مغلوب ساختن پیشی جستن و Barr در حال ساخت ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری برای ترساندن ما از رای گیری

نظر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آرا توسط ایمیل. به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس و پس از انجام بیش از یک دوجین ارشد تهمت مقامات. نزدیک به 80 درصد از رای دهندگان در ایالت آریزونا و بیش از 60 درصد در مونتانا — شناخته شده به عنوان لیبرال سنگر — بازیگران برگه های رای توسط گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

با این وجود در ماه گذشته هنگامی که او مشغول ineffectually تلاش برای جایگزین آمریکا وکیل در منهتن با مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار دادستان کل ویلیام Barr در زمان پس از رای گیری از طریق پست به عنوان مملو از تقلب. در این کار او بازتاب استاد خود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک مصاحبه او به فاکس نیوز, دادستان کل گفت: رای گیری توسط ایمیل “باز floodgates به تقلب.” او گفت که برگه های رای به سرقت رفته می تواند از صندوق های پستی. او استدلال رای توسط ایمیل حذف رأی مخفی. و او گفت که “در حال حاضر یک کشور خارجی می تواند چاپ ده ها هزار نفر از تقلبی برگه های رای” خواهد بود که سخت به تشخیص. و بنابراین او گفت: رای توسط ایمیل را تضعیف اعتماد عمومی در یکپارچگی از رای گیری.

هیچ یک از این درست است. در واقع کاملا بر خلاف چیزی که به احتمال زیاد به تضعیف اعتماد عمومی در یکپارچگی انتخابات نادرست بودن روایت میفروخت توسط دادستان کل و رئیس جمهور.

اعتماد عمومی است که بخشی از روند انتخابات

انتخابات نه فقط در مورد واقعی رای گیری نتیجه — آنها در مورد اینکه آیا یا نه نفر قبول که در نتیجه به عنوان مشروع است. قرار داده راه دیگر این انتخابات اساسا متکی بر شفافیت و اعتماد عمومی است. دشمن ندارد به طور مستقیم سازش رای به عنوان مثال توسط نرم به یک پایگاه داده و یا ایجاد ایمیل جعلی رای به تضعیف ایمان ما در سیستم. دشمن صرفا باید به این تصور که آن را می تواند رخ داده یا این که متولیان انتخابات سیستم بی کفایت در سفارش به بازیگران شک در انتخابات.

به همین دلیل بر حمله نظامی به پست الکترونیکی-در سیستم رای گیری است بنابراین مملو از خطر است. از آنجا که بسیاری از ترس خود را از “floodgates تقلب” مزخرف تنها می تواند تصور که حمله خود را در رای گیری توسط سیستم های پست الکترونیکی بیشتر موذی هدف.

مطمئن باشید با پست الکترونیکی-در رای گیری وجود دارد خطر از دست داد اعتماد به نفس دقیقا به این خاطر آن بوده است تا همین اواخر غیر معمول. در مقیاس بزرگ رای گیری از طریق پست ایجاد ذاتی تاخیر در شمارش آراء. این آینده انتخابات وجود دارد غیر طبیعی تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای. آمریکایی ها استفاده می شود به روند انتخابات است که حل و فصل شده است — وجود ندارد و اختلاف مانند بوش v. گور در 24-48 ساعت است. در انتخابات سال جاری این فرایند ممکن است یک تا دو هفته. آن را ارزشمند است صحبت کردن در مورد آنچه انتظار در آمدن چرخه انتخابات.

از هیئت تحریریه: Coronavirus باعث می شود رای گیری از طریق پست و حتی بیشتر مهم است

اما حیاتی است که ما به وضوح ترسیم نگرانی واقعی با رای توسط پست الکترونیکی به جای سیاسی بحث با نی استدلال مانند کسانی که پیشرفته توسط Barr این آخر هفته. بیایید شکستن اشتباهات او را در یک زمان و نگران نباشید, ما نمی خواهد از دست دادن تعداد.

زدودن اسطوره رای-با-ایمیل

برای اولین بار است که اسطوره مداخله خارجی. از یک طرف شاید ما باید سپاسگزار است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با در نظر گرفتن انتخابات دخالت دولت های خارجی به طور جدی — پس از همه, ما می دانیم که روسیه شده است مصرف آن را به طور جدی برای چندین سال.

اما لجستیکی این ترس احمقانه است. روسیه در حال رفتن به پیدا کردن وسیله ای برای چاپ و تحویل از طریق پست ایالات متحده دهها هزار نفر از تقلبی فیزیکی برگه های رای. حتی اگر این تلاش ممکن است کمک به خدمات پستی با کمک های مالی خود را کمبود آن است که به سادگی واقع بینانه نیست. انتخابات محلی مقامات می دانم که در انتخابات رول و به راحتی می توانید شناسایی تکراری از روسیه است. اگر تنها به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ شده توسط کشور با کد شناسایی منحصر به فرد برای اطمینان از صحت این ترس به سادگی قابل قبول نیست.

و نه آن است که احتمال دارد که مشروع رای گیری خواهد شد به سرقت رفته از جعبه مشخص شده و بازگشته است. با کنار گذاشتن این واقعیت است که بسیاری از شهروندان را قفل صندوق پستی و یا تحویل از طریق صفحه اصلی ایمیل اسلات آن است که کاملا غیر واقعی به فرض که ده ها تن از روسیه فعالان و یا برای که ماده از فعالان یک رقیب انتخاباتی در حال رفتن به مخفیانه برداشت برگه های رای از صندوق های پستی در سراسر کشور و بدون اینکه متوجه. و نه خواهد شد که شهروندان آراء را وارد خاموش ایستاده — شکایت خود را خواهد شد و بدون شک بالا بردن زنگ.

بار نیز اشتباه نشان می دهد که رای-با-ایمیل اثرات رأی مخفی. چند متحده شده اند عامل پست الکترونیکی-در رای گیری سیستم برای سال بدون که مشکل است. امضاء در پاکت بیرونی برای ایجاد حق برای بازیگران یک رای گیری همیشه disaggregated از اساسی رای.

امریکا باید رای-توسط-mail در ماه نوامبر: اینجا چرا هر دو طرف می توانید آن را در آغوش.

در واقع, آن است که واقعا بسیار بزرگتر نقطه. دادستان کل رنگ های رای گیری از طریق پست به عنوان اگر آن را برخی از رمان “متجدد Votin’ روش.” چون از دوره جدید و متفاوت است که همیشه خطرناک و ترسناک است. اما پست الکترونیکی-در برگه های رای حدود برای سال بوده است و تا به حال هیچ سیستمیک تقلب در دولت و انتخابات فدرال. یک مطالعه از اورگان پست الکترونیکی-در سیستم رای گیری پیدا تقلب در رای کمتر از 0.000004 درصد — کمتر از میزان تقلب در فرد رای گیری. و با توجه به U. انتخابات کمک کمیسیون رای گیری از طریق پست افزایش یافته است هر سال است. در سال 2018 حدود 23 درصد از رای غیابی.

در کوتاه مدت وجود دارد برخی از چیزهایی که مردم باید آگاه به ما تغییر به پست الکترونیکی-در برگه های رای. اما “floodgates تقلب” هستند و نه یکی از آنها. زمانی که دادستان کل می گوید در غیر این صورت او فقط در تلاش برای ترساندن ما برای برخی از هدف سیاسی.

پل Rosenzweig, یک عضو ارشد در امنیت ملی و امنیت سایبری برنامه در R خیابان موسسه ارشد بود مشاور به کنت استار در Whitewater تحقیقات و معاون دستیار وزیر امور امنیت ملی در دولت جورج دبلیو بوش بود. او در توییتر دنبال: @RosenzweigP.

Bryson Bort بنیانگذار داس یک شروع به ساخت نسل بعدی حمله تقلید پلت فرم و گریم, بوتیک, امنیت, مشاوره و بنیانگذاران ICS ایجاد کرد غیر انتفاعی در پیشرفت آگاهی صنعتی, کنترل سیستم امنیتی است. او یک R Street ارشد همکار و مشاور ارتش سایبری موسسه. او در توییتر دنبال: @brysonbort.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de