مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد خود را به پایان برساند هیدروکسی کلروکین رژیم ‘در یک یا دو روز’

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه نشان داد که او می خواهد خود را به پایان برساند پیشگیرانه هیدروکسی کلروکین رژیم “در یک یا دو روز.”

“من فکر می کنم این دو روز. دو روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتاق کابینه در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز دوشنبه اعلام کرد که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان یک درمان برای coronavirus با وجود هشدار در مورد اثر خود را به عنوان پروفیلاکسی در برابر coronavirus.

بیشتر: تهمت می رود با ‘روده’ مشاوره در خارج از تصمیم گیری برای خود درمانی با هیدروکسی کلروکین

بیشتر: کدام رئیس جمهور را شما انتخاب کنید برای مبارزه با کروناویروس? بسیاری از مورخان به FDR با سر اشاره

مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19 اظهار داشت: دوشنبه او شده بود مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. او گفت که کاخ سفید پزشک “نمی توصیه” هیدروکسی کلروکین اما ارائه آن را به او.

هیدروکسی کلروکین یک آرتروز پزشکی است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پیشگیری و یا درمان مالاریا و همچنین برای درمان لوپوس به گفته کلینیک مایو. آن را در دسترس در ایالات متحده تحت نسخه تنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا هم زده تا یک طوفان آنلاین و در کابل با آرایه ای از پزشکان و روزنامه نگاران و سیاستمداران صدور استرن هشدار به دیگران پس از رئیس جمهور وحی اشاره دارو ناکارآمدی در برابر coronavirus در چند اخیر مطالعات و لیست طولانی از عوارض جانبی بالقوه خطرناک.

هیدروکسی کلروکین و coronavirus: همه چیز به دانستن در مورد مواد مخدر تهمت می گوید او

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به G-7 جمع رهبران جهان به کمپ دیوید برای فرد در جلسه

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر اخراج یک مطالعه شامل 368 بیماران با تایید موارد COVID-19 درمان در جانبازان اداره بهداشت مراکز درمانی که وجود دارد بیشتر مرگ و میر در میان کسانی که با توجه هیدروکسی کلروکین از کسانی که دریافت استاندارد مراقبت. علاوه بر این مواد مخدر ساخته شده تفاوت در نیاز به هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف این مطالعه به عنوان “تنها بد نظرسنجی” و “مغلوب ساختن پیشی جستن دشمن بیانیه” و گفت: این بیماران درگیر بودند که “تقریبا مرده است.”

FDA هشدار داد که هیدروکسی کلروکین و کلروکين مربوط به مواد مخدر محدود به مردم در آزمایش های بالینی که به دقت نظارت یا کسانی که در بیمارستان بستری هستند و با توجه به نگرانی در مورد عوارض جانبی بالقوه خطرناک.

بیشتر: طرح خانه برای رای دادن به تغییرات به وام کسب و کار کوچک برنامه به ارائه انعطاف پذیری بیشتر

“هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19,” FDA هشدار داده است. هر دو می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی ضربان قلب سریع ،

وجود دارد ‘ هیچ داده ای تا کنون در مورد نحوه استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه به کروناویروس بنابراین معلوم نیست چرا تهمت می گوید او را قطع مصرف دارو اگر او معتقد است این کار می تواند به عنوان یک پیشگیری. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به کاخ سفید برای نظر.

کاخ سفید بوده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از ایمنی از رئیس و کارکنان خود را پس از چند دولت دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس های تعداد بالا از coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا یک نشان افتخار,’ ویژگی های آن را برای تست

در خود گفتن تهمت مطرح شده ایده گرفتن هیدروکسی کلروکین با سفید, خانه پزشک شان کانلی – نه راه دیگری در اطراف. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواسته کانلی “چه شما فکر می کنم ؟” و پزشک پاسخ داد: “اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.”

کانلی منتشر شد بیانیه چهار شنبه ادعا که “سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی” و او اشاره کرد که یکی از رئيس جمهور valets تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. کاخ سفید تایید کرد که نوکر حال آزمایش مثبت در مارس 7.

اگر تهمت توقف هیدروکسی کلروکین این جمعه آن خواهد بود در 14 روز از زمانی که کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر مطبوعات و استفان میلر یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کمک: جان Fritze الیزابت Weise, Adrianna رودریگز, کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de