مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش مرز تعطیلی به کانادا و مکزیک تا 22 ژوئن

مسافران به دنبال یک سفر به کانادا یا مکزیک باید صبر کنید یکی دیگر از 30 روز به عنوان وزارت امنیت داخلی تمدید مرز تعطیلی برای جلوگیری COVID-19 عفونت.

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا-کانادا و آمریکا و مکزیک, مرز زمینی بسته شدن تمدید شده است و تا 22 ژوئن.

“رییس جمهور روشن ساخته است که ما باید همچنان به حفظ مشروع, تجاری, تجارت جریان در حالی که محدود کردن کسانی که به دنبال ورود کشور ما به صورت غیر ضروری مقاصد” گرگ نوشت: در بیانیه ای. “غیر ضروری سفر را اجازه داده نمی شود تا زمانی که این دولت معتقد است که انجام این کار امن و مطمئن است.”

او ادامه داد: “ما در تماس با ما کانادا و مکزیک همتایان و آنها نیز معتقدند که گسترش این محدودیت ها این است که محتاطانه در این زمان. ما قدردانی از همکاری ما با مکزیک و کانادا در تضمین این که آمریکای شمالی در حال کار با هم به مبارزه با این جریان جهانی همه گیر.”

آمریکا و کانادا مرز بسته: آنچه در آن به معنی برای مسافران

کانادا

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: گسترش بسته شد یک توافق متقابل بین ایالات متحده و کانادا است.

“این درست به گسترش بیشتر توسط 30 روز ما بسته از کانادا و امریکا مرزی برای مسافران دیگر از خدمات ضروری و کالا, اما ما همچنان به تماشای با دقت به آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در دنیا و اطراف ما به عنوان ما را در تصمیم گیری در مراحل بعدی” ترودو روز سه شنبه گفت.

در فرانسه در بخشی از سخنرانی خود به او اشاره شده است فشار از کانادا استان برای حفظ محدودیت های دست نخورده در حال حاضر به دلیل مرز یک محل “آسیب پذیری” با توجه به Canadian Broadcasting Company مترجم.

آمریکا و کانادا برای اولین بار محدود سفر در ماه مارس برای مدت 30 روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ترودو به توافق نزدیک مرز به کمک شامل گسترش coronavirus. وزارت امور خارجه آمریکا گفت که “نمی شود به هوا راه آهن و یا سفر دریایی در این زمان اما صدق به راه آهن رفت و آمد و سفر کشتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی مارس 18 “ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک. تجارت خواهد شد نمی شود.”

مرز را بسته بود و پس از آن برای تمدید اضافی 30 روز در مارس 18, با ترودو توضیح: “این توافق همان شرایط است. آن را فقط برای دیگر تمدید 30 روز. این اطمینان خواهد داد که ما همچنان به کالاهای اساسی و خدمات عقب و جلو در سراسر مرز.”

نزدیک به 200 ، 000 نفر متقابل ایالات متحده و کانادا مرز روزانه در زمان عادی.

“ما همچنان به اقدامات لازم برای حفظ کانادایی امن در حالی که اطمینان از ادامه جریان ما ضروری در زنجیره تامین است که در آن بسیاری از کانادایی ها بستگی دارد” ترودو گفت: در ماه آوریل است.

ضروری مرزی کارگران مانند مراقبت های بهداشتی حرفه ای هواپیمایی خدمه و رانندگان کامیون هنوز هم مجاز به عبور. رانندگان کامیون در حال بحرانی به عنوان عرضه آنها در فروشگاه های مواد غذایی و محصولات بهداشتی در هر دو جهت. خیلی از کانادا عرضه مواد غذایی می آید از و یا از طریق ایالات متحده

مکزیک

ایالات متحده و مکزیک محدود سفر در ماه مارس برای مدت 30 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کشور به توافق نزدیک مرز برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. مانند کانادا و آمریکا-مکزیک مرز بسته شدن تمدید شد چندین بار.

گرگ گفت که سفر ضروری از جمله اهداف پزشکی برای حضور در موسسات آموزشی برای پاسخ اضطراری/بهداشت عمومی اهداف و قانونی تجارت مرزی می تواند تاثیر مرز بسته شدن.

آمریکا و مکزیک, مرز بسته: آنچه که برای مسافران

برای گردشگران, مکزیک هفتم ترین-بازدید کشور در سراسر جهان با توجه به مکزیک گردشگری اطلاعات و 26 میلیون نفر در ایالات متحده مسافران بازدید مکزیک از ماه ژانویه تا اوت سال 2019 با توجه به ملی ایالات متحده آمریکا دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری.

مکزیک-ایالات متحده مرزی شده است برجسته و اغلب موضوع بحث انگیز در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر بیضی. در طول مبارزات انتخاباتی خود را پیش از سال 2016 انتخابات “ساخت دیوار” جنبش تلاش برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز به نگه داشتن مهاجران مکزیکی از ورود ایالات متحده به دست آورد کشش میان حمایت خود را از پایه دامن زده اما انتقاد در میان مخالفان خود.

کمک: دیوید الیور Nicquel تری الیس Curtis, Tate, Cydney هندرسون و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net