البته از آن تام هنکس که تحویل مجازی سخنرانی را به همه گریه.

این بازیگر که اخبار به عنوان اولین و مهمترین مشهور به اعلام او تشخیص داده شده بود با کروناویروس در ماه مارس ساخته شده یک ویدیو ظاهر دوشنبه در اوهایو رایت دانشگاه ایالتی گروه تئاتر و رقص و تصاویر متحرک مجازی مراسم فارغ التحصیلی به grads جدید یک بحث پپ در مورد ورود نیروی کار در نامشخص زمان.

“من اینجا هستم برای گفتن تبریک” هنکس گفت. “تبریک به شما انتخاب آنهایی.”

“و من می خواهم شما انتخاب آنهایی که به خاطر شما انتخاب شده اند در بسیاری از راه. اول با خلق و خو و نظم و انضباط شما زندگی می کردند. خلاق آتش سوزی که در داخل از شما. و غریزی lunges از خواسته های خود را. وجود دارد چیزی در مورد شما — همه از شما — در تربیت خود را و پس زمینه خود را و خود را آگاهانه خاطرات و مداوم خود را رمز و راز است. چیزی است که رانده شده شما برای تکمیل دوره های خود را و رسیدن به خود را انتخاب چالش ها و عبور از خط مرزی از وقت خود را وجود دارد.”

ماندن از هم جدا با هم: یک خبرنامه در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

او افزود: “شما موفق به دلیل کمک و عشق به دیگران است که در زندگی خود را بدون شک. اما شما موفق عمدتا به دلیل شما و شما به تنهایی تصمیم به انجام این کار. شما در حال انتخاب هستند.”

هنکس منعکس شده در چگونه مردم در حال حاضر زندگی خود را در دو بخش: قبل از coronavirus همه گیر و پس از. و او را تحسین دانش آموزان قادر به رسیدن به یک نقطه عطف بزرگ در وسط آن است.

“شما خواهد شد بحث در مورد زندگی خود را که فقط راه:” خوب بود که قبل از این COVID-19. قبل از این بود که بزرگ همه گیر’, ” او گفت:. “بخشی از زندگی خود را برای همیشه در شناخته شده به عنوان ‘قبل از’ در همان راه دیگر نسل بگویید زمان مانند “خوب بود که قبل از جنگ” یا ” بود که قبل از اینترنت و یا بود که قبل از Beyoncé.’ کلمه ” قبل ” در حال رفتن به حمل وزن بزرگ با شما.”

“آمریکا پدر” اطمینان شنوندگان که این نیز بگذرد. و به نام او در grads جدید به افزایش به مناسبت کمک به جهان بازسازی فقط به عنوان آنها در حال حرکت به grown-up “چرخش” برای اولین بار.

“گاهی اوقات اگر همه ما خوب باقی می ماند آمریکایی ها شما را در ادامه به’،’ به عنوان در ‘بود که پس از ویروس بود رام,’, ” او گفت:. “شما را ساخته اند آن را از طریق یک زمان از فداکاری بزرگ و بزرگ نیاز دارید و هیچ کس را تازه تر به کار مجدد اندازه گیری های ما از حالت عادی شما انتخاب آنهایی.”

او نتیجه گرفت: “آینده همیشه نامشخص است اما ما که جشن گرفتن آنچه شما انجام داده اند که جشن تمام دستاوردهای خود را, ما خاص از یک چیز در این روز: شما نمی خواهد اجازه دهید ما به پایین.”

به علاوه: دوشس کیت خواستار پدر و مادر جدید برای صحبت کردن از آنها بخواهید برای کمک به هنگامی که در حال مبارزه در میان coronavirus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de