Tiz قانون به اجرا از طریق سهام در کنتاکی دربی گرم کردن

Tiz قانون خواهد شد و در نهایت مجبور به ترک خانه اش در ایالت نیویورک به تعقیب بقیه تاج سه گانه اما برای اولین بار او را برای یک encore شمال ایالت.

بلمونت سهام برنده خواهد بود با اشاره به سمت Travers سهام در اوت. 8 در ساراتوگا مربی بارکلی Tagg گفت: پس از چهار پیروزی و تایید شده در روز یکشنبه ارائه warmup برای سپتامبر. 5 Kentucky Derby و اکتبر. 3 Preakness.

“طولانی-محدوده طرح خواهد بود برای رفتن به Travers پس از آن دربی و پس از آن Preakness,” Tagg گفت: شنبه شب. “اگر وجود دارد هر چیزی در سمت چپ او آنها احتمالا می خواهید من به او را به پرورش دهندگان جام حذفی [Nov. 6-7].”

82 سال Tagg امن حرفه ای تاج سه گانه در روز شنبه به عنوان او و Sackatoga اصطبل چک کردن بلمونت سهام برنده است که به دور از آنها را با کید در سال 2003.

تاج سه گانه برنامه ریزی شده است و بر سر آن تبدیل این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما Tiz قانون آن را یک شات. به جای آن از سه مسابقه در حال اجرا در پنج هفته کشش آنها پخش شده است که در سراسر 16 هفته آغاز شد که با بلمونت در روز شنبه.

این بدان معناست که دیگر اخراج شده است در فروشگاه برای Tiz قانون — از آن خواهد شد هفت هفته بین بلمونت استیکس (1 1/₈ مایل) و Travers (1 ¼ مایل) — اما این چیز جدیدی برای تجربه زده شده توسط مانی فرانکو. شنبه مسابقه برای اولین بار خود را از مارس 28 با 12 هفته در میان به عنوان مسابقه بود به حالت تعلیق در نیویورک نشان داد اما هیچ نشانه ای از زنگ زدگی با تشکر از آموزش قوی رژیم Tagg و دستیار مربی رابین <url>.

“من سعی کردم که نه پیچیده است و سعی می کنید و تصمیم گیری های مختلف,” Tagg گفت. “ما تا به حال یک راه آوردن اسب همراه و قطعا آن کار می کند. این کار از همان ابتدا. من نمی توانستم هر حس در آن در حال تغییر است. من می توانستم او را معلوم شد به مدت دو هفته و به او پشت در و شروع به آن را دوباره و دوباره و این نوع از مسائل. من فکر کردم که چرا آن را انجام دهید ؟ ما نمی دانیم که آنها در حال رفتن به باز کردن.’ … بنابراین شما مجبور به نگه داشتن فقط در این طرح است.”

Aaked اگر او همیشه نگران Tiz قانون گرفتن تهاجمی در طول آموزش های خود را در هفته منتهی به بلمونت استیکس کهنه Tagg گفت: آن چیزی جدید.

“من هرگز به نگرانی در مورد هر گونه که” Tagg گفت. “او همیشه خوب پروب. او تهاجمی مانند آن. او یک مهاجم کلت. او را مانند یک خرس عروسکی. او به شما نیش می زنند و یا به شما ضربه و یا هر آنچه که او می خواهد به انجام است. شما فقط باید کمی مراقب باشید. به همین دلیل ما را دو مرد در shanks با او. شما لازم نیست که به شدید با او و یا هر چیزی شما فقط باید برای نگه داشتن او را در خط. ما خوشحال برای دیدن انرژی است.”

پس از آن در خدمت او به خوبی روز شنبه, Tiz قانون بود پشت در طویله یکشنبه در سلامت خوب است.

“او از مسابقه بزرگ” <url> گفت: در بلمونت پارک. “او خوردند و سپس او آمد و قرق برای یک ساعت. پاهای خود را در حال, خوب, خود, نگرش و انرژی خوب هستند.”

Tiz قانون را پیاده روی سه روز آینده و چراندن در بعد از ظهر قبل از شروع به تنه زدن و سپس تازد و سپس نسیم نیم مایل از 10 روز بعد از آن اگر او در ادامه به پاسخ هست. Tagg دارای فرمول برد و آن را صدا نمی مانند او قصد دارد در تغییر آن در هر زمان به زودی به عنوان او شروع به نگاه به سمت مسابقه بعدی در برنامه غیر معمول است.

“من هرگز برنده Travers و من می خواهم را به نفع خود آن را” Tagg روز یکشنبه گفت. “این بسیار برای من مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>