تام بردی جشن Gisele Bündchen, مامان Galynn با روز مادر ادای احترام

تام بردی گذراند یک پیام شیرین یکشنبه, احترام به همسر, Gisele Bündchen و مادر Galynn بردی در روز مادر.

“روز مادر مبارک به این دو!” 42 ساله و کارفرمایی ارسال شده به Instagram. “وجود دارد هیچ چیز بهتر از عاشق بودن شما در روز های خاص خود! ❤️❤️❤️ @gisele @galynn.”

بردی ارسال شده مجموعه ای از جرقه بزند یک شامل 39 ساله Bündchen و دو فرزند دختر ویویان, 7, و, پسر, بنیامین, 10, در علاوه بر این به یک دنج یکی از زن و شوهر. The Buccaneers کارفرمایی نیز سهام 12-year-old son جک با دوست دختر سابق, Bridget Moynahan.

شش بار قهرمان سوپر باول نیز به اشتراک گذاشته یک خانواده عکس, در حالی که در آغوش مادرش در یکی دیگر از.

پس از میهن پرستان’ Super Bowl پیروزی بر شاهین در سال 2017 بردی گفت: او می خواست برای برنده شدن در این بازی برای مادرش که مبتلا به بیماری سرطان پستان در ماه قبل.

“او را از طریق بسیاری بوده است” بردی در آن زمان گفت. “راه سخت تر از آنچه که من را از طریق رفت شب گذشته چه این تیم را از طریق رفت.”

در 2018, بردی گفت Galynn است “واقعا خوب” در حالی که صحبت کردن در FARZIN.

“او می شود خود را اسکن و من فکر می کنم هر سه ماه و او واقعا به خوبی انجام می شود” بردی در آن زمان گفت: با توجه به 24/7 ورزشی. “آن بوده است در حالی که پس از او به پایان رسید او را درمان. ما همیشه نوع دعا و امید آنها دوباره تمیز…. تا کنون آنها و ما بسیار خوش شانس. آن را لمس زندگی ما و آن را لمس مادر من زندگی و آن را به شما می دهد چشم انداز در زندگی زمانی که شما از طریق آن چیزهایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>