تورنتو و ادمونتون تایید به عنوان NHL hub سایت

NHL و بازیکنان NHL انجمن یادداشت تفاهم برای یک توافق دسته جمعی را تایید تورنتو ادمونتون انتخاب شدند به عنوان hub شهرستانها برای بازگشت-به-بازی, مسابقات, با شرق تیم از جمله رنجرز و جزایر رقابت در تورنتو و غرب تیم در ادمونتون با توجه به TSN.

کنفرانس فینال و جام استنلی نهایی در این گزارش خواهد بود در ادمونتون — اما در معرض تغییر است.

TSN همچنین گزارش می دهد که لیگ است که با هدف به تیم, سفر به مربوطه hub شهرستانها در جولای 24, با نمایشگاه بازی آغاز روز بعد. دور مقدماتی آزمایشی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30 و در دور اول برای Aug. 9.

دور دوم قرار است برای شروع در اوت. 23 با کنفرانس نهایی شروع سپتامبر. 6 و استنلی جام در سپتامبر. 20 هر TSN. این گزارش همچنین گفت: لیگ مقرر است که Oct. 2 آخرین تاریخ ممکن برای نهایی.

علاوه بر این, TSN, به گزارش CBA یادداشت می گوید: NHL بازیکنان مجاز خواهد بود به بازگشت به بازی های المپیک زمستانی در سال 2022 و 2026 انتظار توافق بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون و کمیته بین المللی المپیک.

Gary Bettman
Gary Bettmanگتی ایماژ

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل 2019-20 فصل در ماه مارس و مجبور لیگ به کنار هم قرار دادن 24-تیم حذفی مسابقات شد ناگهانی و عدم اطمینان در مورد 2020-21 فصل است. با توجه به شروع فصل آینده هنوز مشخص شود بازیکنان دریافت یک چک در پاییز هر TSN.

این گزارش همچنین می گوید ابتدای رایگان آژانس تنظیم شده است شروع به پس از اکتبر. 9 یا هفت روز پس از جام پایان. جلوگیری از هر گونه تغییرات, افتتاح اردوگاه های آموزشی برای 2020-21 فصل آزمایشی برنامه ریزی شده برای نوامبر. 17 با شروع فصل بعدی مجموعه Dec. 1.

این CBA گزارش شده است که چهار سال تمدید در حال اجرا را از طریق 2025-26 فصل است.

با فاز 3 شروع از اردوگاه های آموزشی, مجموعه ای برای شروع در جولای 13, دو رنجرز سه goaltenders شرکت کرده بود در NHL فاز 2 داوطلبانه در گروه های کوچک تمرینات که از روز شنبه این تیم را تایید کرد به این پست.

جانباز هنریک Lundqvist است عجیب و غریب دروازه بان را — او است که در میان تعداد انگشت شماری از بازیکنان که سفر از اروپا به نیویورک در هفته گذشته و یا به طوری که هنوز در انتظار پاک می شود. Alexandar Georgiev گنجانده شد در آخرین گروه از بازیکنان برای شرکت در فاز 2 است که در آن rookie ایگور Shesterkin شده است شرکت پس از بازگشت او از فلوریدا در پایان ماه ژوئن.

علاوه بر این, Ryan Strome برت Howden و چشم انداز Vitali Kravtsov نیز شروع اسکیت در این تیم تمرین تسهیلات این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de