تایگر وودز’ بزرگترین حسرت است نه کاملا آنچه شما می خواهم انتظار.

پرسیده شده توسط یک فن در گلف تلویزیون چه او خود را بگویید جوانتر خود پنج بار برنده کارشناسی ارشد به تازگی پاسخ داد: “نه به اجرای بسیار است.”

“در حال اجرا بیش از 30 مایل در هفته احتمالا برای من پنج شش سال در تور تقریبا نابود بدن من و من زانو” 44 ساله جنگل گفت.

جنگل افسانه ای حرفه ای متوقف شده است و توسط چهار بازگشت و پنج عمل جراحی زانو که برخی از آنها ممکن است ناشی از در حال اجرا. جنگل تا به حال به جلو و از آرنولد پالمر دعوتی و مسابقات قهرمانی بازیکنان به دلیل مصدومیت قبل از coronavirus متوقف PGA Tour.

اما برخی ممکن است انتظار می رود وودز’ پاسخ به حول زندگی شخصی او کشف در سال 2009. زمانی که جنگل infamously سقوط SUV خود را به یک شیر آتش نشانی در خارج از خانه اش در فلوریدای مرکزی بود که پس از گزارش گلف باز را در امور خارج از زناشویی.

در سال 2017, جنگل التماس کرد گناه را به رانندگی بی پروا بعد از پلیس او را به خواب رفتن در پشت چرخ از اتومبیل خود را نیز در فلوریدا, با موتور در حال اجرا است که او مقصر ناپاک ترکیبی از دارو درد است.

جنگل اجتناب شود زمان زندان با درخواست احیا حرفه ای خود را دو سال بعد هنگامی که او برنده پنجم کارشناسی ارشد و 15th, عمده, عنوان, خود را برای اولین بار در 11 سال هر چند شهرت او باقی مانده است آلوده.

جنگل’ بعدی PGA Tour برنده خواهد بود 83 شکستن یک کراوات با سام Snead.

با گلف و بسیاری دیگر از ورزش های تعطیل به دلیل COVID-19 جنگل صرف زمان خود را به دور از بازی reliving آخرین کارشناسی ارشد پیروزی و سطل زباله صحبت کردن فیل مایکلسون و تام بردی.

جنگل و NFL quarterback بزرگ Peyton Manning رو خاموش در برابر مایکلسون و بردی در مه ساخته شده برای تلویزیون مسابقه لقب “بازی: قهرمانان برای خیریه.” تمام درآمد حاصل از رفتن به کروناویروس امداد هر چند جزئیات به عنوان زمانی که و که در آن این رویداد برگزار شده است کمیاب.

PGA Tour هنوز باید ثبت نام کردن در آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de