واکسن محاکمه می دهه. در مسابقه در برابر COVID-19 ما حتی نمی باید در سال است.

به یک واکسن در تابستان آینده خواهد نیاز به هر دو شانس و برش گوشه هرگز قطع قبل از قرار دادن بار ظاهر علمی سوال در مورد واکسن تست ناگهان جلو و مرکز.

قوانین فعلی به معنای محافظت از داوطلبان از آسیب, اما با مرگ جهانی تعداد از coronavirus بیش از 250.000 دانشمندان می پرسید: آیا این قابل قبول به عمد آلوده به افراد سالم با یک بیماری است که می تواند آنها را بکشند و برای آن هیچ درمانی وجود دارد?

آن را به نام یک چالش محاکمه و افزایش دانشمندان می گویند جواب این است: بله.

سعی و روش درست خواهد بود به واکسیناسیون ده ها هزار نفر از مردم اجازه دهید آنها را در مورد خود, روزانه, اجتماعی دور زندگی می کند و مشاهده می شود که بیمار دانستن بعضی از شماره را به هر حال. که طول می کشد زمان.

برای سرعت بخشیدن به این روند برخی از محققان در حال برنامه ریزی برای داوطلبان تجربی واکسن و سپس آنها را آلوده با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

“شما به وزن خطرات و مزایای فرد مقابل به نفع جامعه به عنوان یک کل” به گفته دیوید مگنوس مدیر استنفورد مرکز اخلاق پزشکی در دانشگاه استنفورد.

اخلاقی سردرگمی خواهد شد سریع بر ما. از شنبه هشت نامزد واکسن در ارزشيابی بالينی چهار در چین یکی در انگلیس و یکی در اتحادیه اروپا و ایالات متحده با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. هیچ کدام هنوز در فاز سوم آزمایش های که در آن یک واکسن است تست شده بر روی تعداد زیادی از مردم برای دیدن اگر آن را با این نسخهها کار بی خطر است و یا دارای عوارض جانبی است.

به طور معمول چنین محاکمات خواهد بود سال های دور. در حال حاضر آنها می تواند شروع این سال است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد شده و عملیات با سرعت پیچ و تاب به قطع توسعه یک واکسن با حداقل هشت ماه.

غذا و دارو که تنظیم واکسن است که به دنبال سخت در علمی اخلاقی و امکان سنجی سوالات مطرح شده توسط چنین به شدت کوتاه برنامه.

“رسمی تعیین حدود هر انسانی خاص چالش آزمایشی پیشنهاد خواهد بود ساخته شده توسط FDA در این زمینه از تمام اطلاعات در دسترس است که در آن زمان” در این رابطه گفت: Michael Felberbaum.

دقیقا زمانی که چالش محاکمه خواهد شد اتفاق می افتد و یا چه دستورالعمل تغییر خواهد کرد به آنها را ممکن است شده اند نشان داد.

یک چیز اما مسلم است. برای دیدار با یک جدول زمانی, چه اتفاقی می افتد بعدی خواهد بود فوق العاده.

جستجو برای یک واکسن: با وجود داروسازان’ میلیارد دلار شرط یکی ممکن است در دسترس برای سال

معمول واکسن جدول زمانی

جدول زمانی برای واکسن معمولا اندازه گیری در سال است. زمانی که Edward Jenner داد اولین واکسن آبله به پسر باغبان خود را در سال 1796 او منتظر دو سال قبل از او سعی کرد دوباره آن را به هر کس دیگری.

سریعترین واکسن تا کنون تولید شده است برای اوریون, چهار سال طول کشید. یک ابولا واکسن در زمان پنج.

فرایند پیچیده است. برای اولین بار دانشمندان باید راهی به ماشه بدن به تولید آنتی بادی در برابر SARS-CoV-2 ویروس و سپس تست آن در کشت سلولی و حیوانات است. این است که شناخته شده به عنوان پيش فاز بالینی.

انسان آزمایش می آید بعدی. فاز من برای اطمینان از این واکسن بی خطر است و معمولا شامل کمتر از 100 نفر است. فاز دوم استخدام چند صد داوطلبان و آزمون ها چگونه سیستم ایمنی بدن خود را در پاسخ به واکسن و همچنین ایمنی و عوارض جانبی.

آنتی بادی آزمون: آنها قرار بود برای کمک به راهنمای بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح.

فاز سوم محوری است. دهها هزار نفر از مردم داده می شود واکسن و در مقایسه با افرادی که دارونما دریافت کردند. بزرگ همگروهی لازم است به نگاه مشترک به همراه نادر عوارض جانبی.

“فاز سوم محاکمات در منبع اصلی اطلاعات است که کمک می کند تا ما بدانیم که آیا ما باید یک واکسن ما می توانیم در مقیاس وسیع” گفت: Jason شوارتز استاد در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی که مطالعات واکسن سیاست.

آزمایش های بالینی برای واکسن ویروس پاپیلومای انسانی که به محافظت در برابر سرطان گردن رحم شامل 30,000 افراد است. آزمون برای واکسن روتاویروس است که محافظت در برابر یک بیماری شایع است که باعث اسهال شدید در کودکان شامل 70,000 پژوهش, او گفت:.

تنها پس از فاز سوم کامل است می تواند یک تولید کننده برای درخواست مجوز به بازار واکسن برای استفاده انسان.

COVID-19 چالش محاکمه

دانشمندان امیدوارند برای سرعت بخشیدن به این فرایند برای coronavirus واکسن های در حال اجرا آزمون برای هر مرحله در همان زمان. در یک سناریوی عادی هر بخشی از هر مرحله از تست خواهد بود تکمیل و با دقت تجزیه و تحلیل قبل از یک بعدی آغاز شد. که تا حدودی برای ایمنی و اثربخشی اما همچنین به صرفه جویی در پول در ادامه پایین مسیرهای که منجر به مرده به پایان می رسد.

این بار شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی در حال ریختن میلیاردها دلار به جستجو. قوانین نیز در حال سست. FDA است که با همکاری نزدیک با شرکت های که SARS-CoV-2 واکسن در جریان محاکمات به ساده کردن فرایند تا آنجا که ممکن است.

فاز سوم است معمای. معمولا محققان تماشای ده ها هزار نفر از داوطلبان به عنوان آنها در مورد زندگی عادی خود را به دیدن اگر آنها آلوده شوند. با COVID-19 چرا که داوطلبان هنوز هم زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل تعداد کمی از آنها حتی می تواند در معرض ویروس. که چرا بخشی از این گروه باید خیلی بزرگ است.

“سپس ما را با استفاده از تکنیک های آماری برای دیدن اگر وجود دارد کمتر از موارد از ما انتظار می رود وجود دارد باید در میان کسانی که واکسینه گفت:” پل ریشه Wolpe, مدیر مرکز اخلاق در دانشگاه اموری.

در یک چالش محاکمه داوطلبان هدفمند با این ویروس آلوده. این شماره می تواند بسیار کوچکتر از آنجا که بسیاری را مریض است. زمان کوتاه تر خواهد بود چرا که COVID-19 به نظر می رسد ظرف دو هفته.

این یک اخلاقی میدان مین. برخی از درصد از داوطلبان بدون توجه به چگونه جوان و سالم می میرند.

به همین دلیل چالش محاکمه انجام می شود تنها با بیماری های که در آن وجود دارد 100% درمان گفت: سوزان Ellenberg یک استاد آمار زیستی, پزشکی, اخلاق و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده پزشکی.

حتی زمانی که که یک درمان وجود دارد شرکت هیچ سرگرم کننده است. زمانی که چالش آزمایشات راه اندازی شد برای مالاریا و وبا شرکت کنندگان بسیار بیمار است.

“داوطلبان تا به حال تعداد زیادی از اسهال و استفراغ, اما آنها ایستاده بودند با مایعات وریدی و آنتی بیوتیک ها. بنابراین کسانی که بودند و بدبختی وجود دارد اما بسیار کم خطر واقعی آسیب دائمی یا مرگ” گفت: دانشگاه استنفورد را مگنوس.

با COVID-19 نرخ مرگ و حتی شناخته شده و یکی از زمان بالقوه درمان remdesivir به نظر می رسد تنها به کاهش مدت بیماری.

‘مرگ است که ما greeter’: پزشکان و پرستاران و مبارزه با بهداشت روانی به عنوان coronavirus موارد رشد

واقعیت را بررسی کنید: خواهد فلوریدا سفارش ساکنان برای دریافت واکسن برای COVID-19?

اخلاقی است برای آلوده کردن کسی که با COVID-19?

در سال 2016 محققان می خواستم برای آلوده کردن داوطلبان با Zika ویروس برای تست ممکن است واکسن. موسسه ملی بهداشت گفت: هیچ.

COVID-19 ممکن است متفاوت باشد. دانشمندان بوده است بحث اخلاق به کارگیری چالش مطالعات به اصطلاح – از آنجا که آنها “چالش” سیستم ایمنی بدن در مبارزه با این بیماری همه گیر از حداقل مارس. که زمانی که سه ارشد دانشمندان به چاپ مقاله در مجله بیماری های عفونی نشان می دهد خطرات به داوطلبان باید وزن برابر مرگ و میر است که رخ می دهد هر هفته یک واکسن در دسترس نیست.

می توان آن را اخلاقی داده شده و دستورالعمل های بسیار سخت گفت: یکی از نویسندگان نیر ایال یک استاد اخلاق زیستی در دانشگاه راتگرز.

تنها جوان و سالم شرکت کنندگان که خطر مرگ ناشی از COVID-19 واقعی است اما کم باید انتخاب شود, او گفت:. آنها را باید از مناطق سنگین عفونت بنابراین خطر ابتلا به بیمار بالا است به هر حال. و آنها را باید جدا شده در حالی که عفونی به طوری که آنها نمی تواند از آن عبور همراه است.

جامعه اجازه می دهد تا دیگران برای تصمیم گیری به انجام کارهای خطرناک برای خوب بیشتر ایال گفت.

“ما تکیه داوطلب سالم را در خطرات به عنوان عضو اهدا کنندگان مواد مخدر, مسمومیت محاکمه شرکت کنندگان در این بحران اورژانس پزشکی خدمات داوطلبان,” او گفت:.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که احتمالا بهترین انتخاب برای فاز سوم آزمایش دکتر گفت: Machteld Wyss-van den Berg, بهداشت عمومی محقق که تمرکز بر واکسن اخلاق با سوئیس گرمسیری و بهداشت عمومی موسسه در بازل, سویس.

خود را “سواد سلامت بالا است به طوری که آنها باید از این ظرفیت به درک خطرات و مزایای بالقوه” او گفت:.

COVID-19 واکسن: نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها بر این باورند coronavirus واکسن وجود دارد و در حال نکردن, مطالعه می یابد

تصمیم گیری در مورد چگونه به انجام فاز سوم محاکمه شده اند ساخته شده و یا حداقل ساخته شده است اما فشار سیاسی برای استفاده سریع تکنیک های تست در حال ساخت است.

یک گروه دو حزبی از 35 قانونگذاران در آوریل 20 با ارسال نامه ای به سران ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی و غذا و دارو خواستار “سریع تر تست و تایید روند.”

“هر هفته تاخیر در استقرار یک واکسن به هفت میلیارد انسان روی زمین هزینه خواهد شد هزاران نفر از زندگی” در این نامه گفت. “قابل توجیه خطرات ممکن است گرفته شده است.”

یک ad hoc گروه در حال حاضر راه اندازی یک وب سایت – 1 روز زودتر به جمع آوری داوطلب نام.

“ما باید درک کنند که این یک بیماری جدی به مرگ و میر و عوارض و عواقب اجتماعی است که در نتیجه این عفونت عظیم” گفت: دکتر کاترین ادواردز مدیر علمی دانشگاه واندربیلت واکسن برنامه تحقیقاتی گفت: در تماس با عفونت بیماری های جامعه آمریکا است.

“ما باید به شکل از چگونه به آن را متوقف کند و نه به سادگی درمان آن,” او گفت:. “این یک متعادل کننده عمل می کنند.”

کمک: دیوید هیت ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de