تام هنکس مردم را به پوشیدن ماسک در میان coronavirus همه گیر

جینا ریو و Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:17 AM EDT Jul 2, 2020تام هنکس می گوید: "شرم بر

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

تام هنکس می گوید: "شرم بر شما" برای کسانی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک. و او نه تنها یکی است.

از "فارست گامپ" بازیگر و همسرش ریتا ویلسون در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل ماه مارس در حالی که سفر در استرالیا. آنها پس از بهبودی کامل پس از دو هفته خود به انزوا اما هنکس است که هنوز هم اصرار دیگران به انجام بخشی خود را با پوشیدن ماسک.

"واقعا وجود دارد فقط سه چیز ما می توانید انجام دهید به منظور رسیدن به فردا: پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست ما," او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه برای فیلم آینده خود "تازی" که اولین در تلویزیون اپل به علاوه در جولای 10, با توجه به مردم و NY اخبار روزانه.

او ادامه داد: به اصرار مردم به "انجام بخشی خود را" در طول بیماری همه گیر.

اجباری, ماسک, صندلی های خالی: در اینجا چیزی است که انتظار می رود زمانی که سینما بازگشایی

"کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی – من فقط فکر می کنم شرم بر شما."

63 سال بازیگر می گوید: او نمی داند که چگونه او و ویلسون قرارداد ویروس و توضیح داد که بسیاری از بیمارستان جداسازی شد مورد نیاز برای نظارت بر اقدامات احتیاطی و برای اطمینان از او و همسرش نمی گسترش این بیماری است.

پس از دو هفته از جداسازی زن و شوهر قادر به بازگشت به خانه خود در لس آنجلس جایی که آنها باقی مانده اند. هنکس در ادامه به اصرار دیگران به فاصله اجتماعی در طول بیماری همه گیر.

تام هنکس: کنترل از راه دور 'SNL' نگاه کرد اما میزبان ارائه قرنطینه راحتی

و هنکس تنها نیست. جنیفر آنیستون ناودان سیاسی از پوشش صورت شنبه در Instagram به اشتراک گذاشته شده و یک یادآوری دوستانه برای "پوشیدن لعنت است."

"مردم به نظر می رسد خود را نگران حقوق گرفته شده توسط داعش خواسته بودن به پوشیدن ماسک," جنیفر آنیستون زیر نویس یک عکس از خودش با پوشیدن یک "این روش ساده و موثر توصیه این است که سیاسی بودن در هزینه زندگی مردم. و آن را واقعا نباید یک بحث است."

"دوستان" زاج سفید گفت که او می کند "باور اساسی خوبی از مردم" و اذعان کرد که ماسک ها "ناخوشایند و ناراحت کننده است." اما آنیستون تاکید کرد که "بسیاری از زندگی گرفته شده توسط این ویروس از آنجا که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی" برای صاف منحنی.

آرنولد شوارتزنگر از تخت گفت: "هر کسی آن را یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله که نمی توانید به عنوان خوانده شده."

"علم است که به اتفاق آراء - اگر همه ما پوشیدن ماسک, ما آهسته و می تواند بازگشایی با خیال راحت" او توییتی ژوئن 18. "این یک مسئله سیاسی است."

Resse ویترسپون به توافق رسیدند. "پوشیدن یک ماسک است نه یک بیانیه سیاسی. به این معنی که شما در مورد مراقبت از افراد دیگر سلامت و ایمنی است. نوع پوشیدن یک ماسک!" او به عنوان یک نقاب Instagram selfie هفته گذشته است.

ویترسپون را "کمی آتش در همه جا" co-star کری در واشنگتن دنبال کرد و گفت او "پرتاب (@fenty) سایه اگر شما با پوشیدن ماسک."

آرنولد شوارتزنگر: هر کسی را که COVID-19 ماسک یک مسئله سیاسی است مطلق ادم احمق و ابله'

"فولر خانه" ستاره ها, Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin و آندریا آرایشگر led به عنوان مثال با "دختران طلایی" با مضمون ماسک در مه 4: "حتی زمانی که ما از هم دوریم ما هنوز هم می تواند مطابقت."

کمدین امی شومر از سوی دیگر به اشتراک گذاشته Instagram تصویر در مارس 11 از گل صورت ماسک بر او چشم و بینی و دهان. اما اجازه دهید آن صورت تا زمانی که بینی و دهان را تحت پوشش شومر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

و Lizzo نشان داد که چگونه یک ماسک صورت را ندارد به یک مد فاحش در تابستان امسال با هماهنگی صورت پوشش به او شنا در مارس 23: "خوش آمدید به تابستان سال 2020 است."

پاتریک دمپسی که ستاره دار به عنوان جراح مغز و اعصاب Derek "McDreamy" چوپان در "grey's Anatomy," به نقل از شخصیت او در حالی که به اشتراک گذاری یک ماسک selfie گفت: "این یک روز زیبا برای صرفه جویی در زندگی می کند."

کتی پری از او پرسید که اگر پیروان آنها "قوانین" در یک نقاب selfie در مارس 21.

CDC توصیه می کند که مردم می پوشند پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی و هنگامی که در اطراف افرادی که نمی زندگی در خانواده خود را به ویژه هنگامی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.

"COVID-19 گسترش می تواند توسط افرادی که علائم و نمی دانم که آنها در حال آلوده" CDC متحده در وب سایت خود را. "به همین دلیل آن مهم است برای هر کس به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات و عملکرد اجتماعی فاصله."

کمک: Bryan الکساندر

بیشتر: دیدن ریتا ویلسون coronavirus الهام گرفته از لیست پخش در حالی که او را قرنطینه با تام هنکس

بیشتر: خطوط هوایی آمریکا به طور موقت ممنوع مسافری که حاضر به پوشیدن ماسک صورت در پروازtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب