دادگاه در پی برای رئال مادرید کریم بنزما در, جنسی نوار کاست باج خواهی رسوایی

یک تیم فوتبال رئال مادرید است رو به یک تاریخ بالقوه در دادگاه پس از اتهام تلاش برای باج خواهی تیمی سابق خود بیش از یک نوار کاست با توجه به گزارش.

پنج سال پس از حادثه به اتهام دادستان در فرانسه به دنبال یک محاکمه کریم بنزما سابق تیم ملی فرانسه رو به جلو است. او در مرکز اتهامات توسط هافبک Mathieu Valbuena که ادعا کرد او قربانی یک اقدام به اخاذی در مورد نوار کاست — و بنزما گفته او را تشویق به پرداخت blackmailers به طوری که نوار کاست نخواهد شد.

“این جای تعجب نیست در همه” بنزما وکیل Sylvain Cormier, ESPN گفت:. “دادستان شده است واقعا درگیر در این موضوع که روشن شد و ما در انتظار محاکمه به درخواست شود اگر چه این اتهامات نه بر اساس واقعیت.”

مکالمه بین بنزما و Valbuena گفته صورت گرفت در اکتبر 2015 زمانی که این دو به آماده شدن برای فرانسه در بازی دوستانه مقابل ارمنستان در خوب با توجه به آژانس خبری AFP. ماهیت مکالمه است.

بنزما گزارش ادعا می کند این یک بحث دوستانه است که در آن او هشدار داد هم تیمی خود را که نوار وجود داشته است. اما دادستان ها ادعا می کنند که بنزما بود که در خدمت به عنوان یک واسطه بین این گروه از blackmailers و Valbuena.

پس از این حادثه گشوده بنزما شده است به سمت چپ خاموش فرانسوی تیم برای مسابقات یورو 2016 و جام جهانی 2018 که در فرانسه ضرب و شتم کرواسی برای عنوان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de