‘خسته از دفن فرزندان ما’: 4 کودکان نوپا در شیکاگو در بحبوحه افزایش خشونت اسلحه

شیکاگو – چهار toddlers ضرب گلوله کشته شده است در دو هفته گذشته در طی چه شده است که یکی از مرگبارترین دوره در شیکاگو سابقه خشونت علیه کودکان جرقه جامعه خشم بیش از یک عدم پاسخگویی و سابقه طولانی از اتلاف سرمایه در سیاه و سفید و قهوه ای و محله.

“آنچه به نام شهر بادخیز است که در حال حاضر تبدیل به خونین شهر. اگر ما را متوقف کند, این, سپس شیکاگو را برای تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان یک محل امن برای کودکان است. هنگامی اتفاق می افتد که ما از دست داده ایم روح شهر ما” گفت: برگرد. مایکل Pfleger, ضد خشونت اسلحه فعال و کشیش در سنت سابینا کلیسا در سمت جنوب Auburn گرشام محله.

“من در اینجا از 45 سال و من هرگز دیده می شود با هم درگیر # ناامیدی, ناامیدی و خشم همه با هم در این سطح. از آنجا که ما عواقب غیر قابل قبول رفتار” Pfleger گفت.

بیش از 100 نفر به ضرب گلوله کشته شدند بیش از روز پدر آخر هفته از جمله حداقل 12 افراد زیر سن قانونی, پنج, نفر, با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط Chicago Sun-Times. آفتاب-بار آخر هفته در مجموع شامل حوادث که اتفاق می افتد در روزهای دوشنبه در حالی که پلیس شیکاگو آخر هفته بالغ نیست.

Jasean فرانسیس 17 و چارلز رایلی, 16, بودند, به ضرب گلوله, که شنبه شب در جنوب شیکاگو به گفته پلیس. حدود یک ساعت بعد, Mekhi جیمز 3 بود به ضرب گلوله در حالی که نشسته در صندلی عقب از پدرش خودرو در آستین. Amaria جونز, 13 بود به ضرب گلوله در درون او جنوبی Austin خانه در حالی که مادر او یک Infinite رقص با توجه به خانواده است. مایکل Ike, 15 بود به ضرب گلوله در Smith پارک. که روز شنبه یکی دیگر از 3 سال نیز در شیکاگو چمن.

“شهر ما دسته جمعی قلب شکسته برای شنیدن ژرف اخبار از 3 سال بود که به ضرب گلوله کشته و امشب در شیکاگو طرف غرب” شهردار لری Lightfoot در توییتر نوشت. “وجود دارد به سادگی هیچ کلمه ای برای توصیف چنین فجیع, نامعقول, عمل نامردی به شلیک یک کودک نو پا.”

جیمز شده بود به خانه بازگشت و از گرفتن کوتاه کردن مو با توجه به سینتیا ویلیامز مدیر عامل شرکت Austin مردم اکشن سنتر.

“من شنیده ام صدای شلیک گلوله زنگ از فکر آنها آتش بازی – هرگز من تصور کنید که یکی از این گلوله در زمان عمر 3 ساله بی گناه کودک” ویلیامز در بیانیه ای گفت. “من نمی توانم صدای آن صدای شلیک گلوله از سر من.”

جونز کوچکترین فرزند از پنج فرزند و می خواستم به یک وکیل با توجه به خانواده است. سمت غرب پاستور ایرا Acree شد و انتظار می رود به ارائه جونز’ مداحی جمعه.

“او تا به حال چشم انداز. او جاه طلبی. و او قادر به دیدن فراتر از چالش های خود را فوری بافت. او می خواست به یک وکیل و نشان داد وعده در مدرسه” Acree گفت. “اما زندگی او شد دور گرفته شده است. امید دزد آمد و در زمان او دور قبل از او واقعا شروع به زندگی می کنند.”

خشونت ادامه داد: هفته گذشته – هنگامی که بیش از 63 نفر به ضرب گلوله کشته شدند 16 از آنها ضرب – و به این هفته با توجه به سان تایمز ردیاب.

در شنبه صادقانه Gaston, 20 ماه, به ضرب گلوله کشته شد در حالی که سوار یک خودرو با مادر خود در راه خانه از ماشین لباسشویی. ساعت بعد لنا Nunez, 10 کشته شد توسط یک گلوله ولگرد که رفت و از طریق مادر بزرگ او را از پنجره آپارتمان در لوگان مربع است. اواخر آن شب یک دختر 8 ساله دختر نشسته بود روی یک نیمکت در غرب انگلوود زمانی که یک گلوله ولگرد در آمد از طریق پنجره و قرق سر او.

“درد از دست دادن فرزند هرگز از بین می رود” Lightfoot گفت در توییتر شنبه. “به عنوان یک مادر, من خسته از این مراسم است. من خسته از دفن فرزندان ما است.”

شهردار نوشت که آن را “همه ما به دو پایین ما همه دست در عرشه امنیت عمومی تلاش” و به کار با افسران پلیس, خیابان, توسعه, تیم, ضربه حمایت از کارگران جامعه و مبتنی بر ایمان همکاران.

گاستون است یک عضو از شیکاگو CRED یکی از بسیاری از سازمان های جامعه کار برای مبارزه با خشونت مسلحانه در این شهرستان است.

“دلخراش قتل یک کودک پدر است که در برنامه های ما است که ما را وادار به تأمل در چقدر شکسته جامعه ما تبدیل شده است. اقتصاد نظام عدالت کیفری و جامعه باید همه شکست خورده این کودک بی گناه و به مراتب بیش از حد بسیاری از دیگران گرفتار در آتش متقابل از اسلحه و خشونت” شیکاگو CRED در بیانیه ای گفت.

خشونت ادامه داد: در این هفته. در یکشنبه شب 3 ساله دختر بچه در حال بازی در حیاط در غرب انگلوود زمانی که او به ضرب گلوله در قفسه سینه به عنوان یک فرد مسلح در یک ماشین در حال عبور آتش گشودند دقیقه بعد از 15 سال به ضرب گلوله کشته شد بلوک دور.

پیش از آن در ماه ژوئن 9 سال بود که در میان چهار نفر به ضرب گلوله در آبرن گرشام و 5 ساله اش به ضرب گلوله کشته شد در باسن در پشت حیاط.

“من تعجب نیست در مورد همه خشونت بیش از گذشته چند هفته از آنجا که هیچ چیز اتفاق افتاده است در طول ماه های زمستان به تغییر نتیجه گفت:” تامار منسی بنیانگذار مادران در برابر بی معنی کشتار ضد خشونت اسلحه گروه مستقر در انگلوود. “آیا کسی فکر می کنم COVID خواهد توقف خشونت در شهر شیکاگو ؟ هیچ. آن را در واقع مردم فقیر فقیر.”

کن جانسون مدیر برنامه های من رشد شیکاگو یک گروه کاری برای پرداختن به ریشه های خشونت گفت: “در بازدید از خانه از زخمی 8 ساله در چهارشنبه, دختر نهم تولد برای ارائه برخی از مواد غذایی و یک هدیه است. هنگامی که او وارد خانه او می تواند بشنود مردم آواز “تولدت مبارک” در داخل جانسون گفت. دختر به درب آمد به او خوش آمد می گوید.

“پس از ترک خانه من در مورد چگونه frighteningly نزدیک این خانواده آمد و احتمالا قادر به خواندن آن آهنگ خاص امروز و چگونه بسیاری از خانواده ها قادر خواهد بود به خنده و جشن عزیزان خود را پس از این گذشته دو خشونت تعطیلات آخر هفته” جانسون گفت.

اعضای خانواده و جامعه را تقبیح کرده اند عدم دستگیری در قتل است. جونز’ مادر Lawanda خواستار او قاتل خود را به نوبه خود در. دو 25.000 دلار پاداش در حال ارائه شده برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری در جیمز و گاستون موارد است. هفته گذشته یک جوان 19 ساله بود دستگیر و به اتهام در قتل دو پسر نوجوان به کشته شدن بیش از روز پدر آخر هفته – یکی از معدود موارد به دیدن بازداشت تا کنون.

پیش از چهارم جولای آخر هفته است که در طول تاریخ خشونت پلیس شیکاگو بخش اعلام برنامه های جمعه برای استقرار اضافی از 1200 افسران به “نقاط داغ” در اطراف شهر. جدید پلیس سرپرست دیوید براون گفت: ماموران همچنین می توان بازداشت جوانان در مواد مخدر “گوشه” در تلاش برای جلوگیری از افزایش دهیم.

“گوشه خیابان باز هوا بازار مواد مخدر است که این خط لوله به تیراندازی و قتل در شیکاگو” براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “هنگامی که آنها هیچ نتیجه خشونت همچنان ادامه دارد. کامل متوقف شود.”

براون نظرات موجب واکنش شدید از فعالان و ساکنان شهر است.

“این غیر قابل قبول” Pfleger گفت. “که همان پلیس نظامی ذهنیت قفل کردن مردم است. هیچ. فقط فراموش پلیس کار آنها قرار است به انجام. هوشیار در جامعه است. اما آیا به دور از مردم و حقوق بشر با نگه داشتن آنها در زندان تا دوشنبه.”

در حالی که جنایی تجاوز جنسی و سرقت تشدید باتری و سرقت تمام این سال نسبت به زمان مشابه در سال گذشته قتل است تا 34 درصد و در آمریکا هستند تا 45 درصد به پلیس داده که از ماه ژوئن 28. حداقل 1,364 مردم به ضرب گلوله کشته شده است تا کنون این سال و 324 نفر به قتل رسیده اند و پلیس گزارش شد. تعداد کسانی که موازی خشونت نرخ که شیکاگو را دیدم در سال 2016 زمانی که شهر دیدم یک تاریخی افزایش قتل.

دستگیری خیابان متوقف می شود و ترافیک متوقف می شود کاهش یافته و در ماه ژوئن در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با توجه به آمار پلیس. چرا که مردم کمتر شده است در خیابان ها با توجه به coronavirus براون گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. در حالی که ماموران در ادامه به گشت زنی در خیابان “همه چیز را به توقف آمد و این قتل شر حرامزاده گرفته اند, استفاده از آن,” او گفت:.

افسر روحیه نیز در هفته های اخیر به عنوان یک نتیجه از افزایش تنش ها میان خشونت پلیس تظاهرات, افزایش درگیری های مربوط به سلاح های گرم و قتل کودکان معاون اول آنتونی Riccio گفت.

‘ما باید رسیدگی به مسائل مربوط به ریشه’

در چهارشنبه جوامع در جنوب و غرب دو طرف با هم آمدند و به سوگواری کودکان از دست داد و بحث در مورد چگونه برای رسیدگی به افزایش خشونت اسلحه.

ساکنان Austin محله برگزار شد بحث و گفتگو با ایمان و رهبران جامعه به اشفتگی فکری موقتی راه حل. اعضای جامعه در آبرن گرشام رنگ واژه “اجرای عدالت” در امتداد خیابان. در انگلوود گاستون خانواده و جامعه سازمان ها گرد هم آمدند برای شب زنده داری, جایی که آنها منتشر کبوترها و بالن در حافظه خود را.

“تیراندازی و خشونت و مرگ و میر در جوامع در داخل و خارج از انگلوود نتیجه خیلی بیشتر از مواد مخدر/باند درگیری و یا تکثیر غیر قانونی اسلحه و یا محکومیت کیفری و مقدار اوراق قرضه” جانسون گفت. “من باور دارم که ما باید رسیدگی به مسائل مربوط به ریشه است که در ادامه به طاعون ما را بیشتر به چالش کشیده جوامع; فقر و فقدان آموزش مشاغل و منابع حاصل نابرابری های اجتماعی است.”

ضد خشونت اسلحه فعالان رهبری Pfleger, برنامه ریزی برای برگزاری یک تجمع دوشنبه شب به “تقاضا قتل همه سیاه و سفید زندگی می کند متوقف کند.”

“ما باور داریم که یک تعداد فدرال و ایالت و شهرستان و شهر دولت موفق به سرمایه گذاری و منابع است که جوامع ما نیاز دارید – است که آنها در حال کشتن ما هستند. ما نمی توانیم همچنان به حال خود رها شده و نادیده گرفته شده محله که شبیه سوم کشورهای جهان” Pfleger گفت. “مردم دیگر به تحمل این غفلت که قرار بود در چهره ما دوباره با COVID-19.”

بیش از 52,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در شیکاگو و 2,611 فوت کرده اند. ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل کد پستی داده یافت که در شیکاگو و در سراسر کشور کم درآمد و اقلیت شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

Pfleger گفت: فعالان همچنین خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و تماس در جوامع به “صحبت کردن و مسئولیت ما بلوک.”

“این ماه ژوئیه چهارم آخر هفته ما رو برای شروع در اینجا. این همیشه بد آخر هفته در خشونت است. ما باید به نوبه خود در اطراف. این دو تعطیلات آخر هفته گذشته بوده است کاملا وحشتناک و غیر قابل قبول” او گفت:. “جامعه باید با رسم یک خط است.”

شیکاگو CRED گفت: این برنامه ریزی برای صدها نفر از مردم در خیابان های این آخر هفته به واسطه اختلافات محافظت از خانواده ها و ایجاد یک “مثبت حضور” در محله های ما.

“از آن زمان به تجدید نظر ایمنی عمومی تمرکز پلیس در تنها ترین جرایم خشونت آمیز و استفاده از خدمات اجتماعی سازمان ها و کارگران امدادرسانی برای کمک به رسیدگی به مسائل جامعه,” CRED گفت. “ما امیدواریم که نه تنها به صرفه جویی در زندگی می کند این آخر هفته بلکه برای کمک به هدایت مردان جوان در معرض خطر نسبت به یک مسیر امن تر در زندگی است.”

به عنوان بخشی از طرح خود را به سرمایه گذاری در این شهرستان در جنوب و غرب طرف Lightfoot این هفته اعلام دریافت کنندگان از 11 میلیون دلار در اعطای کمک های مالی برای حمایت از پروژه های در دو محله. او همچنین اعلام کرد پروژه فینالیست برای $5.4 میلیون دلار کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک; نزدیک به 90 درصد در حال اقلیت متعلق به و نیمی از آنها واقع در امتداد دالان تجاری بودن هدفمند از طریق برنامه سرمایه گذاری با توجه به دفتر شهردار.

“برای تمام تمرکز ما در این آخر هفته از ایمنی عمومی (it) پایان نیست این آخر هفته و یا در این تابستان و یا در این سال” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “اگر ما واقعا به کاهش این بیماری همه گیر از اسلحه و خشونت را در هر محله ای امن و مطمئن ما نیاز به ادامه کار برای معکوس کردن شرایطی است که زیر بنای آن شرایطی که مردم منجر به احساس خود را تنها گزینه ای است که خیابان ها و باندهای مواد مخدر است.”

شیکاگو سواحل شد و انتظار می رود بسته باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که درجه حرارت می تواند صعود به 90s و همه نشان می دهد آتش بازی لغو شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>