تونی Romo جدید قرارداد مضحک به نظر می رسد پس از CBS اخراج

سن دلیل به عنوان Thomas Paine گذراند آن در اواخر 1790s. امروز ما در حال غوطه ور در سن هیچ دلیل خوب است.

ماه گذشته ViacomCBS شروع به اخراج از 450 نفر از کارمندان تمام قطعات این شرکت است. من می دانم که تعداد کمی از قربانیان جامد اخبار ورزشی و مردمی در حال حاضر عرق کردن اجاره در حالی که به دنبال کنسرتهایی که دیگر وجود داشته باشد یا پرداخت تطبیقی ورود به سطح بادام زمینی است.

“افکار و نماز” boilerplate ویژه بیانیه ای دنبال کرد:

“ما در حال بازسازی عملیات های مختلف در CBS به عنوان بخشی مداوم ما ادغام با ویاکام و برای انطباق با تغییرات در کسب و کار ما از جمله کسانی که مربوط به COVID-19. افکار ما امروز با ما خروج همکاران خود را برای دوستی و سرویس و بسیاری از کمک های مهم به فردا.”

OK. اما که من را به فکر کردن در مورد تونی Romo جدید CBS قرارداد به تماس حدود 20 NFL بازی در هر فصل — $17 میلیون نفر در نزدیک به 1 میلیون دلار در هر برنامه تلویزیونی برای 10 سال آینده در یک گزارش $170 میلیون معامله.

هی که به نظر می رسد بسیاری مانند دیوانه-go-nuts. در میان اخراج فردا خواهد او را به پرداخت 17 میلیون دلار در هر سال به صورت هفتگی و فصلی کار می کنند. و او نمی تواند اطمینان حاصل شود حتی یک بیننده و یا رتبه بندی نقطه.

Romo بوجود می آید و بیننده را دوست دارم و یا تمسخر. بسیاری احساس می کنید او باد-به صحبت کردن در جعبه با یک sandpapered صدای یک نقطه است که به سختی به بحث حتی اگر بی پایان درازی است که در حال حاضر بی معنی عادی در میان تلویزیون بازی تحلیلگران.

Tony Romo
تونی Romoگتی ایماژ

من بیشتر لذت بردن از Romo کار است. درست است که او نمی خفه شو اما او سرگرم کننده خوش طعنه آمیز و صرف بیشتر فکر می کنم-از-با صدای بلند صحبت کردن در بازی بعدی از یکی از قبلی استقبال نادر است. ان بی سی افسانه سرب NHL صدای Doc Emrick مذاکرات زیادی بیش از حد و در عین حال من با چسب به هر کلمه. چه خوب خواهد سکوت خود را خدمت می کنند ؟

هنوز در 17 میلیون دلار برای هر Romo چگونه بسیاری از مشاغل خواهد CBS را نجات داد و آن را به حال کشیده شده خط در, می گویند صرف 10 میلیون دلار در هر — هنوز یک تلویزیون ضبط — صرفه جویی در 7 میلیون دلار در سال است.

که به فرض پس انداز میلیون ها نفر در Romo قرارداد شده اند استفاده شود برای صرفه جویی در شغل اما اگر من سهامدار من می خواهم مطمئن شوید دوست دارید بدانید که چرا CBS حتی نظر پرداخت هفتگی فصلی کارکنان 10 میلیون دلار اجازه دهید به تنهایی 17 میلیون دلار در هر.

Romo نمی خواهد که کار را برای کمتر از $17 میلیون در هر? بنابراین به او اجازه رفتن پیدا کنید که فرفره. و یا برخی دیگر از شبکه ممکن است برداشت او را با مبلغ 16 میلیون در هر? خوب برای او و آنها.

اما در 2 دلار یا 2 میلیارد Romo نمی توانید کسی دیده بان مگر اینکه او می آید دوخته به یک بازی فوتبال است. جهان آجیل رفته.

مراقب باشید داشتن افکار عمومی در مورد پرچم

چگونه شما می خواهم به تحت حمله در یک سنگر مشترک توسط راجر Goodell? کسانی که تلگراف شروع “ما با تاسف به اطلاع شما …” اما به او را در یک بیت.

آن را هرگز نمی تواند آنچه در آن است و یا آنچه در آن به وضوح به نظر می رسد. آن را همیشه به چیز دیگری مردم چه می خواهید آن را به.

و در حال حاضر Drew Brees گرفتار شده است که در تور ماهیگیری:

برای سال Brees نشان داده شده است بهترین NFL یک موسسه خیریه نجیبانه حرفه ای و مداوم عمل خوب جهان که هرگز خاک به هر کسی. آه و فوق العاده QB.

اما یک شبه او کاملا مشکوک نژادپرستانه برای گفتن چیزی بدون هم تیمی’ تصویب. در مورد خواسته khezri را در سال 2016 زانو-مصرف Brees گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم.”

شرم بر او! او سپس در زمان یک چکش از هم تیمی. به عنوان Brees’ ستاره تصویب نواز هدف گیرنده مایکل توماس ایالتی اوهایو مرد, توییتی از Brees “او نمی دانم بهتر است.”

سپس به جای نشان دادن شجاعت خود را منطقی میهنی اعتقاد Brees عذرخواهی کرد. برای چه ؟ برای کوردلی در نمایی از اتهام قتل-توسط-پلیس جورج فلوید به عنوان اگر که قرار بود برای القای یک شبه و نفرت به پرچم و کشور علاوه بر غم و اندوه. او التماس بخشش.

خیلی دیر او در حال حاضر در RWL نژادپرستانه لیست سازمان دیده بان. او باید تو اولین تهدیدی هم تیمی رضایت به بیان مستقل اندیشه است.

در حال حاضر او مدیون یک عذرخواهی به راست رهبری برای عذرخواهی.

تا جایی که Goodell رهبر Nero Fiddles لیگ برای دفاع از Brees از چنین خیانت و بی جا حمله ؟ او شده است خال خال پریدن از روی همان ارابه موسیقی به عنوان Brees bashers. جمعه کمیساریای با صدور بیانیه ای اساسا دعوت مطلب سرود-زانو.

بنابراین شانس چربی است که او را سرزنش از بازیکنان NFL برای اعلام مقدس نژادی, جنگ به هر کس نمی مارس به خود درامر. او هیچ شجاعت و یا حس بازی منصفانه است.

فقط بیشتر از Goodell استاندارد, feckless, بزدلانه pandering. بنابراین او اجازه می دهد تا تهمت و افترا از یک Drew Brees?

دفن سر خود را, راجر! ورودی!

ESPN فقط کین را پیدا صدای حق

ترک آن را به ESPN. آن را عملا نادیده NHL چرا که آن را نگه ندارد هر گونه منافع مالی در آن است. اما با اتهام قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, PD, ESPN “را” در هفته گذشته توانست به زمین سیاه NHL بازیکن به صحبت در مورد آن است.

Evander کین در حال حاضر با سن خوزه کوسه بود و زیاده روی به عنوان اگر او بودند نهایی متخصص در انتخاب حق بر اشتباه است. به این منظور او صدا خوب است.

اما به عنوان خوانندگان اشاره کرد — و به عنوان تلویزیون عادت — کین باید در میان آخرین انتخاب کرده اند به صحبت در مورد مسائل درست از غلط.

با Sabres در سال 2016 کین دستگیر شد برای بخشی خود را در یک بوفالو نوار نزاع و جدال گفته مبارزه با لی لی و گرفتن یک زن غیر مسلح با گلو و تلاش برای به زور او را به یک ماشین. در همان حادثه, خواندن گزارش پلیس کین گفته manhandled زن دیگری.

او copped به شش ماه adjournment در تفکر از اخراج شش ماه خوب رفتار تعهد است.

او قبلا زحمتی با تیم خود از جمله تعلیق برای تمرین از دست رفته برای حضور در NBA All-Star Game.

در سال گذشته کین بود شکایت کرد توسط یک کازینو در وگاس برای عدم پرداخت $500,000 در قمار نشانگر او گفته منفجر طریق در حالی که کوسه ها در وگاس برای یک سری حذفی در برابر شوالیه طلایی.

به طور طبیعی و نه حتی یک زمزمه طی این مصاحبه.


فقط تعجب:

می تواند یکی از بازی گلف در چهار ساعت و هرگز حذف دستکش خود را حتی یک بار. در عین حال MLB مورد مرحله از جعبه به تنظیم مجدد دستکش خود را بعد از هر زمین از جمله کسانی که آنها را نمی نوسان در.

کسانی که NFL و بازیکنان فوتبال که با احترام ایستاده در طول این فصل pregame سرود ملی در حال حاضر شناسایی شود — هدف — به عنوان نژادپرستان? و یا خواهد شد به سرود تبدیل به زمان گذشته?

خواهد ESPN حتی زحمت به درجه مستند در Lance Armstrong, الکس رودریگز از, دوچرخه سواری, اگر او تا به حال گفت: “f–k” یک مقدار زیادی است ؟

نه این که آن را بسیار خوشی به 32 سال NBA پادشاهان پخش اعطای Napear کار اخراج شدند از ورزشی خود را نشان می دهد بحث در اوایل هفته گذشته به اتهام نژاد پرستی توسط پیام کوتاه “تمام زندگی موضوع” اما آتلانتا سیاه شهردار Keisha Lance-کف روز پنج شنبه اعلام کرد به ترکیبات “شما همه موضوع برای من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de