تام بردی نبود ‘دلیل اصلی’ برای غارت Gronkowski unretiring

راب Gronkowski یک پسر مامان.

آینده سالن از شهرت تنگ پایان گفت: “دلیل اصلی” آمد و در دوران بازنشستگی به بازی با Tampa Bay Buccaneers شد و با توجه به مادرش دایان, که در این نزدیکی هست در فلوریدا.

“شما می دانید هر کس را نگه می دارد من پرسیدن” آیا تام (بردی) شما را به تمپا?'” 31-در سال Gronkowski گفت: در روز جمعه پخش “الن نشان می دهد.” “البته آن نمی صدمه دیده است که تام رفت و به تمپا شما می دانید و از این فرصت برای رفتن به تمپا وجود دارد بیش از حد. اما شما می دانید تام بود و پیش غذا و پس از آن وجود دارد و چند دلیل دیگر. من عاشق این آب و هوا. اما دوره اصلی, دلیل اصلی که چرا من آمد به تمپا به بازی است چرا که مادر من زندگی می کنند دو ساعت دور. او می تواند به همه بازی ها همه هشت نفر از ما در خانه بازی. هر زمان که من روز او را دو ساعت در خیابان و من به او مراجعه کنید. بنابراین او را فوق العاده هیجان زده است.”

Gronkowski که متولد امهرست نیویورک unretired پس از یک سال دور از فوتبال و در مارس معامله شد از میهن پرستان به Buccaneers برای پیش نویس میدارد.

آن را راه اندازی یک مراسم مورد علاقه خود را با کارفرمایی که ممکن است هرگز اتفاق افتاده تا به حال 42 ساله بردی امضا در جای دیگر این offseason.

Gronkowski برنده سه سوپر کاسه کنار بردی در انگلستان و این جفت ارز انتظار می رود که منجر به یکی از پویا ترین جرائم این فصل با Buccaneers.

Gronkowski تحت قرارداد در خلیج تمپا برای یک سال در 10 میلیون دلار (9 میلیون دلار تضمین شده).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de