این است چگونه coronavirus همه گیر می تواند تاخیر millennials’ مالکیت خانه

Millennials ممکن است به عنوان آسیب جدی به بهداشت و درمان عوارض ناشی از COVID-19 به نسل های دیگر, اما آنها هنوز هم احساس اثر بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی با توجه به یک گزارش جدید از Realtor.com

افزایش سریع بیکاری و گسترده تر رکود اقتصادی باعث شیوع کروناویروس را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها به شیب به پس انداز خود را برای پوشش هزینه های معمول. اما در حالی که coronavirus سوخت رکود اقتصادی اتفاق افتاده است به سرعت آن را به یک زمان طولانی برای جبران آن وجوه است.

پس انداز از دست رفته در طول شیوع کروناویروس در بسیاری از موارد می شد را کنار بگذارند را نسبت به یک پرداخت.

(Realtor.com توسط اخبار پارسیان NWSA, -3.59% فرعی حرکت Inc., و MarketWatch یک واحد از داو جونز که آن هم یک شرکت تابعه از اخبار Corp.)

به طور متوسط آن را در نه ماه برای یک هزاره به صرفه جویی معادل یک ماه ارزش هزینه Realtor.com یافت می شود. در مجموع محققان گفت: آن را متوسط هزاره 53 سال و یا بیش از چهار سال برای جبران این بودجه اگر آنها تا به حال هیچ درآمد برای شش ماه. (این گزارش فرض پس انداز هدف از 10 درصد از دستمزد هر چند ملی نرخ پس انداز به طور متوسط 6 درصد.)

از دست ندهید:‘مسکن اضطراری ترین مضرات مردم رنگ: سیاه و سفید آمریکایی ها صورت نابرابر بازار مسکن — و coronavirus می تواند آن را بدتر می کند

“وای تا حد زیادی ممکن است فرار بدترین COVID-19 اما با نرخ بیکاری 13.4% این گروه سنی نیست, ایمنی, از, اقتصادی, خرید اینترنتی,” دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com گفت: در این گزارش. “آنها به عنوان سنگ فرش با هم پول برای هزینه از مزایای بیکاری و سمت hustles بسیاری را پیدا خواهد کرد که آنها نیاز به شیب به پس انداز به ضرورت پوشش از مواد غذایی به اجاره.”

ساخت مسائل مشکل تر می شود هزاره خریداران خانه بسیاری از وام دهندگان وام مسکن تحمیل الزامات سختگیرانه تر برای متقاضیان.

پس انداز از دست رفته در طول شیوع کروناویروس در بسیاری از موارد می شد را کنار بگذارند را نسبت به یک پرداخت.

در برخی از محبوب ترین ها در بازار مسکن با وای از جمله سان فرانسیسکو, Nashville, سیاتل و دنور, آن را بسیار طولانی را به بهبود می یابند که پول به دلیل هزینه های بالاتر نسبت به درآمد.

ادامه مطلب:نرخ وام مسکن در پایین تاریخی — اما coronavirus همه گیر است ساخت خانه های کمتر مقرون به صرفه برای خریداران

ساخت مسائل مشکل تر می شود هزاره خریداران خانه بسیاری از وام دهندگان وام مسکن تحمیل الزامات سختگیرانه تر برای متقاضیان از جمله نیاز به 20 درصد پایین پرداخت برای بسیاری از وام خانه. متوسط ملی پرداخت میان millennials فقط 8 درصد است.

Realtor.com در آن یافت می های اضافی 6.5 سال از صرفه جویی برای رسیدن به 20% آستانه بر اساس متوسط ملی لیست قیمت برای خانه. “به جای صرفه جویی برای سال فوق العاده مورد نیاز برای خرید به گران, شهر, وای می تواند به نوبه خود به حومه شهر و یا مقرون به صرفه تر مترو مناطق” هیل گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de