ترور بائر همه یادآوری می کند که آستروس فریب خورده

گاهی اوقات آن را دشوار است به یاد داشته باشید آنچه که زندگی مانند قبل از coronavirus بیماری همه گیر. ترور بائر عرضه یک یادآوری است.

با یک خرده رجعت به بی خیال نسخه از سال 2020 در هنگام ثبت نام-سرقت شد بیس بال بزرگترین نگرانی قرمز پارچ اقدام به آوردن Houston Astros’ رسوایی و خود را آلوده 2017 عنوان بازگشت به کانون توجه است.

به عنوان تیم reconvened هفته گذشته برای بهار آموزش 2.0 بائر توییتی یک عکس از خود را با پوشیدن یک پیراهن که بار خوانده شده “هوستون فریب خورده” “سال 2017 CHUMPS” و “زباله شهر.”

“بیس بال است و بازگشت همه!! مصرف تست انجام می شود بسیاری از واقعا با تکنولوژی بالا مسائل goin در اینجا اما هر چیزی به ما کمک کند برنده است که در سمت راست است؟!” بائر نوشت: با چنان ظریف واکسن در هوستون با استفاده از الکترونیک به سرقت نشانه های غیر قانونی که آن را برنده سری جهانی.

آستروس خیانت رسوایی گرفته بود صندلی عقب به نبرد بین صاحبان و اتحادیه بازیکنان که در ترکیب با coronavirus منجر به سه ماه به تعویق روز افتتاحیه.

با توجه به کوتاه 60-بازی فصل به طور منظم است که برای شروع در اواخر این ماه قرمز می تواند تنها در صورت آستروس در جهان سری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>