این مادر تنها آغاز شده و با $20,000 و در حال حاضر زود بازنشسته میلیونر — در اینجا چیزی است که به او کمک کرد

جکی کامینگز فرسا شده است یک عضو از باشگاه محلی سرمایه گذاری برای 11 سال است و در حال حاضر در هیئت مدیره — اما زمانی که او برای اولین بار آغاز شده او تا به حال پول کمی را به نام او و هیچ مسیر روشنی را به آزادی مالی است.

فرسا باشگاه پیوست به طوری که او می تواند به بهبود دانش خود را در مورد سرمایه گذاری است, اما آن را نیز که در آن او قادر به آشکارا صحبت کردن در مورد طلاق و پیدا کردن راه های معنی دار به ارائه امنیت برای خودش و دختر جوان خود را. هر عضو همکار شد چیزی از یک مربی به او و بحث دعوت شد. “این همه بسیار نشاط بخشی,” او گفت:.

جکی کامینگز فرسا رفت و از دوران کودکی در فقر زندگی می کنند برای تبدیل شدن به یک زود بازنشسته میلیونر.


MarketWatch

پیوستن به این باشگاه سرمایه گذاری همراه با زیر بودجه و هزینه های خود را به خوبی در او به معنی ساخته شده سابق بانوی فروشنده از نظر مالی مستقل است. در 11 سال گذشته تنها مادر رفته از $20,000 در 401(k) در زمان طلاق به 1.3 میلیون, و او در حال حاضر یک مشاور مالی به دیگران است. او درباره استقلال مالی در 46 و بازنشسته سه سال بعد.

ببینید: این در اوایل بازنشسته در بر داشت خواستار او در طول COVID-19 همه گیر

Mentorships آیا یک در یک و یا در یک گروه می تواند بسیار مهم برای دستیابی به اهداف. اتصال در سطح شخصی کمک می کند. وقتی فرسا کار می کند با مشتریان خود-از جمله دانش آموزان و کسانی که در محروم جمعیت او در مورد در حال رشد در فقر روستایی با یک پدر که تا به حال یک ششم-کلاس آموزش و پرورش و بالا بردن شش فرزند.

“تمام آن چیزهایی که بازی به چه سخت بود آن را در ابتدا” او گفت:. “رفتن از فقر به لحاظ مالی مستقل — که یک مسیر است که اکثر مردم من کار می توانید با دریافت و با اتصال است.”

آتش جنبش را برای “استقلال مالی بازنشستگی زود هنگام,” هیچ کمبود از داستان های الهام بخش در مورد افرادی که کاهش هزینه های خود را در نیمه کوچک خانه خود و یا در زمان های متعدد برای صرفه جویی تا آنجا که ممکن است. اما نه هر کس می تواند به دنبال این مسیر. برخی از وبلاگ نویسان آتش را نیز ممکن است آگاه باشید از ظریف مزایای آنها در حال رشد بود مانند شروع در یک خانواده متوسط و یا زندگی در یک منطقه با حمل و نقل عمومی را به کتابخانه یا یک کار.

فرسا کرده است به دنبال چند از ستونهای آتش جنبش اما مانند کاهش هزینه و سرمایه گذاری زیادی از بقیه. به عنوان یک نماینده فروش در LexisNexis او حقوق و دستمزد متنوع از سال به سال به طور متوسط در حدود $80,000 اما او صرف بین $40,000 به $45,000 یک سال و بقیه را دور.

اوایل بازنشسته با اشاره به این که نمی توان در همه جا — او در اوهایو زندگی می کند که در آن قیمت خانه تقریبا به عنوان بالا به عنوان برخی از مراکز عمده مانند شهر نیویورک یا سانفرانسیسکو — بنابراین او وام مسکن و مالیات و بیمه به مبلغ حدود 1000 $در ماه است. او مراقب بود که با پول خود را. او می خواهم به خرید یک خودرو لوکس اما یکی بود که سه تا پنج سال و با برچسب قیمت نیمی از آن چیزی بود که آن جدید بود. او تنها چند مایل دورتر از خانه تا گاز نبود بودجه مورد. او نمی محروم کردن خود از هزینه های مواد غذایی را برای خوردن ناهار یا شام.

“من نمی طراحی زندگی من به زندگی کردن $45,000,” او گفت:. “من به حمایت از آن و کشف کرد که من هزینه شد $45,000.” در همان زمان او اعضاء را از حساب های سرمایه گذاری از جمله او 401(k) حساب بازنشستگی فردی و سلامت حساب پس انداز.

غرق خود را در یک محیط است که از همان ارزش ها و اهداف مهم است. فرسا برای اولین بار در خانواده ها به تحصیلات تکمیلی دانشکده و نیست که در بسیاری از منابع برای مشاوره در مورد امور مالی که او شروع — بنابراین او آن را نمیفهمد در خود. “با تغییر محیط زیست من, من در معرض چیزهای مختلف” او گفت:.

همچنین ببینید: من 32 سال اقامت در خانه مادر و شوهرم را بدست آورده 150.000 دلار در سال است. من همیشه قادر خواهید بود برای لذت بردن از بازنشستگی است ؟

این COVID-19 بحران پتانسیل بدتر بازنشستگی آینده امنیتی و در برخی موارد در حال حاضر رو به وخامت گذاشته و آمریکایی ها’ زمان خوب بودن اما مردم ممکن است قادر به استفاده از این زمان برای یادگیری بیشتر در مورد پول و امور مالی شخصی فرسا گفت. مردم می توانند به نوبه خود به اینترنت و کتاب و یا شاید حتی یک سرمایه گذاری باشگاه (اجتماعی فاصله البته) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در بودجه های سرمایه گذاری و امور مالی شخصی موضوعات.

محافظ همچنین می توانید با استفاده از این زمان به تأمل در آنچه کار را از نظر مالی و چه نیست چه اهداف آنها می خواهم برای رسیدن به و حفاری به همین دلیل رفتار آنها راه آنها را با پول خود را. شکستن آنچه که آن را برای رسیدن به این هدف این است که چشم باز کن. برای مثال فرسا می گوید دانش آموزان و مشتاق سرمایه گذاران که صرفه جویی 50 دلار در هفته به 40 سال می توانید به کسی برای $1 میلیون نفر است.

“شما نمی خواهید به صرفه جویی در و یا سرمایه گذاری مگر اینکه در ذهن خود را به شما آن را باور تفاوت را,” او گفت:. “این ممکن است در حالی که واقعا به دست آوردن سر خود را در اطراف چیزهایی مثل من, اما آن اتفاق می افتد و زمانی که آن را نشانی از آن است که بسیار قدرتمند است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de