مغلوب ساختن پیشی جستن تغییرات تولسا رالی تاریخ پس از جنجال بر Juneteenth انتخاب

جانین Santucci ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:07 AM EDT Jun 13, 2020واشنگتن — پس از چند روز جنجال بر سر

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

واشنگتن — پس از چند روز جنجال بر سر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب به برگزاری اولین رالی از مستندات در Tulsa, اوکلاهما — سایت یکی از بدترین قتل عام آمریکایی های آفریقایی تبار در تاریخ این کشور — در Juneteenth او اعلام کرد او می خواهد تغییر تاریخ از این رویداد.

"بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر جمعه.

او اعلام کرد این تجمع در حال حاضر محل چهار شنبه, ژوئن 20, به جای ژوئن 19 یا رهایی روز تعطیلات بزرگداشت تاریخ در سال 1865 در هنگام مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر سفر به گالوستون تگزاس به اطلاع ساکنان که رئیس جمهور آبراهام لینکلن به حال رهایی بردگان و صاحبان برده بود مطابق با رهایی ا ...

بیشتر: تهمت را رد جنجال بر تولسا تجمع می گوید: از آن خواهد شد 'جشن' از مبارزات انتخاباتی خود

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هم زده جنجال برای تصمیم خود را برای اولین بار از چند کمپین حوادث. از آن خواهد شد برای اولین بار رالی پس از یک رویداد در شارلوت کارولینای شمالی در تاریخ 2 مارس. او گفت: در فاکس نیوز مصاحبه که پخش قبل از آن جمعه که برنامه ریزی اولیه این تجمع برای Juneteenth در تولسا بود نه عمدی و خار انتقاد.

"فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. من رالی جشن است. در تاریخ سیاست, من فکر می کنم من می توانم می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر گروه و یا هر کسی که تا به حال تظاهرات مانند من انجام دهد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. "من رفتن و من فقط بگو به من بزرگترین ورزشگاه و ما آن را پر کنید تا در هر زمان.'"

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز برگزار شد تجمع در نیویورک و اوکلاهما است که دولت او موفق به کسب 36 درصد در سال 2016 انتخابات.

این تجمع پس از هفته در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در حالی که فلوید گریه او نمی تواند نفس بکشد.

بیشتر: چه Juneteenth? ما توضیح تعطیلات که یادبود پایان برده داری

بسیاری از پیشنهاد تهمت کمپین بود که حساس با برگزاری یک تجمع در چنین روز مهم در یک محل که در آن مردم سفید حمله سیاه آمریکایی در سال 1921. مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود با تصمیم تا زمانی که به طور ناگهانی تغییر دوره شب جمعه است.

وقتی پرسیده شد که چرا در مورد این کمپین تصمیم به برگزاری تجمع در تولسا و در Juneteenth ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون در بیانیه ای گفت: روز شنبه "به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth."

کمک: Courtney سوبرامانیانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن