ده: آخر هفته می خواند: از کجا به بازار سهام عنوان است ؟

سرمایه گذاران نگران هستند. بازار سهام ایالات متحده دراماتیک بازیابی از ماه مارس پایین متوقف شده است. بازار تمایل به جلو و بهبود سریع برای به اشتراک گذاری قیمت ها با اشاره به پایان سریع به coronavirus رکود است.

رکود اقتصادی است که معمولا به عنوان تعریف دو دوره متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی. دوم-چهارم تولید ناخالص داخلی انتظار می رود که ملال انگیز اما پس از آن ایالات متحده COVID-19 رکود اقتصادی ممکن است در نهایت و جدید توسعه اقتصادی ممکن است به خوبی آغاز و در طول سه ماهه سوم.

اما رکس Nutting شده است با توجه به اثرات طولانی مدت از این بیماری همه گیر است که ممکن است شامل هزاران نفر از کسب و کار بسته شدن دائم و میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود را نیز به طور دائم. او توضیح می دهد که چرا ما نباید انتظار سریع bounceback از آنچه که ممکن است تبدیل به یک افسردگی است.

بیشتر باعث نگرانی: آمریکا مجموعه رکورد جدید موارد در یک روز به تگزاس می شود برای اولین بار دولت به reimpose محدودیت

مرتبط با:41 درصد از کسب و کار بسته شده در Yelp را تعطیل خوب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

همچنین:بیل گیتس می گوید این فقیر آمریکا پاسخ این است که ساخت همه گیر تصویر ‘تلخ تر از من انتظار می رود’

S&P 500 شاخص رالی از خود را در ماه مارس پایین متوقف شده است.


FactSet

یک تغییر ناگهانی برای بازار سهام

اگر شما نگاهی به نمودار بالا شما می توانید ببینید که قابل بازیابی برای S&P 500 شاخص از مارس آن کم شروع به معکوس. علامت DeCambre توضیح می دهد که آنچه را spooking سرمایه گذاران.

چگونه به مقابله با عدم قطعیت در بازار

مایکل برس اتحاد تاکتیکی مشاوره در مورد چگونه به استفاده از زمان آسیب به قیمت سهام.

یک بحث است که سهام نیست بالاتر از حد ارزشگذاری

بازار سهام ایالات متحده roared به طوری که به سرعت از آن مه پایین حتی در حالی که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم کشویی است که برخی از سرمایه گذاران حرفه ای گفت: ارزیابی افسرده به سطح درآمد بودند راه بیش از حد بالا است. اما سه تحلیلگران در ساختار جدید استدلال می کنند که S&P 500 است که ارزان تر و سود آور تر از شما ممکن است فکر می کنم.

جکی کامینگز فرسا.


MarketWatch

این زن مسیر آتش

جکی کامینگز فرسا رفت از طلاق با $20,000 به قادر بودن به بازنشستگی زود هنگام و شروع کار جدید است که او می خواهد — کمک به مردم دیگر.

فدرال رزرو تست استرس بانکی و سود سهام

در اینجا نگاهی که بانک ممکن است نیاز به کاهش سود سهام خود را زیر فدرال رزرو سالانه تست استرس که افزوده به منعکس کننده آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

Angra do Heroismo در Terciera جزیره آزور


iStockphoto

بهترین بازنشستگی فرار شما هرگز شنیده

برت Arends مصاحبه یک مرد است که با توجه به حرکت به یک جزیره زیبا منطقه که در آن شما می توانید شنا همه سال و با این جایزه از سریع ترین و ارزان ترین راه برای یک اروپایی گذرنامه.

جولای 15 IRS مهلت

لایحه Bischoff توضیح می دهد که در جولای 15 است که در واقع بسیاری از مهلت در یکی از حفاری به چند شخصی و حالات کسب و کار برای کمک به مالیات filers جلوگیری از اشتباهات پرهزینه است.

بیشتر IRS کمک برای دارندگان ایرا

IRS به تازگی گسترش قوانین است که می تواند رول مورد نیاز حداقل توزیع های گرفته شده در ایرا این سال است.

تاریکترین قرمز در این نقشه از قطب شمال مناطق که بیش از 14 درجه فارنهایت گرم و در بهار سال 2020 در مقایسه با سال اخیر 15 سال به طور متوسط.


ناسا

100 درجه — در سیبری

قطب شمال شده است گرم شدن کره زمین در حدود دو برابر نرخ بقیه جهان با توجه به علامت Serreze یک تحقیق استاد جغرافیا و مدیر ملی برف و یخ مرکز داده در دانشگاه کلرادو بولدر.

چگونه اکتشافات جدید علمی ممکن است درمان نابینایی

Hemant Khanna توضیح می دهد چگونه CRISPR و دیگر ژن درمانی می تواند کمک به درمان بیماری هایی که باعث کوری.

می خواهید بیشتر از MarketWatch? برای ثبت نام در این خبرنامه و دریافت آخرین اخبار امور مالی شخصی و مشاوره سرمایه گذاری.