Trail Blazers’ CJ McCollum: “ما باید بیشتر Aaron Rodgers و کمتر Drew Brees’

پورتلند تریل, تریل بلیزرز گارد CJ McCollum شد آخرین ورزشکار حرفه ای برای تبدیل New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees برای سرود ملی نظرات کارفرمایی ساخته شده در روز چهارشنبه در پی مرگ جورج فلوید.

اما آن را با یک پیچ و تاب: ستایش Green Bay Packers کارفرمایی Aaron Rodgers.

“ما نیاز به بیش @AaronRodgers12 و کمتر @drewbrees” از 28 ساله McCollum توییتی. “جهل است نه بهانه. شما باید برای به دست کردن توپ و پرتاب به همان کسانی که هم تیمی های شما حاضر به ایستادن برای.”

41-سال Brees دریافت واکنش از هم تیمی های مالکوم جنکینز و مایکل توماس و همچنین LeBron James, زمانی که او گفت: در یاهو دارایی در مصاحبه ای که مهم است برای نشان دادن احترام به پرچم.

McCollum را ستایش راجرز به احتمال زیاد از یک Instagram پست از 36 سال کارفرمایی در روز چهارشنبه که به عنوان خوانده شده: “چند سال پیش ما انتقاد برای قفل کردن اسلحه در همبستگی قبل از بازی. آن شده است هرگز در مورد سرود یا یک پرچم. نه پس از آن. نه در حال حاضر. گوش دادن با قلب باز بیایید خودمان آموزش و پس از آن نوبت به کلمه و فکر به عمل است.”

Aaron Rodgers, CJ McCollum and Drew Brees
Aaron Rodgers, CJ McCollum و Drew Breesگتی ایماژ (2); AP

همانطور که برای Brees او گفت: این سرود به ارمغان می آورد بسیاری از احساسات برای او.

“در بسیاری از موارد که من به ارمغان می آورد به اشک, فکر کردن در مورد تمام شده است که قربانی” Brees گفت: در امور مالی یاهو ، “نه فقط کسانی که در ارتش اما برای اینکه کسانی که در طول جنبش حقوق مدنی از ’60s و تمام شده است که تحمل توسط بسیاری از مردم تا این نقطه.

“و همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن. اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس به کشته درک چوین, 44, فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه پس از فلوید بود مشکوک از هزینه های تقلبی $20 bill.

از اتهامات عنوان شده علیه چوین شد به روز رسانی در چهارشنبه. او در حال حاضر چهره جدی تر به اتهام قتل درجه دوم در علاوه بر این به اصل اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس با مقصر سهل انگاری.

دیگر افسران در صحنه توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao, 34, در حال حاضر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de