واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به برنامه ای برای باد کردن آن coronavirus نیروی کار در اوایل این ماه یک تغییر عمده در کاخ سفید استراتژی برای پاسخ به بزرگترین بحران بهداشتی در یک قرن.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری این گروه پس از آن ایجاد شده بود در ماه ژانویه به خبرنگاران گفت: کار این گروه منتقل می شود به بخش های دیگر دولتی از جمله سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

که می تواند محل در اواخر این ماه یا اوایل ماه ژوئن, او گفت:.

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” پنس به خبرنگاران گفت: با توجه به رونوشت از سخنان خود بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

“و به من گفت: قبل از اینکه به عنوان ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و کشورهای درگیر در امن و مسئول بازگشایی برنامه من واقعا بر این باورند – و خطوط روند حمایت از آن – که ما می تواند در یک محل متفاوت است. و در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن – که احتمالا نشان دهنده جدول زمانی برای ما آژانس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد وظیفه نیروی Jan. 29 و گفت هدف آن را به “نظارت بر مهار و کاهش گسترش ویروس.” این گروه ملاقات کرد تقریبا هر روز گرد هم آوردن نه تنها مقامات کاخ سفید اما همچنین بالا کارشناسان بهداشت عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پنس در این جلسه پس از گزارش در نیویورک تایمز است که مقامات کاخ سفید در حال گفتن اعضا و کارکنان این گروه که دولت قصد دارد به باد کردن در هفته های آینده با وجود شواهدی که تهدید ناشی از این ویروس همچنان ادامه دارد.

اخبار از تغییر کشید آتش از منتقدان که ذکر coronavirus نگرانی که نرخ مرگ و میر خواهد سنبله به عنوان کشورهای عقب محدودیت در کسب و کار و مردم است. بیش از 70 ، 000 نفر را در برابر این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما هفته جلوتر از ما 1000+ مرگ/روز اما مطمئن بیایید تعطیل وظیفه نیروی ایم” امنیت ملی وکیل Bradley P. ماست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به آدرس سرنوشت نیروی کار در طول یک سفر به آریزونا در روز سه شنبه یکی از چند خروج از کاخ سفید پس از این ویروس برای اولین بار زده در ایالات متحده است. رئیس جمهور شده است مشتاق به بازگشایی کسب و کار و شارژ اقتصاد ایالات متحده غالبا ستایش فرمانداران است که باید برداشته یا کاسته سفارشات نیاز غیر ضروری کسب و کار ،

پنس را به جلسه آمد دقیقه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لمس کردن در آریزونا. او در حال برنامه ریزی برای تور یک Honeywell aerospace تسهیلات در ققنوس است که باعث می شود ماسک ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او به احتمال زیاد نمونه گیاه محصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de