مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, پیشنهاد, سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ ‘نمادی از نفرت’

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد یک پیشنهاد سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری به رنگ آمیزی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج نماد “نفرت” روز شنبه در حالی که افشاگری نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که به دستور عبارت نقاشی در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین ،

د Blasio گفت که او دستور داد نقاشی دیواری – کلمات “Black Lives Matter” به رنگ روشن و حروف قرار می گیرد درست در مقابل برج ترامپ برای یک دلیل.

“ما در حال رفتن به این لحظه در تاریخ و تقویت آن با در نظر گرفتن ‘Black Lives Matter’ نماد با قرار دادن آن را در سراسر این شهرستان از جمله در مقابل تهمت برج” شهردار گفت: MSNBC در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ حمله به شهردار برای نقاشی دیواری و طرح خود را برای کاهش تا 1 میلیارد دلار از پلیس شهر نیویورک بودجه.

“نیویورک برش پلیس $’s با یک میلیارد دلار و در عین حال @NYCMayor در حال رفتن به رنگ های گران قیمت و بزرگ و زرد و سیاه زندگی مهم ثبت نام در خیابان پنجم بدنام کردن این لوکس خیابان” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “شاید ما بزرگ پلیس که باید خنثی شده است و تمسخر توسط یک شهردار که متنفر & بی احترامی به آنها اجازه نمی دهد این نماد نفرت ضمیمه شده به نیویورک بزرگترین خیابان. این پول را صرف مبارزه با جرم و جنایت به جای!”

رئیس جمهور با اشاره نکرده است که زندگی موضوع نقاشی دیواری است که میله میله به سمت راست خارج برج ترامپ. مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت خود را املاک و مستغلات و امپراطوری رسانه ای از شیشه ای آسمان خراش است که در سال 1983 افتتاح شد. برج ترامپ نیز در خدمت به عنوان پایه های اصلی خود را تلویزیون نشان می دهد “شاگرد” را به عنوان به خوبی به عنوان خود را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

د Blasio گفت: نقاشی سیاه و سفید زندگی می کند ماده در خیابان پنجم طراحی شده است که در قسمت ارسال پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک پیام مهم برای کل کشور و بدیهی است که ما می خواهیم رئیس جمهور به آن را بشنوند چرا که او هرگز نشان داده شده است احترام به این سه عبارت” de Blasio گفت: در MSNBC. “زمانی که او می شنود ‘Black Lives Matter’ او ارائه وحشتناک منفی واقعیت چیزی است که وجود ندارد و او نتواند در این زمینه به این معنی که ما در حال گفت ما باید به افتخار نقش آمریکایی های آفریقایی تبار در تاریخ ما و در جامعه ما است.”

بیشتر: ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: قوی پاکسازی میدان لافایت, اعتراض, بود, لحظه ای تعیین کننده برای رئیس جمهور و تظاهرات

بیشتر: خارج خواهد شد جلوگیری از فروش “همه چیز در زندگی از ماده” کالا

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران را تشریح برخی از حامیان سیاه زندگی ماده به عنوان خرابکاری. آنها به استناد صدمه به اموال و برخی از خشونت در سراسر کشور تظاهرات خشونت پلیس به خصوص پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست افسران در مینیاپولیس.

حامیان سیاه زندگی میلیون و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا توده کل یک گروه از مردم با چند که رشد خشونت در برخی از تظاهرات. گفتند تهمت است که به سادگی در تلاش برای تجدید نظر به نژادپرستان سفید که بخشی از فعالیت های سیاسی خود را پایه.

“مردی که صرف تمام روز صبح به tweeting در مورد حفظ میراث کنفدراسیون و تنگاتنگ با لینک برده داری فکر می کند اعلام کرد که مردم حق دارند به زندگی و درمان نسبتا نفرت انگیز است” توییتی اسقف Talbert قو و یک کشیش و رادیو میزبان. “این امریکا است.”

ریک تایلر یک استراتژیست جمهوری خواه به نام Black Lives Matter توییت “unhinged” – و احتمالا آخرین بار که ما از شنیدن صدای شیپور در مورد این موضوع.

“بیایید ببینید که چگونه او واکنش نشان می دهد زمانی که آنها رنگ آن در مقابل تهمت برج” تایلر گفت.

عبارت “سیاه زندگی موضوع” نوشته های عظیم 50 پا زرد حروف و رنگ آمیزی شد, در واشنگتن, d. C. خیابان درست در شمال کاخ سفید در اوایل ماه ژوئن است. مشابه تجلیل و قدردانی می توانید در حال حاضر دیده می شود در خیابان ها در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>