مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به کاخ سفید پناهگاه برای ‘بازرسی,’ نه به خاطر تظاهرات

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او رفت و به پناهگاه زیرزمینی در کاخ سفید هفته گذشته به بازرسی از آن نه به دلیل نگرانی های امنیتی بیش از تظاهرات خارج اجرایی عمارت دروازه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد “false” گزارش می دهد که سرویس مخفی با عجله او را به پناهگاه جمعه شب به عنوان تظاهرات با الهام از مرگ جورج فلوید تشدید در سراسر خیابان.

“من رفتم پایین در طول روز و من در آنجا برای کوچک دوره کوتاه از زمان,” او گفت: در طول یک مصاحبه با رادیو میزبان برایان Kilmeade. “این بسیار بیشتری را برای بازرسی. هیچ مشکلی وجود دارد در طول روز.”

چند رسانه های خبری از جمله سی ان ان و نیویورک تایمز گزارش داد که تهمت بود به طور خلاصه نقل مکان به کاخ سفید را پناهگاه های زیرزمینی جمعه شب به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که تشدید تنش در پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت به پناهگاه در دستور سرویس مخفی در فراوانی از احتیاط گفت: یکی از مقامات آشنا با این حادثه صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد مسائل داخلی. این مقام گفت که او تنها در پناهگاه برای یک دوره کوتاه از زمان.

خواسته Kilmeade اگر سرویس مخفی به او گفت که او نیاز به سر به پناهگاه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بدون آنها نمی به من بگویید که در همه. آنها گفت: این امر می تواند زمان خوبی برای رفتن به پایین را نگاه کنید چرا که شاید برخی از زمان شما نیاز به رفتن به آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد او را به پناهگاه در طول روز قبل از اعتراضات را تشدید کرد.

“هرگز وجود یک مشکل است.” “ما هرگز تا به حال یک مشکل است. هیچ کس تا کنون نزدیک به ما دادن مشکل است. سرویس مخفی آن باور نکردنی از حفظ کنترل در کاخ سفید است.”

‘قانون و نظم”:مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

پناهگاه گزارش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار با انتقاد از کاخ سفید به نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی در روز دوشنبه.

تهمت می خواستم به پرداخت خود را احترام به سنت جان که دچار آسیب های جزئی که آن را سوزانده شد توسط معترضان روز شنبه اما او نیز می خواست به ترک کاخ سفید در این زمینه به اثبات او “در پناهگاه” از آنجا که از معترضان گفت: “یک مقام رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد رئیس جمهور ارتباطات استراتژی است.

منتقدان چکش مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جانز مراجعه کنید چرا که پلیس با استفاده از دود قوطی اسپری فلفل و سپر معترضان در پارک لافایت پاکسازی یک مسیر برای رئیس جمهور به راه رفتن به کلیسا های تاریخی.

کلیسا مقامات اعتراض کردند که تهمت نیست آنها را در مورد برنامه های خود را به بازدید از کلیسای. Mariann زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن که شامل سنت جان گفت: او خشم با استفاده از زور به مردم از راه برای یک عکس op.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از سفر خود به کلیسا و گفت او بپرسید نه اجرای قانون مقامات به روشن کردن پارک لافایت در پیشبرد.

“من نمی می گویند حرکت آنها را – من نمی دانم که وجود دارد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سفر خود به سنت جان “نمادین” و گفت: “بسیاری از رهبران مذهبی آن را دوست داشتم.”

“چرا نمی خواهد آنها آن را دوست دارم?” او گفت:. “من ایستاده در مقابل یک کلیسا که رفت و از طریق تروما برای قرار دادن آن ملایم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de