تام بردی جدید رفتار تند بوستون: ‘شروع به نگرانی’

تام بردی از نقل مکان به بازنشستگی دولت برای شروع زندگی.

در این دو ماه از او ترک میهن پرستان جدید انگلستان به ثبت نام با Tampa Bay Buccaneers یک فیلتر نشده بردی نشان داده است آنچه که او مانند زمانی که یک ربات تحت کنترل مربی/مدیر کل لایحه Belichick.

و یک شخصیت رادیویی – شاید برای صحبت کردن کل تمسخر پایه فن – در تلاش است با تغییر به آقای شخصیت های عمومی.

“من خیلی مطمئن نیستم من دوست دارم جدید تام بردی” FARZIN را لو Merloni گفت: در نشان دادن او شرکت میزبان با گلن Ordway و مسیحی Fauria. “من شروع به نگرانی در مورد او.”

بردی انجام عمیقا شخصی مصاحبه با رادیو شوک سوار کار ماهر هوارد استرن.

او با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ترویج محصولات از TB12 نام تجاری شرکت تاسیس با الکس Guerrero آنها Belichick ممنوع از میهن پرستان تسهیلات و آینده مستند جزئیات سفر خود را از underdog به G. O. A. T.

او پنهان از توجه رسانه ها زمانی که از او پرسیده شد که به ترک یک بسته فلوریدا پارک و یا زمانی که او راه می رفت به اشتباه خانه در تلاش برای دیدار با هماهنگ کننده توهین آمیز بایرون Leftwich. و او گرفته است عکس های خود را در دیگر بازیکنان NFL مانند Eli Manning و به نام کردن چیزهایی که او ممکن است نادیده گرفته اند در گذشته است.

Tom Brady the match Buccaneers Patriots
تام بردی در “بازی” در روز یکشنبه.گتی ایماژ برای مطابقت با

او میکروفون می خواهم تا در طول یک موسسه خیریه رویداد گلف با Peyton منینگ تایگر وودز و فیل مایکلسون در طول زمان از سال معمولا این سایت متعلق به فوتبال OTAs.

آن را به اندازه کافی به Belichick فریاد “نه! هیچ! هیچ!” مانند یک کودک نو پا یادگیری اولین کلمات خود را, اما عجیب و غریب Buccaneers مربی بروس Arians و رهبران حق رای دادن است که نظر خود را رایگان آژانس, ورود به هدیه ای از خدایان فوتبال قطعا نمی خواهید به پوزه بردی.

“را به عنوان شما را دیدم که در مسابقات گلف, ‘بازی’ او ندارد شخصیت Peyton” Merloni گفت. “او نمی باید شخصیت فیل مایکلسون ها, شوخی میکرد. من نمی دانم اگر قرار دادن خودش در خارج وجود دارد این است که واقعا یک چیز خوب است. او یک مرد خوب, اما او نمی شوخ است. من نمی دانم. من فکر می کنم او باید فقط تمرکز بر روی فوتبال بازی و به ما اجازه قضاوت در فوتبال است. من خیلی مطمئن نیستم این یک چیز خوب است.”

Merloni ماساچوست است مادری که نه MLB فصل از جمله سه با Boston Red Sox. او به شدت مورد بحث با co-میزبان – Fauria است بردی هم تیمی – آیا مجموعه مستند “انسان در عرصه” را نشان دهد بردی درست افکار در Spygate و چهار بازی تعلیق ناشی از Deflategate زمانی که این پخش در 2021.

در نظر گرفتن این ارز:

“من فکر می کنم شما هیچ شات. این است برای رفتن به یک nine-قسمت infomercial به شما بگویم که چگونه او قادر به موفقیت. آن را می شود بیشتر در مورد سلامت است.”

“پس هنگامی که من در گرفتن TB12 پروتئین آن را به من کمک کرد تا حرکت این شرایط دشوار من با [کمیسر راجر] Goodell و چگونه من در تبعید به مدت چهار هفته و تا به حال به تماشای دیگر مردم من را تکرار.'”

“او را از وارد شدن به هر یک از آن مسائل است.”

“نه, شما در حال رفتن به آن را دریافت. جدید تام بردی مراقبت می کند. او مانند عسل دوره گرد (Tyrann Mathieu). تام بردی don’t care anymore.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>