Infinite challenge نشان می دهد حقیقت پشت تام بردی و Gisele Bündchen ازدواج

تام بردی و Gisele Bündchen به طرفداران زیرچشمی نگاه کردن در عملکرد داخلی از ازدواج خود را در روز دوشنبه حسن نیت ارائه میدهد از ویروسی, ارتباط جنسی,’ چالش است.

در یک Infinite تصویری ارسال شده به Bündchen را Instagram حساب 39 ساله سوپر نشسته است کنار بردی با هر دو چشم خود را بسته در حالی که پاسخ دادن به سوالات ارتباط با اشاره انگشت در یک دیگر و یا خود را.

بردی و Bündchen هر دو توافق کردند که او جالب ترین از این دو در حالی که Buccaneers کارفرمایی, 42 در نظر گرفته شده است بیشتر بیمار. آنها همچنین به اتفاق آرا تصمیم گرفت بردی بیشتر خراب نیاز به بیشترین توجه و “بزرگتر زمانی که کودک بیمار است.”

همانطور که برای بخش بردی و Bündchen تقسیم شدند که بیشتر سمج و کسی که می خورد و سالم.

برای آخرین سوال “چه کسی است که هرگز اشتباه” در حالی که بردی شرط Bündchen خود را 10 سال پیر پسر بنیامین — که پنهان شده در پشت پدر و مادر خود را — قد بلند ایستاده بود و با اشاره به خود است.

بردی و خانواده اش نقل مکان کرد به Derek Jeter را تمپا عمارت ماه گذشته پس از شش بار قهرمان سوپر باول امضا دو سال 50 میلیون دلار در مقابله با دزدان دریایی. او و Bündchen نیز خود را جشن گرفتند 11th سالگرد عروسی این سال است.

بیش از آخر هفته بردی و فیل مایکلسون مبارزه Peyton منینگ و تایگر وودز در یک موسسه خیریه گلف بازی است که افزایش بیش از 20 میلیون دلار برای coronavirus تلاش های امدادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de