مغلوب ساختن پیشی جستن در بحران می خواهد به از نو خلق کردن نیکسون نظم و قانون مبارزات انتخاباتی. اما 2020 نیست 1968.

نظر

ما در بهمن. نژادپرستانه و خشونت در بخشی از پلیس در مینیاپولیس و لویی و اوباش در جنوب شرقی گرجستان باید متاستاز به شورش ملی و واکنش. شرارت و ناتوانی در کاخ سفید را بدتر از یک بیماری همه گیر است که هیچ جا در نزدیکی کاغذ بسته بندی. فاجعه اقتصادی و در نتیجه گرسنگی در حال حاضر حقایق زندگی برای ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است. تمام تر است و بدتر از مجموع تلخ بخش است.

حرکت از هرج و مرج و خشونت و قطبش است تمام تر شوم در انتخابات سال زمانی که بخش قابل توجهی از این کشور امیدوار به گسترش برای چهار سال بیشتر دولت به ارمغان آورده است که این به تصویب. افکار به ناچار به بازگشت به وحشتناک سال 1968 زمانی که در بالای سفید, واکنش, یک بدبختی جنگ بود خشمگین به سمت آمریکا شکست; بزرگترین رهبر جنبش حقوق مدنی از قرن 20th, مارتین لوتر کینگ جونیور در ممفیس ترور شد; و رهبر سیاسی به احتمال زیاد منجر به یک جنبش ملی برای بهبود — بهداشت ، رابرت کندی — ترور شد در لس آنجلس.

یک رئیس جمهور ریاست بیش از قتلگاه

شباهتها بین 1968 و 2020 کامل نیست. برای یک چیز, امریکا, جنگ, امروز, پاره ملت از هم جدا تماما داخلی نیست اعزامی. برای دومین آمریکا و جهان سلطه است و دیگر یک هدر رفتن دارایی آن است که دیگر یک دارایی در همه. آن محو شده است. سوم در سال 1968 بزرگ جامعه بود screeched به توقف و حتی رئیس جمهور لیندون جانسون بود و هنوز هم شعار او شعار در حالی که امروز هرج و مرج می گیرد تحت یک رئیس جمهور که وعده داده شده به “امریکا بزرگ دوباره” و در عین حال به عنوان بسیاری از کشور می بیند سادگی او ریاست قتلگاه. سوالی که وجود دارد این است که هنوز بدون پاسخ است که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به حل بحران خود را نادانی و ملی وحشت به اصطلاح دیگری.

در سال 1968 Johnson قابل درک است که او رهبری بود که به ضرب آسیب دیده و کاهش یافته است به دنبال چهار سال است. معاون رئیس جمهور به چه کسی او تلاش برای تخصیص پایانی خود را به عنوان حزب دموکرات رهبر بود پس از مبارز هوبرت هامفری که به عنوان مورخ ریک Perlstein ما یاد آوری در سال 1966 در پاسخ به موجی از شورش در شهرهای آمریکا با unguarded بیانیه ای که اگر او تا به حال برای زندگی در محله های فقیرنشین “من فکر می کنم شما می خواهم که مشکل بیشتر از شما در حال حاضر چون من به اندازه کافی جرقه در سمت چپ من به رهبری توانا و خوب شورش.”

هامفری حیف و میل های زیادی از خود را هنگامی که لیبرال اورا با امتناع از شکستن با جانسون بیش از این به طور فزاینده ای محبوب جنگ ویتنام. جانسون مقاوم به جنگ تفکر شکست حزب دموکرات آورده و در چالش های اصلی برای اولین بار از یوجین مک کارتی و سپس از رابرت اف کندی. هامفری دلبستگی به جنگ هزینه او را از صمیم قلب در سمت چپ است.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن امروز باید برای ایستادن نژادی عدالت و اعتراض مسالمت آمیز و بدون ظاهر می شود به تحریم خشونت های شهری اما این بار او حمل — به جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994 به جنگ عراق رای است و تقریبا به عنوان سنگین به عنوان آنچه هامفری تا به حال به انجام. نسبت به چالش بایدن چهره از سمت چپ کمی از مقیاس و شدت که در سمت چپ هامفری در تلو تلو خوردن.

ورزشکاران در جورج فلوید قتل: نگه پلیس پاسخگو برای سیاه مرگ و میر و شروع به در حال حاضر قبل از اینکه بیشتر مردم می میرند

در سال 1968 ریچارد نیکسون به آسانی بسیج قانون نظم و ضریب اطمینان در برابر شهری اختلال با سنجاق کردن همه شورش, مشکلات و بدبختی های دموکراتیک رهبری است. در سال 2020 تهمت را به دنبال کت و شلوار. مانند نیکسون او خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” و سرزنش دموکرات ها برای همه مشکلات در همه جا: فرمانداران دموکرات برای عدم جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و دموکراتیک شهرداران برای عدم تسکین شهرستانها.

مشکل این است که پس از سال 2017, رئیس جمهور شده است دموکرات مجلس نانسی پلوسی. هیچ کس جز تهمت آگهی غالب حزب سیاسی. او اجرا می شود در برابر شرایط است که او خود را به شکل دراورده شده. او را به اجرا در برابر خود. او کشیده است بسیاری از ترفندهای شسته و رفته خود را در طول ویرانگر فعالیت های سیاسی اما با این حال گسترده و زشت خود را در کارنامه این ترفند است که به خوبی ممکن است فراتر از او.

غم انگیز بدبینی واقعی تبدیل شد در سال 1968

شاد نبوت هرگز بازی من. در سال 1968 من 25 ساله نویسنده به صورت زیرزمینی و مطبوعات مستقل رادیکال با یک حس غم انگیز است که هیچ چیز خوب بود کارت و بدبین که چپ جدید که با من همراه بوده است پس از 17 سال قرار بود برای بازیابی روشن و عملی چشم انداز برای پیشرفت جهان را به هم ریخت. که حس غم انگیز بود واقع بینانه متحمل شده اند در ترور و جنگ و وحشی نابرابری.

همانطور که معلوم شد از امریکا نیز از طریق هر چند در متناسب و شروع می شود: سفید برتری عقب رفته زنان پا کردن حقوق همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده حق است متفاوت باشد افتخار و انسانیت برگزار می شود مسئول حداقل در تئوری برای سرنوشت جهان طبیعی است.

حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر. هر غیرقابل دفاع جیر یک یادآوری از سهام این سقوط.

در سال 2020 من 77 ساله استاد دانشگاه با عمیق تر و اگر هر چیزی بیشتر حس غم انگیز است که بشریت در یک حوزه آبخیز است و مگر ما تجدید روابط ما با بهتر فرشتگان بدتر است و در عین حال آمده است. یک بازسازی جدید ممکن است ؟ برای همه ما خطرناک شرایط این سال ارائه می دهد یک وعده که در سال 1968 با آن نقش برآب امید و تلخ نا امیدی ما را تکذیب کرد: یک وعده است که از هرج و مرج تک بشریت ظهور می تواند به غلبه بر viciousness و حماقت است. این بستگی دارد نه در سرنوشت اما اکثر بلافاصله بر روی میلیون ها نفر از تصمیم گیری به عنوان نزدیک به عنوان نوامبر در مورد کسی که می تواند منجر امریکا از هرج و مرج و نسبت به نجابت.

تاد Gitlin, یک استاد روزنامه نگاری و جامعه شناسی است از صندلی های دکتری برنامه در ارتباطات در دانشگاه کلمبیا و نویسنده کتاب های متعدد از جمله “دهه شصت: سال امید روز خشم.” او در توییتر دنبال: @toddgitlin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>