تایگر وودز گلف آینده بزرگترین انیگما تحصیلات تکمیلی راه اندازی مجدد

هنگامی که ما او را برای اولین بار ؟

PGA Tour است که از سرگیری برنامه های آن — که متوقف شده است از مارس 12 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با هفته آینده چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه در تگزاس و یکی از فشار دادن سوال این است: هنگامی که و که در آن ما دیدن تایگر وودز بازی بعدی ؟

را جنگل بازی یکی از چهار تورنمنت در تجدید نظر برنامه — استعماری RBC میراث در هیلتون رئیس مسافران و یا موشک وام مسکن — همه از آن خواهد شد بازی بدون تماشاگر?

و یا خواهد او جست و خیز تمام چهار و بازگشت خود را به عمل در یادبود, که برگزار خواهد شد در این هفته از جولای 13 و یک توقف به طور منظم در برنامه ؟

“او یک معما در همه این” مایکل Tothe های چارلز شواب چالش مدیر مسابقات گفت: پست این هفته. “ما دوست دارم به او. اما این یکی از آن چیزهایی که در خارج وجود دارد در جهان — اگر او نقش بزرگ اگر نه که خوب بیش از حد. او تا به بازی ما از سال 1997 است.”

او نمی خواهد بازی هفته آینده یا به این دلیل که دوشنبه آخرین مهلت برای بازیکنان به ارتکاب به این مسابقات آمد و رفت بدون جوانه زدن از جنگل. بنابراین ما همچنان به صبر با رئیس هیلتون بعدی در ساعت است.

“ما نداشته قطعی ‘بله’ یا ‘نه’ ” استیو Wilmot RBC میراث مدیر مسابقات گفت: پست. “شما نگاه کنید در برنامه شما نگاه کنید در آن حال پدر روز آخر هفته شما نگاه بالقوه است که او می تواند خود را با قایق و اسکله آن را در اینجا و وجود دارد را به سمت مثبت است. اما ما هیچ نشانه ای در این زمان یک راه یا دیگری.”

هیچ کس می کند.

“ما صحبت کرده ام به گروه خود را, اما او فقط نمی دانم” ناتان گروب مسافران مدیر مسابقات گفت: پست. “او تصمیم هفته قبل یا هر چیز دیگری. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد ، اگر آن را به کار کردن ، اگر این نبود ما قصد داریم قوی ترین زمینه ما تا به حال [به هر حال].

“همه آمار و ارقام آن را داده است که او به بازی [امید] اما من بسیار کنجکاو برای دیدن آنچه که او می خواهم به انجام در آن برای اولین بار از چهار وقایع است. ما در حال رفتن به سعی کنید برای قرار دادن در یک نمایش خوب و اگر او را نشان می دهد تا بزرگ است.”

Jason Langwell مسابقات مدیر موشک وام مسکن, گفت که او “رسیده” به جنگل ” مردم “و اجازه دهید آنها را می دانم که ما می خواهم عشق به او و این که ما فکر می کنم او می خواهم لذت بردن از تجربه در اینجا.”

“ما امیدواریم که او می آید و او می داند که او را دعوت” Langwell گفت. “ما بدست هیچ نشانه — مانند هر رویداد دیگر. اما ما قصد داریم برای خوش بینی باقی می ماند.”

جنگل’ آخرین مسابقات بود در اواسط ماه فوریه زمانی که او به ضرب گلوله 77 در دور نهایی پیدایش دعوتی در Riviera, جایی که او به پایان رسید و در آخرین جایی در این رویداد پایه و اساس خود را میزبان.

جنگل خود را با استناد به جراحی تعمیر سفت به عقب رفت و به جست و خیز رویدادهای چند او به طور کلی نقش ها — WGC-مکزیک قهرمانی هوندا کلاسیک, آرنولد پالمر دعوتی و بازیکنان قهرمانی در تلاش برای بقیه تا کارشناسی ارشد که تا ماه نوامبر به تعویق افتاد.

Tiger Woods
تایگر وودز در سال 2019 یادبود.گتی ایماژ

او با بازی در مسابقه خیریه با فیل مایکلسون تام بردی و Peyton Manning دو هفته پیش در مدال خود را در فلوریدا و نگاه تیز و ضربه تمام 14 fairways با نوسان که نگاه مایع و درد است. این نخستین اقدام رقابتی در 98 روز.

بنابراین در حال حاضر چه ؟

را جنگل ها رو توسط چگونه به خوبی او بازی در, مدال, شود بیشتر توسط تمایل خود را برای بازگشت و رقابت دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و یا صبر کنید تا زمانی که او می تواند به جایی که آشنا به او و جایی که او تا به حال موفقیت — یادبود که او برنده پنج بار ؟

این پرسش سوزان.

در واقع آینده مسابقات که در جنگل یک قفل به بازی — سلامت مایل — شامل PGA قهرمانی (Aug. 6-9 در سان فرانسیسکو) در ایالات متحده باز (Sept. 17-20 در بالدار پا) کارشناسی ارشد (Nov. 12-15) و خود رویداد قهرمان جهان چالش (Dec. 3-6 در باهاما).

اضافه کردن به رشته های یادبود حداقل یکی از دو مورد اول حوادث FedExCup برگشتی (شمال اعتماد Aug. 20-23 در TPC بوستون یا اولی قهرمانی در المپیا زمینه در ایالت ایلینوی). اگر او واجد شرایط, او می خواهم بازی تور قهرمانی (Sept. 3-7 در آتلانتا).

اگر وجود دارد یک جام رایدر به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر و اگر جنگل واجد شرایط است (او در حال حاضر هشتم در ایالات متحده آمریکا امتیاز جدول رده بندی) او بازی نمیره که.

امکانات دیگر شامل WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی هفته قبل از PGA قهرمانی و Zozo قهرمانی (Oct. 22-25 در ژاپن) که در آن او را قهرمان دفاع.

تا زمانی که او صحبت می کند هر چند وودز’ سفرنامه است که همه حدس و گمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de