تام بردی آخرین پرستان عنوان در حال حاضر سوال: ‘بررسی’

جدید انگلستان رسانه ها رسما وارد تهمت مرحله از تام بردی غم چرخه.

در یک ستون منتشر شده توسط بوستون ورزشی مجله در شنبه بنیانگذار گرگ Bedard ادعا می کند که میهن پرستان سابق سیگنال-caller بود “تا حد زیادی چک” در هنگام دم پایان فصل 2018 با وجود موفق سوپر باول 53 مبارزات انتخاباتی.

“این چیزهای که شما در حال شنیدن — او احساس او از رده خارج (هماهنگ کننده توهین آمیز) جاش تیم mcdaniels او بود دیگر بافر بردی فاقد ورودی — چیزی است که شما را از پیری ورزشکار که همواره نگران بودن جایگزین دیدن ارواح” Bedard نوشت. “چه شما را نمی شنوند از تیم بردی که بردی تا حد زیادی بررسی می شود در سال 2018 پس از دست دادن به پیتسبورگ و منفور چگونه جرم چرخد و به اجرا مبتنی بر حمله کند.”

بردی انداخت فقط یک زمین نشستن کامل هواپیما و ره بود یک بار در طول پرستان’ 17-10 از دست دادن به استیلرز در هفته 15 از فصل 2018. اما این تصور که او ذهنی در حوله انداخت پس از آن است که شک در نور خود را پس از آن موفقیت است. او در پایان فصل به طور منظم با 4,355 متری 29 touchdowns, 11 interceptions و 65.8 درصد تکمیل و تیم بعدی اش پنج بازی از جمله 13-3 سوپر باول پیروزی بر قوچ.

Former Patriots quarterback Tom Brady
میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردیگتی ایماژ

“بود بردی از رده خارج در ’18? بود جرم تبدیل شدن به کمتر تام محور? البته نه” Bedard نوشت. “میهن پرستان بودند در تلاش برای برنده شدن در بازی فوتبال با آنچه در دست داشتند. و آن کار می کرد … بنابراین من حدس می زنم ما را نمی شنوند هر دولتی شکایت در مورد آن فصل است.”

روز یکشنبه Bedard کمی backpedaled این ادعای جسورانه در توییتر و گفت که “بررسی” بیانیه ای اعمال نمی برگشتی هر چند آن را قطعا به نظر می رسد مانند آن بود ضمنی.

“بردی احتمالا متنفر قوچ سوپر باول gameplan به عنوان به خوبی و چگونه از آن تنها تولید 13 امتیاز” نوشت Bedard, است که شناخته شده به عنوان یکی از وصل در جمع خبرنگاران در اطراف این تیم است.

بردی تکمیل 21 35 پاس تلاش در سوپر باول 53 برای 262 متری صفر touchdowns و یکی رهگیری. تنها زمین نشستن کامل هواپیما در این بازی به ثمر رساند در حال اجرا پشت سونی میشل.

“بردی خیلی مرده-مجموعه در حال یکی به هماهنگ نهایی سال زندگی حرفه ای او بود که او پارانوئید در مورد [سر مربی لایحه] Belichick ضرب و شتم او را به پانچ” Bedard اضافه شده است.

Bedard است به دور از اول به فرض که بردی چیز ساییده شده پویا با Belichick و تیم mcdaniels در رابطه با قابل لمس نا امیدی با جرم در فصل نهایی شد عوامل مؤثر نسبت به خروج خود را. مدت کوتاهی پس از بردی امضا شده با Buccaneers, ESPN را ست Wickersham نوشت که “بردی به نظر می رسید پس رانده شده توسط یک عناد نسبت به Belichick که آنها نمی تواند بگوید اگر او در واقع می خواستم تازه شروع و یا اگر او فقط نیاز اهرم به زور [رابرت] کرافت به گام.”

در اوایل این ماه سابق پرستان cornerback Asante سموئیل گفت: “بردی “احتمالا فقط خسته شدم [انگلستان]” و خودی NFL گری مایرز به نام بردی رابطه با جاش تیم mcdaniels, “رو به وخامت است.”

بردی به سرعت رد مایرز’ گزارش on Instagram: “لطفا برای جلوگیری از این مزخرف! 19 سال با هم و برادران برای زندگی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de