Tim Tebow سمت چپ خاموش متس’ کهنه پر از تابستان فهرستی

مقدار زیادی از کهنه عمق خواهد بود در متس’ اختیار خود را به صورت مختصر فصل است.

این تیم روز یکشنبه اعلام کرد 60-مرد استخر که شامل نام هایی مانند ادواردو Nunez, مت, Adams, Rene ریورا و حداکثر Moroff — چاشنی بازیکنان بودند که در بهار آموزش به عنوان غیر-فهرست مدعوین رقابت برای شغل. علاوه بر این متس شامل 2017 در دور اول انتخاب دیوید پترسون و سابق یانکی ها مسکن سلطه Sidney.

نام های دیگر که در 40-مرد فهرستی که در استخر شامل Kevin Smith, جارت پارکر و Johneshwy Fargas. قابل توجه غایب از فهرست تیم Tebow.

استخر بازیکنان از جمله 40-مرد فهرستی (منهای نوح Syndergaard) را شرکت در متس’ کمپ تابستانی بیش از سه هفته بعد و در دسترس خواهد بود برای گنجاندن در فهرست لیگ. با 45 بازیکنان در استخر, متس هنوز 15 اسلات های موجود است که می تواند پر شود.

Yoenis Cespedes و Jed زن lowrie هر دو بخشی از 60-مرد استخر. ارسال گزارش هفته گذشته وجود یک احتمال قوی Cespedes آماده خواهد شد برای شروع فصل. اما هنوز مشخص نیست که آیا زن lowrie خواهد بود یک نظر برای افتتاح در روز است.

فصل تنظیم شده است برای شروع با زن 30 لیگ فهرستی است که می توان با دو بازیکن پس از دو هفته اول. فهرست اسامی کاهش خواهد یافت و به 26 بازیکن چهار هفته پس از فصل باز می شود در جولای 23 یا 24. هر تیم اجازه خواهد داشت سه بازیکن تاکسی تیم ملی برای هر یک سفر جاده ای است که اجازه می دهد برای جایگزینی بازیکنان که به مجروح شدن و یا تست مثبت برای COVID-19. کسانی که بازیکنان را از 60 بازیکن در استخر.

Syndergaard که تحت تامی جان عمل جراحی در ماه مارس نمی خواهد زمین در این فصل است.

Tim Tebow
Tim TebowAnthony J باعث تخریب جهانی

Nunez سابق یانکی ها و Red Sox infielder بود در کشاکش برای یک نقطه در فهرست لیگ هنگامی که بهار آموزش بود توقیف کردند. نونیز در درجه اول یک سوم baseman, اما وجود دارد امکان او را نگاه shortstop.

آدامز که از دست رفته بسیار از زمستان اردوگاه با نامنظم بودن ضربان قلب را فراهم می کند lefty خفاش با قدرت است که می تواند به عنوان یک DH خرج کردن hitter وظیفه یا گوشه outfielder. آدامز آمار 20 homers در تنها 310 در خفاش ها در فصل گذشته با اتباع.

ریورا در کشاکش برای پشتیبان گیر را در طول بهار و رقابت در برابر توماس نیدو. اما واقعیت این نیدو ندارد minor league گزینه های باقی مانده به او لبه در جنگ. ریورا می تواند احتمال سوم شکارچی با اوایل گسترش فهرست اسامی و پس از آن باقی می ماند به عنوان بخشی از تاکسی تیم ملی.

Moroff ارقام به ارائه بیمه در وسط زمین زیر کشت. او فصل گذشته با سرخپوستان آنها را برای او به نظر می رسد در 20 بازی.

این چپ دست پترسون می تواند چرخش عمق اما او را مجبور رقابت از نام هایی مانند واکر Lockett کوری Oswalt, Franklyn Kilome و اردن Humphreys — تمام شد و در 40-man فهرست می شوند و در 60 بازیکن در استخر. بازیکنان نه در حال حاضر در 40-man فهرست باید اضافه شود برای اینکه واجد شرایط برای یک بازی.

Sidney یک lefty تن به تن برای یانکی ها از 2015-18 و به نظر می رسد در سه بازی فصل گذشته برای کاردینالز.

Erasmo رامیرز که صرف بیشتر از فصل گذشته در لیگ کوچک با Red Sox پس قبلا برای تبادل اشعه و دریانوردان منتشر شد توسط متس اما انتظار می رود که به re-sign با این تیم و پیوستن به استخر.


در اینجا نگاهی به 45 بازیکن را که تا متس اولیه فهرستی از:

کوزه (22)

تایلر Bashlor
Dellin Betances
براد Brach
یعقوب deGrom
ادوین دیاز
Jeurys Familia
رابرت Gsellman
واکر Lockett
ست لوگو
استیون Matz
کوری Oswalt
دیوید پترسون
ریک Porcello
یعقوب Rhame
پل Sewald
سلطه Sidney
درو زرگر
Kevin Smith
مارکوس بود
مایکل Wacha
جاستین Wilson
دانیل زامورا

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

فو (5)

پاتریک Mazeika
توماس Nido
ویلسون راموس
رنه ریورا
علی سانچز

Infielders (12)

مت Adams
پیت آلونسو
رابینسون Canó
J. D. Davis
آندرس Giménez
لوئیس Guillorme
Jed زن Lowrie
جف مک نیل
حداکثر Moroff
ادواردو نونز
Amed روساریو
دومینیک اسمیت

Outfielders (6)

Yoenis Céspedes
مایکل Conforto
Johneshwy Fargas
جیک Marisnick
براندون Nimmo
جارت پارکر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de