طوفان گرمسیری کریستبل طول می کشد هدف در سواحل خلیج فارس: لوئیزیانا اعلام وضعیت اضطراری در

MONROE, La. – لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز اعلام وضعیت اضطراری به عنوان طوفان گرمسیری کریستبل ادامه داد: به دست آوردن قدرت شنبه در حال حرکت به سمت یک احتمال ریزش زمین در سواحل خلیج فارس با این طوفان مرکز انتظار برای عبور از, لوئیزیانا, shoreline یکشنبه.

کریستبل به روز رسانی شد از افسردگی گرمسیری به یک طوفان گرمسیری بیش از مکزیک در روز سه شنبه, تبدیل شدن به سوم به نام طوفان از کومودو ، ملی طوفان مرکز گفت: کریستبل حداکثر پایدار باد تا به حال به تقویت 50 mph شنبه با پیش بینی افزایش باد تا 60 مایل در ساعت. طوفان محور حدود 360 کیلومتر در جنوب دهان از رودخانه می سی سی پی.

کریستبل است انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک طوفان که به طور معمول باد با سرعت 75 مایل در ساعت.

“طوفان گرمسیری-نیروی باد گسترش بیرون حداقل 24 کیلومتر از مرکز” هواشناس دنیس Feltgen گفت. “که یک طوفان بزرگ.” باران سیل آسا و طوفان گرمسیری نیز باعث امکان گردباد دنیس هشدار داد.

بارش باران های سنگین انتظار می رود که این آخر هفته و اوایل هفته آینده در مناطق نیمه جنوبی و سواحل خلیج فارس از شرق تگزاس به فلوریدا ملی طوفان مرکز گفت. جاری شدن سیل پیش بینی شده است برای رسیدن به عنوان بالا به عنوان پنج فوت بالاتر از سطح زمین در امتداد دهان از رودخانه می سی سی پی و اقیانوس چشمه تا چهار فوت طول مورگان شهر ساحلی و بین یک تا سه پا همراه بقیه خلیج فارس.

“ما به این فاجعه تیم و 70 همراه تغذیه واحدهای آماده به کار” نجات ارتش جنوبی قلمرو فاجعه هماهنگ کننده جف Jellets گفت. “ما در حال اقامت در هماهنگی نزدیک با مقامات محلی نظارت طوفان مسیر و هنگامی که طوفان باعث ریزش زمین های ارزیابی آسیب.”

در پاسخ به COVID-19 فدرال مدیریت اضطراری آژانس CDC و مقامات بهداشت عمومی کار کرده اند با هم به افزایش الزامات بهداشتی در فاجعه امکانات. متوسط و قراضه کاهش پرسنل ماسک, افزایش تمیز کردن و شفاف موانع می توان مجموعه ای به تشویق اجتماعی فاصله با توجه به FEMA دستی در COVID-19 در طول فصل طوفان.

فصل طوفان رسما آغاز شد و دوشنبه.

“این می تواند بسیار فعال فصل” AccuWeather هواشناس دن Kottlowski گفت. “فعال تر در این فصل بیشتر احتمال دارد ما باید حداقل دو یا سه رویدادهای مهم.”

فدرال پیش بینی در سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت در ماه گذشته پیش بینی کرد به عنوان بسیاری از 19 به نام طوفان تشکیل می دهند که از آن به عنوان بسیاری از 10 خواهد بود طوفان است. این تنها یکی از بسیاری از پیش بینی که پیش بینی غیر منتظره ای مشغول نجومی در سال 2020 است.

گرافیک: ایالات متحده آمریکا امروز طوفان ردیاب

با کریستبل یک طوفان گرمسیری دیده بان نوشته شده بود برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز.

“در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس” ادواردز گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

چه تغییر: چگونه به آماده شدن برای فصل طوفان در COVID-19 همه گیر

اوایل روز شنبه, خطرناک جاری شدن سیل شد و در حال حاضر اتفاق می افتد در بخش هایی از مکزیک و مرکزی امریکا با توجه به طوفان مرکز.

یک موج طوفان هشدار است که در اثر از دهان از رودخانه می سی سی پی به Ocean Springs, می سی سی پی. طوفان گرمسیری-نیروی باد ممکن است شنبه شب در امتداد شمالی سواحل خلیج فارس و از جنوب شرقی لوئیزیانا به غرب فلوریدا تکدی.

کمک: آسوشیتد پرس; دویل برنج, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de