معروف, سایت, سفید, اراذل و اوباش که در سال 1921 با هجوم یک کسب و کار موفق منطقه غیررسمی شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت از بین بردن سیاه متعلق به کسب و کار و خروج به عنوان بسیاری از 300 مرده در آنچه که به عنوان یکی از “بدترین نمونه واحد از کشتار نژادی در تاریخ ایالات متحده است.

“برای انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد” شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی به نقل از به نقل از آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع می آید در طول یک دوره که در آن خواستار نژادی عدالت رسیده اند یک اوج در امریکا پس از یک سری از کشته شدن سیاه پوستان به دست افسران پلیس و دیگر نژاد به اتهام بروز هایلایت شده توسط کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید نابود به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و حتی به عنوان مرد غیر مسلح گفت: او نمی تواند نفس بکشد. که مرگ کمک به جرقه موج ملی تظاهرات در مورد برابری نژادی و خشونت پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de