تاتنهام را Dele Alli گزارش دچار صدمات صورت پس از سرقت در knifepoint

لندن — تاتنهام و انگلستان فوتبالیست Dele Alli گفت: او رفت و از طریق یک “تجربه وحشتناک” پس از گزارش سرقت در خانه اش در شمال لندن.

پلیس تایید کرد که آنها نامیده می شدند به یک خانه در بارنت اوایل روز چهارشنبه پس از دو مرد را به دست آورد ورود و سرقت طلا و جواهر از جمله ساعت قبل از فرار.

با توجه به ESPN FC, یک کشمکش در گرفت پس از دو مرد مسلح با چاقو وارد ملک فقط بعد از نیمه شب. پلیس محلی گفت: یک مرد در 20s خود اعتقاد به Alli زده بود و دچار جراحات جزئی قبل از این دزدان در زمان آیتم های مختلف قبل از فرار.

“دو مرد از سرنشینان در اموال دچار جزئی صورت صدمات پس از assaulted” پلیس متروپولیتن در بیانیه ای گفت. “آنها نیاز به درمان در بیمارستان.”

بازداشت شده اند ساخته شده است.

“با تشکر از شما برای همه پیام” Alli نوشته شده در توییتر. “تجربه وحشتناک اما همه ما خوب در حال حاضر. قدردانی از حمایت.”

لیگ برتر فصل معلق شده است به مدت دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تاتنهام خواست هر کسی با اطلاعات برای کمک به پلیس پس از گزارش او توسط دزدان حمله کردند و دستور به دست بیش از اشیاء با ارزش.

“ما شده اند ارائه شده است حمایت از ما به دل و کسانی که منزوی با او” تاتنهام در بیانیه ای گفت. “ما را تشویق هر کسی با هر گونه اطلاعات برای کمک به پلیس با تحقیقات خود به جلو آمده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>