پیشگام مربی رونی بارنز چالش بعدی این است که غول coronavirus ایمنی

او یکی از 20 دانش آموزان انتخاب شده به ادغام سفید, دبیرستان, در, Wilson, N. C. چرا که اگر جوان رونی بارنز خیلی خوب و روشن و دشوار در داخل نمی تواند آب و طوفان و الهام بخش را تغییر دهید که می تواند?

او یک کارآموز در سال 1976 زمانی که Hall of Famer هری کارسون شد پیش نویس توسط غول. شانزده ماه پیش او به رسمیت شناخته شده برای یک عمر دستاورد در Fritz Pollard بنیاد جانی L. کوکران جونیور سلام به جوایز تعالی و آن را تنها اتصالات آن کارسون, بنیاد, مدیر اجرایی, که به معرفی او.

او برای مراقبت Wellington مارا در انتهای سالن از شهرت غول زندگی صاحب ماند توسط بالین خود را به عنوان اگر او بودند او برای مراقبت فوتبال غول از زمان مارا ساخته شده او را NFL اولین آفریقایی-آمریکایی سر مربی در سال 1980 تا به حال.

رونی بارنز معاون ارشد رئیس جمهور از خدمات پزشکی/سر مربی ورزشی است احترام و محترم در سال 1925 غول درایو و سراسر لیگ فوتبال ملی و از او شده است احترام و محترم توسط غول های سراسر دهه از کارسون به Lawrence Taylor به لایحه Parcells به تام کولین به Eli Manning.

با منینگ بازنشسته رونی بارنز 68 سال جوان می ایستد به تنهایی به عنوان غرور و افتخار از غول.

در نقش خود به نیویورک, فوتبال, غول, بارنز است quarterbacking آنها را از طریق این بیماری همه گیر. او در سراسر این دهه که ایستاده بود به عنوان تزلزل قوی نماد و انصاف و شفقت و صداقت.


“من یکی از معدود دانش آموزان انتخاب شده به ادغام مدرسه دولتی ما سیستم” بارنز گفت: پست. “آن را به عنوان آزادی انتخاب برنامه. وجود دارد برخی از ساییدگی با همکلاسی های من از چارلز I. راگون دبیرستان و حتی بیشتر به عنوان ما پیشرفته به Fike دبیرستان.”

جوان رونی بارنز هرگز چشم.

“من پدر و مادر و معلمان به ما گفت که آن را نمی خواهد بود آسان, اما این امر می تواند یک فرصت برای آموزش بهتر,” او گفت:. “بودجه در آن زمان بود نه مساوی در میان سیاه و سفید و مدارس. منابع بودند نازک در مدارس و من آگاه بود که حتی در سن جوانی.

“من ششم-معلم کلاس من گرفت و چند دانشجوی دیگر به یک جلسه که در آن آنها توضیح داد که آزادی انتخاب برنامه. آنها به ما گفت که چون ما نمرات و تست خارجه ما ایستاده بود و بهترین شانس را برای موفقیت در این برنامه جدید است.

Giants
Eli Manning مذاکرات به رونی بارنز.اوان Pinkus/New York Giants

“در طول تجربه من احساس مسئولیت فوق العاده ای به نمایندگی از مسابقه من و خانواده من در یک نور مثبت است.”

و قبل از اینکه طولانی او تا به حال یک رویا است.

“من ساخته شده دوستان با دانش آموزان شد و در هر باشگاه و دیگر فعالیت های فوق برنامه از جمله ورزش” بارنز گفت. “من معرفی شد به آموزش های ورزشی در دبیرستان توسط گاس Andrews, یک مربی فوتبال. آنها به من فرستاده شده به اردوهای تابستانی به یاد بگیرند که چگونه به نوار مچ پا و ارائه کمک های اولیه مراقبت به ورزشکاران است. من می دانستم که حق دور من می خواستم برای رفتن به کالج برای تبدیل شدن به یک حرفه ای مربی ورزشی.

“در روز اول در راگون دبیرستان, اصل گفت:” خوب است برای دیدن بسیاری از روشن براق چهره و خنده گرفت. که احتمالا یکی از اولین و چند مضطرب لحظات. دولت و دانشکده بودند استقبال. من هرگز تا به حال یک موضوع واحد با مدیران و معلمان. من به آنها اعتبار فوق العاده ای برای استقبال از یکپارچه سازی.”

بارنز 20 سال پس از جکی رابینسون تحمل جهنم شخصی زمانی که او ساخته شده خود را MLB اولین در بروکلین در سال 1947 به عنوان ورزش اول مردم آمریکا تبدیل به گونه های دیگر به نژادپرستان.

“تنها پرت بود که در این دبیرستان که در آن وجود دارد چند دانش آموزان سفید که تنفر ما وجود دارد اما به طور کلی علاوه بر برخی از فحاشی در سالنهای آن را غیر قابل تحمل و تجربه” بارنز گفت. “من واقعا نمی یاد هر گونه دعوا یا درگیری. پدر و مادر من انجام یک کار بزرگ در تشویق من به چشم پوشی از این سخنان و به درک که من وجود دارد برای آموزش و پرورش. پدر و مادر من به من گفت که در سال های بعد آنها را به حال ترس برای ایمنی.

“بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده بود ما در زمان یک اتوبوس است که ما معمولا سوار به منطقه مرکز شهر. یک دختر ایستاده بود تا بر روی صندلی انداخت و spitballs و به نام من و دوستان من نام تمام راه را به مرکز شهر.

“او گفت: ما باید بمیرد.

“نیازی به گفتن نیست ما رو کردن اتوبوس زود راه می رفت و بقیه راه است.

“در دبیرستان ما تا به حال یک درام معلم که عینک کامل مؤتلفه یونیفرم, از جمله کلاه و از میان سالن های روزانه و دلسردکننده است.”

NFL
جسی آرمستد بود بر روی زمین به عنوان مربی جیم Fassel (راست) مذاکرات با سر مربی رونی بارنز در سال 2001.آلن Cum In Ass

بارنز را تبدیل به اولین گواهی مربی ورزشی فارغ التحصیل شرق کارولینای پزشکی ورزشی برنامه قبل از کسب مدرک کارشناسی ارشد در ایالت میشیگان که در آن او بود و سر مربی و استادیار. بسیاری از آزادی انتخاب همکلاسی های پیشرفته به دانشگاه های برتر.

“تعداد کمی از دانش آموزان سیاه پوست نیست باید صبر و تحمل و آنها مدرسه را ترک کرد و یا نمی آیند سال آینده” بارنز گفت. “من درک که چرا برخی از همکلاسی های من نمی خواهم به ماندن بگیرید. من وجود دارد برای یک چیز — یک آموزش و پرورش خوب است و من آن را دریافت کرد. من راه من را از طریق به خاطر من اهمیتی نمی دهند چه کسی گفت یا فکر. من با تمرکز بر دانشگاهیان و فرصت.

“این طبیعت انسان اجازه می دهد تا منفی و معنی روحیه زبان برای منحرف کردن اذهان. هیچ کس می خواهد به جایی که آنها احساس نمی به طور کامل خوش آمدید. اما من رفتن به اجازه دهید که من منحرف. و حقیقت این است که وجود دارد کاملا چند از دوستان همکلاسی که پشتیبان ما بودند. چند دوستان من به این روز است.

“ما ساخته شده آن مدرسه ما.”

جوان رونی بارنز در سال 1968 دوست یک مرد به نام Dr. A. تایسون Jennette که تبدیل به مربی خود و دوست مادام العمر و جراح ارتوپد برای 55 سال قبل از بازنشستگی در سال گذشته است. Jennette بود Fike دبیرستان پزشک تیم و بارنز دانشجو بودم مربی.

“او به من آموخت پزشکی در سن خیلی زود” بارنز گفت. “او شده است یک الهام واقعی برای من است. او تمرین پزشکی در یک شهر کوچک اما رفت و برگشت به مرکز پزشکی دانشگاه دوک در هر هفته برای راند. او به من آموخت این درس مهم است که شما باید در ادامه به یاد بگیرند که هر روز در پزشکی است. ما در اتاق خواب با هم شب قبل از یکی از مدرسه ما قهرمانی بازی های فوتبال. ما شوخی که ممکن است اولین بار یک شخص و یک فرد سفید تا به حال یک اتاق هتل.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد باور نکردنی خود اعتقاد و اعتماد من است. پدر و مادر من فوت کرده اند. من همان عشق و محبت برای او و همسرش پگی به عنوان من تا به حال برای ان و ولینگتون مارا.”

احساس همیشه متقابل است.

“او مانند یک اسفنج” Jennette به یاد می آورد. “او می خواست برای یادگیری همه چیز است.”

Giants
رونی بارنز و Dr. A. تایسون Jennette.رونی بارنز

Jennette کاملا درک چرا جوان رونی بارنز انتخاب شده بود که بخشی از آغاز تاریخی را تغییر دهید.

“من فکر می کنم آن بود که از خود شخصیت و عزم خود” Jennette گفت. “او پسر یک وزیر است و او اين نوع پسر شروع به ادغام. او به من نگفت آن آسان بود اما همه او را دوست داشتم و او پذیرفته شد و من فکر می کنم که خیلی خوب برای یک زمان مشکل آن.”

امروز تظاهرات را بارنز امیدوار است که با هم ما می توانیم در عین حال این کشور ما:

“چه اتفاق می افتد در سراسر کشور ما این است که الهام بخش” بارنز گفت. “من زندگی را از طریق یک زن و شوهر از لحظات مهم است. این یکی دیگر از بسیار لحظه مهم در تاریخ ملت ما. همه ما یک فرصت برای ایجاد تغییر واقعی. رفته از طریق تفکیک و ادغام و شاهد این تغییرات من امیدوارم که این نسل از تمام نژادها خواهد شد کمک به ما در ایجاد تغییرات مثبت به جامعه ما است.

“من سفر به 70 کشور جهان است. وجود نابرابری نژادی در سراسر جهان است. من اعتماد به نفس که ما می توانیم از طریق این به عنوان یک ملت است.”


بارنز همچنین دارای اعتماد به نفس NFL می توانید کار را از طریق COVID-19.

“Coronavirus خطرناک است و اغلب ویروس کشنده” او گفت:. “من اعتقاد دارم که از طریق آموزش و پرورش و پادمان ما می توانیم یک فصل فوتبال. این یک چالش است پس از گسترش ویروس نشده است. به مردم نیوجرسی و نیویورک انجام داده اند کار برجسته از پیوستن به پروتکل های علمی و پزشکی جامعه برشمرد. است که چرا ما شده اند قادر به بازگشت به این نقطه است. ما باید همچنان هوشیار باشیم. همه ما ادامه خواهد داد به بحث در مورد آنچه که باهوش ترین و بهترین گام بعدی.

“من شروع به کار بر روی یک طرح برای این ویروس هفته پس از برگشتم از [اوایل ماه مارس پیش نویس] ترکیب. ما مونتاژ کلیدی کارکنان و آموزش آنها را در نزدیک شدن به رمان coronavirus. ما به آنها آموخت چگونه شیوع می تواند به بیماری های همه گیر. ما رفت و به کار حق دور برای محافظت از بازیکنان ما و کارکنان. آنها برای پیدا کردن آن دلهره آور است که من خود را در زمان درجه حرارت در دیدار با یک زمانی اسکنر. ما هنوز در حال کار برای ایجاد یک محیط امن برای ما بازیکنان و کادر.”

اعضای این سازمان متوجه خواهد شد 6-پا اجتماعی فاصله نشانگر در پیاده رو خارج Quest Diagnostics مرکز آموزش. داخل مقادیر تسهیلات وجود خواهد داشت نشانه اصرار کسانی که احساس بیمار به ماندن در خانه وجود خواهد داشت ماسک و دستورالعمل ماسک و دستکش و فلش بر روی زمین است.

رونی بارنز کار هرگز به پایان می رسد.

“من بیشترین اعتماد به نفس در Ronnie بارنز در تمام تصمیم گیری های ما را به عنوان یک تیم” جو قاضی گفت: پست. “او با این نسخهها کار دست در دست با ما به عنوان مربیان او بازیکنان منافع در قلب او شده است در اینجا از طریق یک سابقه طولانی در سازمان و می داند که بسیاری از پیشرفت سال و چگونه آنها قطعه با هم. او شده است یک منبع بزرگ برای من است.”

غول های در دست خوب است.

Giants
غول مربی رونی بارنزاوان Pinkus

“من هیچ شک و تردید است که این غول را در بالا و فراتر از تمام پروتکل برای نگه داشتن هر کس در غول تسهیلات امن” الی منینگ گفت: پست “از بازیکنان به مربیان برای هر مدیر است. هر کارمند می آید که از طریق ساختمان را در دست خوب است.

“و من می دانم که چون من مطمئن هستم که رونی بارنز خواهد ساخت بسیاری از تصمیم گیری برای حفظ آن محل و نگه داشتن مردم در امن و هیچ کس مراقبت بیشتر در مورد مردم و رفاه از رونی.

“من می دانم که دست اول از چگونه مفید او به من در طول زندگی حرفه ای من و همچنین به جهنم همسر من, من بچه ها من پدر و مادر من مادر و پدر در قانون — هر کسی که رفتن را از طریق هر گونه از مسائل پزشکی — رونی برای اولین بار بود که من به صحبت در مورد آن و او رفت بالا و فراتر از آنچه یک مربی باید انجام دهید تا مطمئن شوید که آنها بهترین درمان در بهترین دست.

“بنابراین من می دانم که غول رسیدگی خواهد شد این بیماری همه گیر به عنوان هموار که ممکن است.”

بارنز نمی خواهد با پوشیدن شماره 10 … هیچ غول را دوباره. اما حق رای دادن است که به شمارش در او که هر بیت به عنوان کلاچ به عنوان Eli Manning.

هنگامی که غول تنها غول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>