مغلوب ساختن پیشی جستن سر به کوه راشمور, جولای چهارم آخر هفته MLB بهار آموزش: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

برای بسیاری از آن خواهید بود یک ساحل-کمتر چهارم

بسیاری از آمریکایی ها که به دنبال به جلو به رفتن به ساحل در طول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته را مجبور به پیدا کردن راه دیگری برای آن لذت ببرید با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر. شروع جمعه چند شهرستان در جنوب فلوریدا از جمله میامی-Dade و لس آنجلس در کالیفرنیا در حال بسته شدن خود را از سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به عنوان بخشی از تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش از خونتان COVID-19 عفونت نرخ. ساحل دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده نیز اجرای تعطیلی و یا محدودیت.

 • 100,000 اخبار در مورد یک روز؟: Fauci می گوید: برخی از کشورهای بازگشایی سرعت بیش از حد
 • Coronavirus دولت نقشه: ببینید که در آن موارد در حال افزایش است, سقوط
 • عقب بازگشایی: دیدن لیست متحده به دنبال تاخیر

کانزاس ماسک منظور می رود به اثر یک روز پس از تگزاس تعجب دستور

لیبریا لورا کلی صادر سفارش کارگردانی کانزاس ساکنان به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و محل کار شروع جمعه برای مبارزه با افزایش coronavirus موارد است. همچنین کسب و کار باید نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک در اماکن آباد توسط مردم حتی اگر اعضای عمومی وجود ندارد و یا اگر آنها آماده سازی مواد غذایی. دو شهرستانها عمده در اوهایو – دیتون و دولت سرمایه کلمبوس – نیز اعلام کرده اند ماسک-پوشیدن اجباری که شروع جمعه. این دستورات به اثر را یک روز پس از آن تعجب آور و چشمگیر سطح شیب دار تا تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داده است که پوشش صورت باید فرسوده در سراسر بسیاری از دولت برای کنترل خونتان تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان. ابوت جمهوری خواه که تا به حال تحت فشار قرار دادند تگزاس’ تهاجمی بازگشایی در ماه مه قبلا گفت که دولت نمی تواند منظور افراد را به پوشیدن ماسک.

 • “من نمی نیاز به مشاوره خود را’: معاون فرماندار تگزاس می گوید او انجام می شود گوش دادن به دکتر Fauci
 • ‘این است که نه زمان: به عنوان COVID-19 نابسامانی تگزاس کارشناسان نگرانی به عنوان رنجرز Astros mull تماشاگران
 • که در آن در حال متحده در بازگشایی? حداقل 21 توقف بازگشایی و یا مراحل جدید به منظور محدود کردن گسترش COVID-19

انقلاب می آید به خانه خود را: ‘همیلتون’ آغاز بکار در دیزنی+

“همیلتون” برادوی و پاپ-فرهنگ پدیده ای است که نه تنها یک محرک درس تاریخ بلکه یک مطالعه شخصیت کلیدی آمریکا شکل الکساندر همیلتون (Lin-مانوئل میراندا) را برتر جمعه در فیلم فرم در دیزنی+. این فیلم که ویژگی های بسیاری از بازیگران اصلی باز خواهد شد تا میراندا موسیقی است که گرفتار مخاطبان و فروخته تئاتر برای بیش از پنج سال به توده ها. و می آید اولین روز پس از برادوی اعلام کرد که آن خاموش خواهد شد گذشته از طریق حداقل تا پایان سال با توجه به شیوع کروناویروس. در بررسی خود ایالات متحده آمریکا امروز منتقد برایان Truitt به نام “همیلتون” “نگاه شگفت انگیز در کشور ما چگونه مهاجران کار انجام می شود که در آن ما بوده است و که در آن ما ممکن است که از همه به تصویر کشیده شده توسط یک عمدتا غیر سفید بازیگران — که طنین انداز همانطور که ما جشن استقلال در طول زمان هنگامی که چیزهایی که در خارج می تواند نگاه کمی تلخ.”

 • قرنطینه دفتر خاطرات: Lin-مانوئل میراندا است که با تکیه بر چیپس و کودک نو پا لگد به چشم
 • جدید در جریان: چرا میراندا کشیده دو F-بمب از ‘همیلتون’
 • ‘یک حساب’: چگونه انقلابی ‘همیلتون’ منعکس کننده امریکا در حال حاضر
 • چه جریان این هفته: ‘همیلتون” در دیزنی+, ‘پایگاه’

هیچ اجتماعی فاصله در مغلوب ساختن پیشی جستن-با حضور در کوه راشمور رویداد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور یک آتش بازی مراسم جمعه در کوه راشمور –یک رویداد است که شامل اجتماعی فاصله با توجه به داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem. جشن تجلیل از روز استقلال رخ می دهد و یک روز قبل از واقعی جولای چهارم زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب خواهد بود در واشنگتن به میزبانی آتش بازی وجود دارد. کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد Rushmore جمع میان شیوع کروناویروس به عنوان آنها در مورد سی رویداد. همانطور که از اواسط هفته, داکوتای جنوبی, تا به حال کمتر از 7,000 مورد تأیید و کمتر از 100 مرتبط با مرگ و میر پایین و ارقام حتی برای یک کشور با جمعیت کمتر از 900,000 ساکنان.

 • داکوتای جنوبی, رهبر قبیله ای می پیوندد تماس برای حذف Mount Rushmore پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید
 • داکوتای جنوبی و فرماندار در مصرف پایین کوه راشمور: ‘ساعت مچی’

همه چشم ها در لیگ اصلی بیس بال به عنوان بهار آموزش رزومه

بهار آموزش 2.0 رسما شروع می شود جمعه در سراسر ایالات متحده به عنوان لیگ اصلی بیس بال تلاش خواهد کرد برای شروع یک فصل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.برای استارت, اردوگاه های آموزشی را در هر خانه تیم ballpark را به جای خود سنتی بهار-امکانات آموزشی در فلوریدا و آریزونا وجود دارد بیش از 1600 بازیکن که تحت آزمون این هفته و MLB نیروبخش است خود را به صورت متناوب واقعیت وجود دارد می تواند بیش از 100 مثبت نتایج آزمون میان بازیکنان و اعضای کادر. این امکان وجود دارد که بازیکنان که تست مثبت می تواند به عنوان اوایل به عنوان 72 ساعت اما آن را به احتمال زیاد می تواند حداقل 10 روز تا دو هفته است. بازیکنان باید تست منفی دو بار با استفاده از آزمون حداقل 24 ساعت از هم جدا و درجه حرارت خود را در زیر 100.4 در سه روز متوالی.

 • یانکی ها رئیس هال Steinbrenner: انتظار داریم هواداران در استادیوم یانکی ‘در برخی از نقطه در این فصل
 • نظر: به عنوان Ryan زیمرمن و دیگران انتخاب کردن از 2020 MLB فصل ورزشی جدید آغاز می شود به حل و فصل در

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de