تام بردی عذاب NFL رهبر اتحادیه با ادامه Buccaneers تمرینات

پدر زمان تنها چیزی که تام برادی است که کوه در می رم پرنده و بازیکنان NFL انجمن سر خوشحال است در مورد آن.

42 ساله و کارفرمایی است که در برابر مشاوره NFLPA توسط ادامه به برگزاری گروه تمرینات خود را با جدید Buccaneers تیمی با وجود coronavirus موارد خونتان در فلوریدا.

“شیوه های آن در بهترین منافع بازیکن ایمنی” NFLPA جمهور DeMaurice اسمیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “آنها در بهترین منافع ما حفاظت بازیکنان از رفتن به اردوگاه های آموزشی. و من فکر نمی کنم آنها در بهترین مورد علاقه ما از طریق گرفتن کل فصل است.”

این NFLPA خواسته بازیکنان خود را روز شنبه گذشته برای جلوگیری از برگزاری تمرینات خصوصی به عنوان COVID-19 موارد شروع به افزایش در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا. بردی و هم تیمی های خود کار کرده اند در یک دبیرستان محلی در تمپا در حالی که متی استافورد نیز دیده می شود پرتاب به شیرها هم تیمی در فیلم ارسال شده به رسانه های اجتماعی شنبه.

این یادداشت پس از یک 49ers بازیکن شده بود که کار کردن با هم تیمی های خود در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس تست مثبت است. حداقل دو Buccaneers و دستیار مربی نیز به تازگی آزمایش مثبت است.

Tom Brady Buccaneers workouts NFL coronavirus
تام بردی DeMaurice اسمیتخلیج تمپا بار از طریق AP; آیکون Sportswire via Getty Images

“لطفا توصیه شود که ما آن را به اجماع نظر پزشکی که در نور از افزایش COVID-19 موارد در برخی از کشورهای خاص که هیچ بازیکن باید درگیر در تمرین با هم در خصوصی تمرینات” NFLPA مدیر پزشکی دکتر تهم مایر نوشت: در این نامه است. “هدف ما این است که تمام بازیکنان و خانواده خود را به عنوان سالم به عنوان ممکن است در ماه های آینده.

“ما در حال کار در بهترین کاهش روش در تیم امکانات برای هر دو اردوگاه های آموزشی و فصل آینده و بر این باورند که آن را در بهترین منافع همه بازیکنان است که توصیه می کنیم در برابر هر گونه داوطلبانه مشترک شیوه های قبل از اردوگاه های آموزشی آغاز.”

اما متوقف نشده بردی و استافورد از ادامه به برگزاری تمرینات برای آماده شدن برای یک فصل است که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد. NFL و NFLPA هنوز هم مسائل را به کار کردن در مورد چگونه coronavirus موارد رسیدگی خواهد شد در طول پتانسیل های نجومی.

“تمام چیزهایی که بازیکنان ممکن است بخواهید به انجام در offseason تاثیر مستقیم در چگونه به خوبی ما می توانیم مذاکره حمایت از آنها را هنگامی که فصل شروع می شود” اسمیت گفت. “هنگامی که شما نگاهی به عوامل خطر برای COVID-19 — بالا (شاخص توده بدن), آپنه خواب, آسم, بازیکنان هستند که در معرض ابتلا به لخته شدن خون — که عضویت ما.

“برای برخی از بازیکنان به تمرین ما مطمئن شوید که آنها شنیده ام پیام.”

روشن نیست که بردی است ، به جای او با ارسال یک پیام به او Instagram روز پنج شنبه به نقل از رئیس جمهور سابق فرانکلین دلانو روزولت.

“”تنها چیزی که ما باید بترسیم.’ -FDR” بردی نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>