طوفان گرمسیری کریستبل ضعیف اما سنگین باران و وزش باد می تواند سر و صدا از سواحل خلیج فارس به ویسکانسین

NEW ORLEANS – یک بار توانا طوفان گرمسیری کریستبل ضعیف به افسردگی گرمسیری دوشنبه اما باد و باران و سیل و حتی گردباد باقی مانده یک تهدید از سواحل خلیج فارس به Missouri.

بیش از 20 ، 000 خانه و کسب و کار در لوئیزیانا و می سی سی پی به تنهایی باقی مانده است بدون قدرت صبح روز دوشنبه.

“این بسیار کارآمد و بسیار گرمسیری بارش” National Hurricane Center مدیر کن گراهام گفت: در Facebook تصویری. “این باران یک دسته کامل سریع واقعی است.”

Gusts باد به طوفان گرمسیری-نیروی پیش بینی شد دوشنبه از جنوب شرقی لوئیزیانا به غرب فلوریدا تکدی. بادهای توفانی شد و انتظار می رود رفت و برگشت به شمال از طریق پنج شنبه بیش از بخشهایی از غرب و غربی دریاچه های بزرگ آب و خدمات گفت.

طوفان شد و انتظار می رود برای تولید بارش تجمع 5 تا 10 اینچ در سراسر بخش هایی از سواحل خلیج فارس به پایین دره می سی سی پی با جدا به مقدار 15 اینچ. باران های سنگین می تواند کشش آنجا شمال ویسکانسین آب و خدمات گفت.

مشغول فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس: ‘زمین شناسی سناریو’

طوفان محور 40 کیلومتری شمال Baton Rouge, لوئیزیانا, صبح روز دوشنبه, هنوز هم رانندگی پایدار باد از 35 مایل در ساعت. ادارات دولتی در 22 parishes دستور داده شد بسته شده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کمک های فدرال برای دولت را پاکسازی کردند.

“به درخواست @SenJohnKennedy و @SenBillCassidy از ایالت لوئیزیانا من خواهد بود تصویب & امضای امروز اضطراری اعلام کمک خواهد کرد که با تمام جنبه های طوفان بزرگ که در حال حاضر خود را هدف قرار دادن سواحل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. “FEMA در حال حاضر وجود دارد. خدا به شما برکت دهد!”

کریستبل محصل در جنوب شرقی لوئیزیانا در طول تعطیلات آخر هفته پس از روز از باران و آب بالا. خشن گشت و گذار هم زده شد و جلوتر ریزش زمین – دو برادر در یک undertow کشته و جمعه زمانی که آنها جاروب دور توسط rip زمان در سواحل لوئیزیانا.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز تا به حال اعلام وضعیت اضطراری در هفته گذشته به عنوان کریستبل پیاده روی به ساحل.

“ما در حال ادامه کار با ما شرکای فدرال در آن قسمت درخواست شده است که خطاب” ادواردز توییتی یکشنبه شب. “شهروندان ما اب و هوای بسیاری از طوفان و من مطمئن هستم که آنها را در این زمان به عنوان به خوبی.”

کریستبل پیش بینی مسیر آن طول می کشد داخلی از طریق جنوب شرقی لوئیزیانا در دوشنبه شمال مداوم به آرکانزاس و میسوری توسط شنبه, حرکت بیش از ویسکانسین در سه شنبه شب و به کانادا توسط چهار شنبه, با توجه به آخرین مشورتی.

در New Orleans بسیاری از مغازه ها سوار شد ، شهرستان سالن و سیستم کتابخانه بسته شد دوشنبه.

در بیلاکسی مسئولان شهرستان گفت: در Facebook که بزرگترین مسئله از طوفان برای اولین پاسخ دهندگان ارائه شد کمک به ده ها تن از رانندگان که سعی کردم به درایو را از طریق آب گرفتگی جاده.

در آلاباما پل ارتباط سرزمین اصلی به دافین بسته شد خیلی از یکشنبه. پلیس و دولت در بخش حمل و نقل وسایل نقلیه چراغ کاروان از رانندگان و از جزیره هنگام استراحت در آب و مجاز است.

مشغول طوفان فصل انتظار: تا 19 به نام طوفان ممکن است

در فلوریدا یک گردباد – دوم در دو روز در وزارت امور خارجه به عنوان طوفان نزدیک – بی خانمان درختان و قطع خطوط برق بعد از ظهر یکشنبه در جنوب دریاچه شهر در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 سرویس آب و هوا و مقامات گفت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

طوفان های نجومی آغاز شد که یک هفته پیش در حال حاضر از لحاظ تاریخی مشغول کریستبل سوم به نام طوفان. پیش بینی در سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی ماه گذشته به عنوان بسیاری از 19 به نام طوفان شکل می در این سال به عنوان بسیاری از 10 رسیدن به قدرت طوفان.

بیکن گزارش از مکلین ویرجینیا. کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de