Trail Blazers’ Damian Lillard هنوز مطمئن شوید که بازیکنان NBA به دنبال خواهد داشت حباب پروتکل

یک ستاره نمی کنم همکار خود بازیکنان NBA به دنبال خواهد داشت همه قوانین و پروتکل در حباب زمانی که لیگ شروع مجدد در ژوئیه 30 در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

“من اعتماد به نفس ain’t بزرگ” پورتلند تریل بلیزرز ستاره Damian Lillard گفت: با خنده در ESPN.com گزارش روز چهارشنبه. “من اعتماد به نفس ain’t فوق العاده است چون شما به من گفتن میخوای باید 22 تیم کامل از بازیکنان زیر تمام قوانین ؟

“هنگامی که ما 100 درصد آزادی همه اصلا به دنبال تمام قوانین است. من اصلا اعتماد به نفس زیاد. اما امیدوارم آن را به کار گرفته تا به یک نقطه که در آن ما در حال قرار دادن همه در معرض خطر و یا در یک موقعیت خطرناک است.”

وجود 22 تیم در راه اندازی مجدد — که شامل تورهای اما نه نیکز — چه کسانی خواهد رسید در اورلاندو شروع سهشنبه و تست خواهد شد. سپس آنها را منزوی خواهد تا 48 ساعت و پس از آن خواهد شد دوباره تست شده است. این بازیکنان با توجه به آنها عبور خود را تست خواهد شد در یک حباب محیط زیست با جهان خارج تعامل اینکه اساسا حذف شود. اعضای خانواده را وادار به پیوستن به حباب پس از دور اول پلی آف.

هر چند coronavirus موارد در حال افزایش در فلوریدا Lillard گفت: او هنوز هم معتقد است که حباب امن تر خواهد بود اما نه ادم.

Damian Lillard
Damian Lillardگتی ایماژ

“این واقعیت که ما در حال رفتن به در یک حباب آن نوع می زند آن پایین و محدودیت شانس ما در معرض بودن به هر کس دیگری در خارج از حباب در اورلاندو” Lillard گفت. “من فکر می کنم آن است که یک وضعیت امن تر. اما من فکر نمی کنم آن را ممکن است برای آنها را برای محافظت از ما 100 درصد است. من فکر می کنم همه رفتن وجود دارد و درک آن است.”

NBA حباب برنامه آمد و در قالب 113-صفحه سند داده شده به تیم های ترسیم تمام قوانین و پروتکل های. اگر یک بازیکن برگ پردیس و می شکند حباب او را قرنطینه می شود و به مدت حداقل 10 روز و خواهد که به تحت عمیق-بینی تست. بازیکنان همچنین می توانید بروید به هر یک از دیگر اتاق ها اما می توانید معاشرت با گلف بازی های ویدئویی و یا یک در یک پینگ پنگ, با توجه به وب سایت.

Lillard گفت: او یک برنامه ساده برای مقابله با حباب زندگی — بسکتبال و لرز.

“من می دانم که وجود دارد در حال رفتن به فعالیت های ما و تمام چیزهای که اما منظور من, من میخوام, سرد,” او گفت:. “من احساس می کنم هنوز هم وجود دارد امکان برای چیزی به گسترش است که در آن حباب فقط با بسیاری از مردم به انجام بسیاری از چیزهای مختلف است که ما باید به دنبال به امن حتی اگر ما نه ،

“بنابراین برای من این خواهد بود: چه وقت عمل است, چه زمانی می توانم در اتاق وزن, چه زمانی می توانم برخی از عکس های بالا چه برنامه ای برای بازی بعد. و سپس من میخوام در اتاق. من میخوام من PS3 من PS4 میخوام من تجهیزات استودیو من میکروفون لپ تاپ من میخوام همه کتاب های من. که در آن مرد. من میخوام در اتاق سرد.”

به تازگی ESPN Stephen A. Smith روشن ساخته است که او فکر نمی کنم بازیکنان NBA را دنبال پروتکل قوانین چرا که آنها نمی خواهید به دست از در رابطه جنسی برای یک دوره طولانی از زمان.

“آیا ما واقعا فکر می کنم ‘فعالیت های تفریحی است که این بچه ها عادت کرده اند به در حال رفتن به خطر بیافتد به مدت سه ماه؟” اسمیت گفت: “برای اولین بار” به تازگی. “منظورم این است که کسی باید آن را می گویند.

“شما واقعا فکر می کنم کسی میخوام بدون همسران خود را و یا خود را ؟ بچه ها که با هم ازدواج بدون همسران خود بچه ها که نمی خوای ازدواج بدون زن. شما واقعا فکر می کنم آنها تجلیل یک حباب برای سه ماه؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>