واشنگتن – به کاخ سفید به دلیل coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از جاده سهشنبه با عنوان به آریزونا برای خود گسترده ترین سفر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدار Honeywell aerospace تسهیلات در ققنوس است که ساخت ماسک ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در اول در آنچه که ممکن است یک سری از سفر طراحی شده برای برجسته کردن تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس.

“ما در حال رفتن به شروع به حرکت در اطراف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در هفته گذشته اضافه کرد که او نیز می خواهد برای از سرگیری انتخاب مجدد تجمعات انتخاباتی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آریزونا ارقام به عنوان یک بخش مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی مبارزات انتخاباتی. او به اجرا درآمد دولت در سال 2016 اما نظرسنجی های اخیر نشان می دهد او در یک مسابقه نزدیک در این سال با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در ققنوس در فوریه. 19 فقط قبل از افزایش coronavirus موارد است.

گیاه تور: مغلوب ساختن پیشی جستن به سفر به آریزونا Honeywell مرکز هفته آینده در میان فشار به آسانسور coronavirus محدودیت

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر دوباره به آریزونا تحت تدابیر شدید امنیتی از جمله پزشکی و امنیتی است.

کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد که پرسنل پزشکی در حال اداره coronavirus آزمون به هر کسی انتظار برای آمدن به نزدیکی به رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران باید گفت برای هفته که او مشتاق است به کاخ سفید. آنها در حال برنامه ریزی برای سفر دیگری در اواخر این هفته به اوهایو نیز از لحاظ سیاسی مهم دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی در آنجا ماند در سی در طول همه گیر

از آنجا که مقامات دولتی در سراسر کشور آغاز شد قفل در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن به جرأت فراتر از واشنگتن دی سی تنها دو بار.

در اواخر ماه مارس رئیس جمهور در سفر به نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در ویرجینیا به عنوان USNS راحتی در زمان خاموش برای نیویورک با کادر پزشکی و تخت بیمارستان برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

این آخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن choppered به کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی در کوه های مریلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به خصوص صوتی در مورد از سرگیری مبارزات انتخاباتی, تظاهرات, اما اذعان کرد که آنها ممکن است باید صبر کنید تا پس از اجتماعی فاصله دستورالعمل حذف می شوند. او هفته گذشته گفت او نمی تواند تصور کنید که برگزاری تجمع که در آن “هر ششم صندلی خالی است.”

“که نمی خواهد نگاه بیش از حد خوب,” او گفت:.

در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است برای فراموش بزرگتر کمپین حوادث نزدیک به Nov. 3 انتخابات: “من امیدوارم که شاید در چند ماه گذشته ما قادر خواهید بود برای انجام تظاهرات در کشورهای مختلف است.”

مسافران آزمایش: افرادی که ملاقات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیمرغ را دریافت coronavirus آزمون

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به میدان نبرد آریزونا است که شانس او را برای بازگشت به میدان به صحبت کردن با مردم آمریکا به جای مانده محدود در واشنگتن گفت: ریک گرکا یک جمهوریخواه کمیته ملی سخنگوی.

“کسب و کار شده اند وجود دارد یک کلید کمک کننده به تولید منابع لازم برای مبارزه با COVID,” گرکا گفت. “ریاست جمهوری دیدار نهایی راه برای نشان دادن احترام و تشکر از افراد برای آنچه آنها انجام می دهند در زمان بحران.”

چه چشم انداز سیاسی به نظر می رسد در آریزونا

جمهوری خواهان در ایالت آریزونا را با تمرکز بر گسترش مشارکت مردم در میان اوباما رای دهندگان و برنده شدن بیش از مستقل حومه رای دهندگان که با احتیاط از مغلوب ساختن پیشی جستن بمب افکن گرایش و نزدیکی ثابت درام.

در حال حاضر ایران با فعالان نگران به سادگی خود را حفظ هسته ای پشتیبانی در میان سالمندان بسیاری از آنها به طور فزاینده ای در مورد ویروس’ تاثیر در دراز مدت مراقبت از امکانات. دولت به بزرگ جوامع بازنشستگی و سالمندان حمایت بسیار مهم است به هر نامزد ایالت پیروز شود.

“اگر او از دست می دهد رای دهندگان مسن تر که توضیح می دهد که چرا ما شاهد بایدن بسیار رقابتی در دولت مانند فلوریدا است که زیادی بازنشستگی جمعیت هم گفت:” مایکل مک دونالد یک دانشگاه فلوریدا استاد علوم سیاسی که مطالعات رای گیری رفتار است.

“آن را حس می کند او توجه ویژه ای به آریزونا چرا که یکی از هسته خود حوزه در معرض خطر است.”

کمک: آریزونا جمهوری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de