Tom Thibodeau می تواند رسیدن به نیکز گذشته برای کارکنان مربیگری

اگر نیکز تصمیم گیری در Tom Thibodeau به عنوان بعدی خود سر مربی او باید مقدار زیادی از زمان برای ساخت یک جامد کارکنان.

اما سابق نیکس دستیار ممکن است نیاز به مقدار زیادی از زمان. اعضای Thibodeau گذشته کارکنان در شیکاگو و مینه سوتا به احتمال زیاد مشتاق به پیوستن به او در نیویورک برای احیای مرده نیکز با توجه به منابع.

نیکز در حال انتظار نمی رود که به بخشی از فصل را راه اندازی مجدد ژوئیه 31 در دیزنی جهان.

این بدان معناست که نیکز ممکن است بازی دوباره برای یکی دیگر از هفت ماه — با Dec. 25 یا Jan. 1 چشم شده به احتمال زیاد فصل افتتاحیه برای فصل آینده است.

پست روز جمعه گزارش داد نیکز هستند “longshot” به دیزنی حذفی را کاهش دهد. گفتنی پست تنها راه نیکز در این است که اگر شورای حکام رای پنج شنبه به بازگرداندن تمام 30 تیم.

که در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد حداقل از چهار طرح. ESPN گزارش 20 تیم و 22 تیم از فرمت های مورد علاقه.

“وجود دارد یک شانس عالی نیکز نمی توان بخشی از آن را” یکی NBA منبع مطلع در این کنفرانس گفت: پست.

Tom Thibodeau
Tom ThibodeauAP

و وجود دارد یک شانس عالی Thibodeau می شود نیکز’ اولویت در آینده مربیگری جستجو. نیکز جمهور لئون رز دارای روابط قوی با Thibodeau, که تبدیل به یک مشتری از هنرمندان خلاق آژانس از 10 سال پیش. (رز زد آن بسکتبال بخش.)

افزایش اعتماد Thibodeau را مدرسه قدیمی فرمول یک را خواستار رویکرد است که او را اخراج در مینه سوتا در ژانویه 2019 با وجود خوراکی تیمبرولوز’ 14 سال حذفی خشکسالی است.

پست گزارش Feb. 10 که Thibodeau با یک حرفه ای 352-246 علامت بود در رز لیست کوتاه. در مه 8, پست, گزارش, لیگ خودی اعتقاد Thibodeau بود “مورد علاقه”.

آنچه که کمتر شناخته شده است که Thibodeau را همراه کارکنان خود را اگر او این کار طول می کشد. این بازی به عنوان نمیفهمد با نیکز گرفتن اولین نرم افزار در Thibodeau, در حالی که علاقه مند راکت ها و شبکه خواهد بود که در فصل را راه اندازی مجدد.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که مربی موقت مایک میلر احتمالا حفظ خواهد شد در برخی از مد Thibodeau است به احتمال زیاد پس از رفتن دو نفر از دستیاران خود را ‘گرگ کارکنان — برادران اندی گریر سابق نیکس دستیار مربی و لری گریر در حال حاضر یک خورشید دستیار.

اندی گریر و Thibodeau بازگشت به خود نیکز روز. گریر یک برککپرت دولت فارغ التحصیل شد و یک نیکز دستیار از سال 2001 و 2003 و توسط Thibs’ سمت در شیکاگو و مینه سوتا به عنوان اصل دفاعی هماهنگ کننده.

گریر سابق سر مربی در ایالات متحده تجاری دریایی آکادمی در لانگ آیلند از 1993-97 اخیرا درگیر با ایالات متحده آمریکا بسکتبال پس از نشستن در طول این فصل است.

Thibodeau نیز ممکن است نگاه به جان لوکاس بازیکن خود را رشد و نمو در مینه سوتا است. Thibodeau به عنوان یک دستیار تحت لوکاس در فیلادلفیا در اواسط 1990s. اد Pickney نیز در Dom را Minny کارکنان.

با توجه به منابع دیگر گمنام اما هدف کلیدی از Dom را به احتمال زیاد خواهد مربیگری کاردانی تاس Yoshimoto بود که با Thibs در هر دو شیکاگو و مینه سوتا.

مردم آشنا با این مجموعه را تشریح Yoshimoto به عنوان یک “بیس بال utilityman.” Yoshimoto است در دانشگاه گرجستان به عنوان مدیر استراتژی است.

“او در زمین کار بازیکنان از او فیلم بازی-برنامه ریزی — او فقط در اطراف Thibs تمام وقت” یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

یکی از جالب دستیار نامزد نیز می تواند سابق نیکس گارد ریک Brunson بود که در Thibodeau کارکنان در شیکاگو و مینه سوتا. Brunson که پسر Jalen نقش Dallas, استعفا داد و در سال 2018 پس از اتهامات مربوط به سوء رفتار با یک ماساژ درمانگر به وجود آمد.

Brunson شده است سر مربی در کمدن دبیرستان. لازم به ذکر Brunson بود رز اول NBA مشتری در هنگام Brunson پیوست نیکز در سال 1999. Brunson شد Latrell Sprewell بهترین دوست در این تیم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de