مغلوب ساختن پیشی جستن لغو گام اول با یانکی ها — اما یانکی ها گزارش نشده بود و حتی او را دعوت

چگونه irked شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دکتر Anthony Fauci انداخت اولین گام از لیگ اصلی بیس

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

چگونه irked شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دکتر Anthony Fauci انداخت اولین گام از لیگ اصلی بیس بال فصل ؟ Irked به اندازه کافی به را تشکیل می دهند خود را برای اولین بار زمین ظاهرا.

به گزارش نیویورک تایمز در اواخر روز دوشنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه پنج شنبه گذشته که او را پرتاب از زمین برای اولین بار در یک بازی نیویورک یانکیز Aug. 15 آن اخبار به همه — از جمله یانکی ها.

با توجه به بار تهمت بود خیلی اذیت توسط کانون توجه بودن در Fauci — که انداخت از زمین برای اولین بار در اتباع واشنگتن' بازکن فصل چهار شنبه شب — که او گفت: دستیاران خود را به برنامه اول زمین خود را در آینده یانکی ها بازی. این بار گفت که در حالی که یانکی ها رئیس جمهور سفت Levine در گذشته تمدید یک دعوت نامه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب اولین زمین هیچ چیز نهایی شده است و هر دو یانکی ها و تهمت کارکنان شگفت زده شدند اعلام.

دستیاران بعد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن او در حال حاضر برای رزرو Aug. 15 بار گفت و تهمت لغو شد در یک صدای جیر جیر یکشنبه. معلوم بود چه در برنامه های خود را برای آن تاریخ است.

"از آنجا که من تمرکز قوی در چین Virus از جمله جلسات برنامه ریزی در واکسن اقتصاد ما و بسیاری دیگر من نمی قادر خواهد بود در نیویورک به پرتاب باز کردن زمین برای @Yankees در تاریخ 15 اوت" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته در نیوجرسی خود را زمین گلف. "ما آن را بعدا در این فصل!"

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه پرتاب یک مراسم افتتاحیه در روز اول گام اول رئيس جمهور به انجام این کار پس از جیمی کارتر.

گزارش تایمز گفت: رابطه بین تهمت و Fauci, ملت, مهمترین عفونی-بیماری, متخصص, زمان باقی مانده تا حد زیادی به دلیل توجه Fauci می شود از رسانه ملی.

آن را احتمالا نمی خواهد کمک به Fauci این علت است که خود را محدود کارت بازرگانی از روز افتتاحیه مجموعه تمام زمان رکورد فروش توسط Topps.

همانطور که برای Fauci اولین گام او گفت: بار او chagrined توسط چقدر بد بود و گفت که او صدمه دیده بازوی خود را تمرین. وقتی پرسید که آیا او تا به تبادل مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: برای پرتاب آن "بالا" با "بزرگ گیم لافت."

"بدترین چیزی که به انجام آن گزاف گویی مثل من" Fauci گفت.

آخرین مطالب