وزارت خزانه داری دستور ماریوت به تعطیل آن چهار امتیاز هتل شرایتون در هاوانا کوبا توسط Aug. 31 میان ادامه تنش بین دو کشور است. این شرکت نیز مجاز نیست برای باز کردن برنامه ریزی شده دیگر هتل ها.

ماریوت برای اولین بار وارد کوبا در سال 2016 پس اجازه از دولت ایالات متحده و مجوز آن بود که هر دو مورد بررسی و تجدید در سال 2018 است.

“ما به تازگی متوجه خواهید شد که دولت با صدور مجوز را تمدید نمی شود مجبور ماریوت به توقف عملیات در کوبا” با توجه به بیانیه ای از شرکت های ارائه شده توسط سخنگوی برندان McManus. “ماریوت همچنان به این باور است که کوبا یک قسمت است که مسافران از جمله آمریکایی می خواهید به بازدید. ماریوت به نظر می رسد به جلو به بازگشایی در کوبا در صورتی که دولت آمریکا به ما اجازه می دهد به انجام کسب و کار وجود دارد دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور چشمگیری محدود سفر و کسب و کار روابط با کوبا معکوس دولت اوباما تلاش ها برای گرم شدن روابط دیپلماتیک بین واشنگتن و هاوانا. در سال 2017 تهمت ممنوع شهروندان ایالات متحده را از انجام کسب و کار با اشخاص تلقی لینک به کوبا نظامی و یا امنیتی. این لیست شامل فروشگاه ها هتل ها و حتی رم سازندگان آباد توسط آمریکایی ها.

سردرگمی swirled پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان رسید, محبوب ترین اشکال از ایالات متحده سفر به کوبا, در سال گذشته, توقیف کشتی های کروز و به شدت استفاده می شود دسته ای از سفر آموزشی در تلاش برای قطع نقدی به این جزیره کمونیستی دولت است. وزارت خزانه داری را دقیق صفحه پرسش و پاسخ آنلاین برای کمک به شکستن چه مسافران نیاز به دانستن در مورد ممنوعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز ممنوع ایالات متحده پرواز به تمام شهرستانها کوبا در سال گذشته به جز هاوانا عقب اوباما-دوران کاهش روابط.

مسافران هنوز هم می توانید ببینید کوبا البته منوط به شرایط خاص از جمله:

  • بازديد خانواده
  • کسب و کار رسمی دولت
  • روزنامه نگاری فعالیت
  • تحقیقات حرفه ای و جلسات
  • فعالیت های آموزشی (مانند کسانی که از ایالات متحده موسسات دانشگاهی و متوسطه)
  • فعالیت های مذهبی
  • برای حمایت از مردم کوبا
  • پروژه های بشردوستانه

“چیزی که مهم است به دانستن در مورد این تغییرات است که هنوز هم وجود دارد یک راه برای سفر قانونی به کوبا که تحت عنوان ‘حمایت از مردم کوبا,'” سارا Arizaga مدیر از کوبا ماجراهای تور آژانس آمریکایی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز سال گذشته است. شرکت تورهای در حال حاضر سازگار با شرایط مورد حمایت مردم کوبا پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 تغییرات به کوبا سفر زمانی که دولت حذف افراد-به-مردم سفر.

“مردم به مردم” حکومت ایجاد شده در دولت اوباما و اجازه دهید بازدید کنندگان سفر به کوبا با ویزا. این بود که علاوه بر اجازه دادن به کشتی های کروز و هواپیمایی سفر وجود دارد.

در سال 2014 و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در زمان تاریخی حرکت از پایان 50 سال از انزوای دیپلماتیک با آن جنگ سرد دشمن. دولت او دوباره تاسیس سفارت در هاوانا و واشنگتن و ساخته شده آن را آسان تر برای آمریکایی ها به بازدید از این جزیره در میان سایر مراحل است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است در وعده های انتخاباتی به عقب که سیاست و جمعه را گام شواهد اضافی از آن است. این حرکت ممکن است به خصوص محبوب با فلوریدا کوبا و ونزوئلا جمعیت, که حساب برای بیش از 1.5 میلیون نفر از دولت 21 میلیون نفر.

فلوریدا خواهد بود محوری در تعیین نتیجه 2020 انتخابات ریاست جمهوری. هیچ حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنده شده است کاخ سفید در نزدیک به یک قرن بدون حمل فلوریدا – وزارت امور خارجه نیز شناخته شده برای آن تیغ نازک انتخابات حاشیه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده عملیات توسط ماریوت شبیه به آن را مشاهده کشتی کروز عملیات – یک مثال از دولت اوباما سیاست عدم تغییر کوبا به جای ارائه کوبا با درآمد اضافی استفاده می شود که برای ممانعت لازم تجاری و اقتصادی تغییرات حیاتی برای کشور” گفت: John S. Kavulich رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا-کوبا تجاری و اقتصادی شورای اسلامی که مستقر در نیویورک است.

کمک: Jayme Deerwester, USA TODAY; آسوشیتد پرس: متی و مایکل Weissenstein; Weissenstein گزارش از هاوانا. آسوشیتد پرس نویسندگان Andrea رودریگز در هاوانا; Adriana گومز-Licon در میامی و بن فاکس در واشنگتن نیز به این گزارش.

سفر اطلاعات بیشتر: چگونه می تواند به شما هنوز هم رفتن به کوبا با وجود جدید ایالات متحده محدودیت های مسافرتی?

چه اتفاقی افتاد به پرواز ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت پرواز ایالات متحده به تمام کوبا اشاره می کند به جز هاوانا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de