این است چگونه سریع آمریکایی ها خود را صرف محرک چک — و در اینجا شکست از آنچه که آنها در حال خرید

زمانی که آمریکایی ها دریافت محرک چک در طول رکود بزرگ مطالعات نشان داد بسیاری صرف حداقل از بخشی از پول خود را بر روی ماشین.

در طول سال 2008 محرک برنامه تا 90% افزایش دوام خوب صرف کرده بود را با خودکار هزینه با توجه به تحقیقات قبلی توسط آمریکا اقتصادی انجمن. (که در آن زمان دولت پرداخت می شود فرد بین $300 و 600 دلار و ارتباط بین دریافت 600 $و $1,200. دولت پرداخت 300 دلار به ازای هر فرزند نیز هست.)

زمانی که آمریکایی ها خود را دریافت $1,200 محرک را بررسی کنید به عنوان بسیاری از آن استفاده کرده اند را به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی در جدول با توجه به تحقیقات جدید توسط یک تیم از اقتصاددانان. در اواخر ماه مارس قانونگذاران تصویب 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که شامل $290 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم. این برنامه اجازه 1200 $برای مردم ساخت کمتر از $75,000 و زوج های ساخت کمتر از 150.000 دلار. آن را نیز پرداخت 500 دلار برای هر کودک است.

‘با توجه به اندازه 2020 محرک چک ما ممکن است انتظار می رود اثرات زیادی در دسته بندی های مانند خودرو هزینه های الکترونیک, لوازم و مبلمان خانه.’

“با توجه به اندازه 2020 محرک چک ما ممکن است انتظار می رود اثرات زیادی در دسته بندی های مانند خودرو هزینه های الکترونیک, لوازم و مبلمان خانه” با توجه به اقتصاددانان در دانشگاه کلمبیا دانشگاه, دانشگاه شیکاگو و دانشگاه جنوب دانمارک.

“به جای آن به نظر می رسد که افراد با ابتلا به اجاره و پرداخت صورتحساب و همچنین درگیر شدن در هزینه های مواد غذایی, مراقبت های شخصی و nondurables.”

به دنبال در هزینه و صرفه جویی در عادات بیش از 1600 نفر که خود محرک بررسی مارس 21 تقریبی از 6000 نفر نمونه محققان دریافتند:

• در سه روز اول پس از محرک-بررسی دریافت هزینه افزایش بین $50 به 75 دلار در هر کدام در هزینه ها مانند مواد غذایی و غیر کالاهای بادوام یک دسته که شامل لوازم مانند مواد شوینده و قلم و کاغذ و موارد دیگر با کوتاه عمر.

• در طول همان زمان خرید کالاهای بادوام افزایش 20 دلار در آن سه روز اول. این رده شامل اتومبیل, لوازم, مبلمان و دیگر چیزهایی که برای دیگر استفاده کنید.

• در کل خانوارها صرف حدود یک چهارم تا یک سوم از خود محرک چک پول ظرف مدت 10 روز پس از دریافت.

همچنین نگاه کنید به:آیا من مجبور به پرداخت back my $1,200 محرک بررسی کنید ؟ نمی افتد برای این 5 افسانه در مورد محرک پرداخت

• اگر مردم به حال کمتر از 500 دلار در حساب خود آنها را از طریق رفت تقریبا نیمی از پول خود را ظرف مدت 10 روز. مردم با بیش از 3000 $در حساب های خود را تا به حال اساسا هیچ خرج اضافی پس از گرفتن خود را بررسی کنید.

• کسی که ساخته شده کمتر از $1000 در ماه دو بار به عنوان به احتمال زیاد به صرف پول بعد از گرفتن چک خود را نسبت به کسی که از حداقل $5,000 محققان اشاره کرد. که متناسب با الگوی تاریخی از گذشته برنامه های محرک اقتصادی این مطالعه گفت.

در پی محرک اسکناس در سال 2008 و سال 2001 “خانواده ها با هم بزرگتر کاهش در ارزش خالص یا خانواده ها با سطوح پایین تر از دارایی نیز تمایل به پاسخ بیشتر به شدت به محرک چک.”

آن را بیش از حد به زودی برای دیدن آنچه که محرک چک انجام و برای خانواده و اقتصاد به عنوان یک کل کلمبیا مدرسه کسب و کار پروفسور R. A. Farrokhnia این مطالعه همکاری نویسنده گفت MarketWatch. “آنچه ما می توانیم بگویم واقعیت این است که رفتار مصرف کننده متفاوت است” در مقایسه با سال 2008 محرک عادات خرج کردن.

‘مخارج خانوار در تحویل مواد غذایی بود یک دسته خاص است که افزایش یافته و پس از دریافت یک محرک را بررسی کنید.’

محققان در نگاه ناشناس اطلاعات از کاربران در SaverLife مالی-شرکت فن آوری است که incentivizes پس انداز از طریق چیزهایی مانند پاداش نقدی.

Farrokhnia اشاره کرد بسیاری از ضربه سخت شده در دو ماه گذشته اما نه لزوما برای پیدا کردن آن نگران کننده است که بیشتر پول که قرار بود به مواد غذایی و اجاره بیل و nondurables در مقایسه با کالاهای بادوام. پس از همه, او اشاره کرد یک خانواده ممکن است می خواهم یک غریبه در آینده به نصب یک ماشین لباسشویی جدید و یا آنها ممکن است یک دلیل برای خرید یک ماشین جدید با کمتر مکان را ببینید.

Farrokhnia و نویسندگان همکار نوشت که بسیاری از این رسانه ها برای هزینه های مصرف کننده بودند توقیف توسط دولت سفارشات اما رستوران ماند باز برای وانت و تحویل. “مخارج خانوار در تحویل مواد غذایی بود یک دسته خاص است که افزایش یافته و پس از دریافت یک محرک بررسی” این مطالعه گفت.

زمان خواهد شد بگویید چگونه مردم با استفاده از تمام محرک پول Farrokhnia گفت: با توجه به هزینه های سوار 10 روز از دریافت; بسیاری از مردم ممکن است برگزاری بر روی بقیه برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد او اضافه شده است. با این حال او تعجب که آیا این $1,200 چک خواهد بود به اندازه کافی “به خار هزینه های مصرف کننده به سوخت بهبود اقتصادی.”

از دست ندهید:‘آن را حذف نگرانی از آینده است.’ چگونه برخی از مردم در حال برنامه ریزی به صرف خود محرک چک

مطالعه توزیع شده در این هفته توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی دیگری نگاه کنید که چگونه coronavirus شیوع و عواقب اقتصادی آن به طور ناگهانی به سمت چپ بسیاری از خانواده های آمریکایی پول — به خصوص کسانی که درآمد پایین.

روز چهارشنبه فدرال رزرو رئیس جروم پاول گفت: 40 درصد از مردم در خانواده ها ساخت کمتر از $40,000 در هر سال در ماه فوریه خود را از دست داده مشاغل در ماه مارس است. هنگامی که ماه آوریل اجاره آمد دلیل نزدیک به یک سوم از مستاجرها تلاش برای پرداخت آن داده گفت:.

سرویس درآمد داخلی توزیع بیش از 128 میلیون چک و پرداخت بیش از $218 میلیارد دلار از اوایل ماه مه.

این مطالعه جدید می آید به عنوان قانونگذاران بحث لایحه دیگری پرداختن به شیوع اقتصادی پیامدهای. این دموکرات حمایت از 3 تریلیون قهرمانان عمل خواهد, در میان چیزهای دیگر اجازه دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم هر فردی واجد شرایط. پرداخت خواهد بود در پوش 6000 $در هر خانواده است.

سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه در حال حاضر مسواک کردن این لایحه خواستار آن “خواسته های دموکراتیک اکثریت در خانه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>