مربی لیندا برنج به دنبال تاریخ گریزان بلمونت سهام برنده

لیندا برنج ثبت 2,018 حرفه پیروزی در راه برای تبدیل شدن به یکی از مهمترین و انجام, زن با تجربه مربیان در ورزش است. اما نیویورک-بر اساس اسب مسابقه lifer است که هنوز هم در تعقیب یکی از بزرگ: یک پیروزی در یک تاج سه گانه مسابقه.

برنج را یکی دیگر از شات در آن دوشنبه با حداکثر بازیکن در بلمونت استیکس را به عنوان او تلاش می کند برای تبدیل شدن به اولین زن مربی همیشه برنده پا از تاج سه گانه.

“این امر می تواند بزرگ برای برنده شدن یک,” برنج گفت: پس از حداکثر بازیکن جلب ثالث ارسال موقعیت با 15-1 شانس.

“بدیهی است که همه چیز تغییر کرده در 100 سال گذشته در اینجا. زیادی وجود دارد بیشتر زنان آموزش اسب در حال حاضر از وجود 100 سال پیش پس احتمالش هست با توجه به زمان کمی بیشتر دیر یا زود یک زن را برنده این مسابقه است.”

حداکثر بازیکن خواهد بود برنج سومین مدعی برای تاج سه گانه برنده شوید. او برای اولین بار در سال 2003 زمانی که سرپرست پنجم رسید در بلمونت استیکس. او بعد زین بچه کروز در سال 2014 Preakness برای هشتم-پایان محل.

برنج یکی از 10 زن و مربیان برای اجرای یک اسب در بلمونت استیکس. دایان نجار آمد نزدیک به تاریخ ساخت در سال 1988 زمانی که او Kingpost دوم قرار داده به افزایش یافته است ، سارا Lundy که مربی به زین اسب در بلمونت استیکس در سال 1984 با Minstrel ستاره.

“آنها فقط داده نشده زنان به اندازه کافی زمان هنوز” برنج گفت: شوخی با خنده.

برنج رشد در اطراف اسب مسابقه ای در ویسکانسین که در آن پدر کلاید بود یک مربی. توسط 1987 در سن 23, او مجوز مربی خودش و در سال 2009 او اولین زن برنده عنوان آموزش در آمریکا مسابقه مدار هنگامی که او لبه تاد Pletcher برای ساراتوگا تابستان را تامین کند.

سه نیویورک آموزش عناوین بعد برنج با بلمونت مدعی. او تا به حال به حرکت در قلمرو ناشناخته برای دریافت وجود دارد با این بیماری همه گیر کوروناویروس اخلال حداکثر بازیکن مسابقه برنامه و وادار کردن یک اخراج ورود شنبه اما در حال حاضر او یکی دیگر از ضربه را به تاریخ است.

“اسب مسابقه در حال حاضر ما فقط خوشحال می شود مسابقه” برنج گفت. “مسابقه اسب رفته از طریق برخی از زمان های دشوار مانند هر کسب و کار دیگر در این اقتصاد با این بیماری همه گیر. من می خواهم برای دیدن بیشتر زنان به فرصت های بیشتر و امیدوارم در زمان آنها خواهد شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>