یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرپا نگه داشتن این کشور گوشت زنجیره تامین از طریق یک فرمان اجرایی در این صنعت باقی مانده است hobbled با تعطیلی کارخانه و تولید ضرر و زیان ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی یافت.

حداقل هفت coronavirus-تاثیر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان درهای بسته خود را از آوریل 28th, فرمان اجرایی. که در خط با متوسط هشت هفته تعطیلی کارخانه در ماه های منتهی به منظور.

گوشت کشتار و پردازش صنعت است که در میان سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. حداقل 167 گیاهان باید به حال شیوع مشمئز کننده حداقل 9,400 مردم در درجه اول کارگران است. حداقل 45 کارگران کشته شده اند, با توجه به رسانه ها پیگیری.

در همه حداقل 38 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را متوقف عملیات در برخی از نقطه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. تمام بسته برای حداقل یک روز. بعضی از آنها بسته ماند برای هفته ها. حداقل دو نفر از هفت گیاهانی که بسته شده پس منظور اجرایی باید بازگشایی شد.

بیشتر چنین تعطیلی پیش بینی هستند. تایسون مواد غذایی یکی از بزرگترین ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد شرکت روز دوشنبه اعلام کرد انتظار می رود که به بسته های اضافی گیاهان به دلیل پایین نیروی انسانی و “انتخاب ما را برای اطمینان از ایمنی عملیاتی” با توجه به درآمد سه ماهه خود را گزارش.

تایسون نیز صاحب چهار از هفت گیاهانی که در بسته این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی. آنها در واقع در نبراسکا کنتاکی و مین.

این شرکت گفت: این تعطیلی در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران امن است.

“همانطور که ما نشان داده ایم در روزهای اخیر ما دریغ نکنید به بیکار هر گیاه برای تمیز کردن عمیق و عضو تیم تست” تایسون سخنگوی گری مایکلسون گفت: در یک ایمیل. “ما نمی خواهد هر کسی بپرسید به کار در کارخانه های ما مگر اینکه ما با اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر در ادامه بسته شدن.

تولید ارقام منتشر شده روزانه توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد که تعداد گاو و خوک و گوسفند ذبح در سراسر کشور در روز سه شنبه بود و تا 8 درصد نسبت به مشابه روز گذشته هفته است. با این حال تولید است که هنوز هم بیش از 35 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته منجر به افزایش در “نقطه کمبود” گوشت در کشور فروشگاه های مواد غذایی و حتی رستوران های زنجیره ای.

حداقل یکی از رستوران های زنجیره ای پدر خوب, در حال حاضر آن تغییر منو به خاطر آن و Costco محدود گوشت خرید به سه مورد هر مشتری.

تولید کنندگان دیده می شود کمی تفاوت در وضعیت خود پس منظور اجرایی امضا شد گفت: Colin Woodall, مدیر عامل شرکت ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن. آنها هنوز هم داشتن یک زمان سخت شدن حیوانات را خام, او گفت:.

“ما را دیده اند و نه یک تغییر قابل ملاحظه” او گفت:.

کارشناسان حقوقی در حال تقسیم در چقدر قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برخوردار به نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد امکانات باز است. این فرمان اجرایی به نام این گیاهان “زیرساخت های حیاتی” اما نه شامل یک نظم خاص برای آنها باقی می ماند باز است.

به جای آن تفویض قدرت تحت دفاع تولید عمل — کره ای دوران جنگ قدرت است که به طور سنتی استفاده می شود به حرکت دولت فدرال به جلو از خط لوازم — به وزارت کشاورزی ایالات متحده منشی سانی Perdue که هنوز به استفاده از آن.

Smithfield, غذاهای اصلی بسته بندی گوشت می آمد شرکت با انتشار بیانیه ای گفت: این فکر کردم منظور اجازه آن را به دسترسی بیشتر دنده محافظ برای کارکنان خود را.

شده است که در این مورد برای تایسون خود را سخنگوی گفت.

“منظور اجرایی در حال حاضر ما داده و دسترسی به سایر پوشش صورت برای ما اعضای تیم” مایکلسون گفت. “آن را نیز فراهم می کند بهتر وضوح یکنواختی و ثبات استاندارد برای حفاظت از کارگران است.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این حکم اجرایی. اما Perdue گفته خبرگزاری بلومبرگ در هفته گذشته که او انتظار می رود گیاهان برای بازگشایی در “روز نه هفته است.”

حداقل دو گیاهانی که بسته شده پس منظور اجرایی باید بازگشایی شد. دیگر دیگر-بسته گیاهان نیز در حال بازگشایی. تایسون اعلام کرد یک کارخانه در ایندیانا که بسته شده در مارس 21 می از سرگیری عملیات در روز سه شنبه و یکی در واشنگتن که بسته شده در آوریل 23 خواهد بازگشایی در این هفته.

وزارت کشاورزی گفت: شرکت ها را به ارائه برنامه ای برای نگه داشتن عامل در طول بیماری همه گیر. مایکلسون گفت: تایسون در حال توسعه بود که طرح که شامل همکاری با خدمات بالینی شرکت ماتریس پزشکی شبکه بنابراین کارگران باید دسترسی به مراقبت های بهداشتی در بازگشایی گیاهان.

در نبراسکا گیاه که تایسون بسته این هفته گذشته نزدیک به 700 نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به Sioux City Journal. این کارخانه واقع در داکوتای کانتی است که دولت سومین مورد تعداد با توجه به دولت داده است.

شرکت کارگیل توقیف کارخانه خود را در Schuyler, نبراسکا در روز دوشنبه و انتظار دارد آن را به بازگشایی توسط مارس 18, با توجه به شرکت در بیانیه ای. آن ناشناخته که آیا هر یک از کارگران آزمایش مثبت اما گیاه در Colfax County, یکی از سخت ترین ضربه با کروناویروس در دولت به دولت داده است.

شرکت کارگیل کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا کارگران آن وجود قرارداد COVID-19 یا اگر منظور اجرایی تا به حال هیچ تاثیری روی تصمیم خود برای بستن آن گیاه است.

بسته شدن کارخانه “بود و یک تصمیم دشوار برای تیم ما که عامل ضروری خدمات و متعهد به ارائه مواد غذایی برای خانواده های محلی و دسترسی به بازار برای کشاورزان و دامداران,” جان نش شرکت کارگیل شمالی آمریکا منجر شود در بیانیه ای گفت:.

شرکت کارگیل گفت: کارگران خود را پرداخت خواهد 36 ساعت در هفته به عنوان بخشی از توافقنامه اتحادیه در حالی که این کارخانه باقی مانده بسته شده است.

تخصص مواد غذایی که بسته یک کارخانه در کنتاکی بیش از آخر هفته نظر نیست. میلر مرغ که بسته یک کارخانه در ایندیانا بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

‘شات در سراسر کمان’

در حالی که تهمت اجرایی منظور برداشت بسیاری از عناوین اخیر هدایت شده توسط وزارت کار ایالات متحده گرفتار شده توجه وکلا.

این سازمان در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که محل کار جدید راهنمای شرکت پردازش گوشت را اولویت بیش از هر دولت و یا محلی جهت نزدیک است.

“من فکر می کنم این یک شات در سراسر کمان” به ایران گفت: Thomas McGarity یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس. “آنچه در آن گفته است:” اگر شما سفارش یکی از این لباس به نزدیک ما در حال رفتن به استناد دفاع تولید عمل به آن را باز نگه دارید.'”

دیگران تردید دارند دولت فدرال که دارای قدرت است. دبورا Pearlstein یک استاد در دانشگاه یشیوا را Cardozo دانشکده حقوق گفت: دفاع تولید عمل نمی تواند به خودی خود استفاده می شود برای وادار کردن گیاه به باز باقی می ماند و یا تضعیف دولت کار قوانین و مقررات.

“آمریکا فدرالیسم به طور قابل توجهی محدود چقدر دولت فدرال می توانید انجام دهید در اینجا به وادار متحده به اقدامات آنها نمی خواهند به” Pearlstein گفت.

همچنین در خطر ایمنی کارگر. مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی به صراحت می گوید: وزارت کشاورزی باید اطمینان حاصل شود گوشت بسته بندی گیاهان دنبال تازگی منتشر محل کار دستورالعمل. اما دستورالعمل های خود می گویند گیاهان تنها باید به “حسن نیت” تلاش برای نگه داشتن کارگران امن است.

“تغییر تراز دلخواه از ایستگاه های کاری از جمله همراه پردازش خطوط و اگر امکان پذیر است به طوری که کارگران حداقل شش فوت از هم جدا در تمام جهات… زمانی که ممکن است” این دستورالعمل تصریح می کند.

McGarity می گوید که ممکن است به اندازه کافی به برخی از شرکت های پوشش اگر شکایت توسط کارکنان که سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس. اما نینا مندلسون, قانون, استاد دانشگاه میشیگان می گوید آن را پوشش نمی دهد همه چیز.

“یک شرکت با رعایت ارشاد به تنهایی نمی خواهد عایق آن از دولت قانون مسئولیت, اما آن را اجازه می دهد تا شرکت به استدلال در دفاع به یک شبه جرم ادعا می کنند که آن را تا به حال عمل کرده و با مراقبت های مناسب برای محافظت از خود کارگران” مندلسون گفت.

جیمز Brudney یک استاد در دانشکده حقوق فوردهام و رئیس سابق مشاور از آمریکا فرعی در کار معتقد است که وزارت کار باید روشن تا سردرگمی ایجاد رسمی اورژانس استاندارد برای کارگران برای اطمینان از ایمنی خود را محافظت شده است.

“نه فقط راهنمایی اما الزامات” Brudney گفت. “در ماسک های اجتماعی فاصله در دستمزد حفاظت و مرخصی استعلاجی… در داشتن ضد عفونی کننده دست در دسترس در همه جا.”

این داستان یک همکاری بین ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی. مرکز مستقل و غیر انتفاعی newsroom مستقر در ایالت ایلینوی ارائه تحقیقی و سرمایه گذاری پوشش های کشاورزی بزرگ Ag و مسائل مربوط به. گانت بودجه کمک هزینه تحصیلی در این مرکز برای پوشش گسترده از محصولات کشاورزی و تاثیر آن بر جوامع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de