تیم کوک و دیگر تکنولوژی اجرائی ستایش حکم دادگاه عالی حفاظت از جامعه کارگران

این مدیران برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری ستایش دیوان عالی ایالات متحده حکم دوشنبه حفاظت از جامعه کارگران از کار تبعیض است.

در یک 6-3 تصمیم دادگاه عالی حکم داد که تجاوز کارکنان حفاظت شده تحت نقطه عطفی حقوق مدنی قانون از سال 1964 گسترش فدرال حمایت به میلیون ها نفر از کارگران در کشورهای که در آن آنها قبلا محافظت از کار تبعیض است.

Apple Inc. AAPL +1.23% مدیر اجرایی تیم کوک شاید این کشور بالاترین-مشخصات همجنسگرا اجرایی گفت: در یک صدای جیر جیر که او “سپاسگزار” برای تصمیم گیری. “تجاوز افراد مستحق مساوی درمان در محل کار و در سراسر جامعه و تصمیم امروز بیشتر تاکید می کند که قانون فدرال محافظت از خود را حق و انصاف” او گفت:.

الفبای Inc. GOOGL, +0.55% GOOG +0.47% مدیر عامل شرکت سوندار پیچای مورد ستایش قرار داد این حکم به عنوان “یک گام به جلو در مبارزه برای برابری برای همه تجاوز+ مردم” اعلام کرد کمک های مالی بالغ بر 2.4 میلیون دلار به تجاوز+ سازمان به افتخار غرور ماه.

بخوانید:به عنوان دیوان عالی کشور تأکید محل کار, حقوق تجاوز آمریکایی ها یک راه طولانی برای رفتن برای برابری اقتصادی

Satya Nadella مدیر عامل شرکت مایکروسافت MSFT, +0.63% با ستایش از “نقطه عطف مهم” و گفت: “اجازه دهید با استفاده از این تصمیم به عنوان یک کاتالیزور برای درایو پیشرفت در جامعه ما است.”

Facebook, Inc. FB +1.71% مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در Facebook پست که حکم “یک گام بزرگ به جلو در مبارزه علیه تبعیض است.”

“تجاوز+ جامعه شایسته و عادلانه و برابر با درمان درست مثل هر کس دیگری و من خوشحالم که ما بالاترین دادگاه تأیید کرده است که این حقوق” او اضافه شده است.

Twitter, Inc. TWTR, +2.12% مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی یک ABC اخبار تصویری اخبار صبح روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de