آنها غلبه سگ های پلیس و ضرب و شتم: حقوق مدنی فعالان از 1960s تشویق در زندگی توجه به معترضان پیشرو جدید مبارزه

واشنگتن — اردن سیمونز متوجه جوان با زن در کنار او متوقف شده بود شعار شکستن در اشک. او تا به حال شده است که منجر همکار معترضان در برابر کاخ سفید به تکرار نام سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس.

سیمونز معمولا آرام 18 ساله از لورل مریلند تبدیل به مادرش.

“من می خواهم به انجام یک شعار اما من عصبی هستم,” او گفت:.

او در له از جمعیت احاطه شده توسط مردم-سیاه و سفید و پیر و جوان.

“شما را با سرب و من دنبال” ایلین سیمونز coaxed.

“دست ها بالا! عکسبرداری نیست!” او شعار می دادند. “دست ها بالا! نمی شلیک کنید!”

سیمونز نمی دانید که چگونه بسیاری از بار او فریاد زد. او فقط به خاطر جمعیت تکرار کلمات. “این احساس آن لحظه مناسب بود,” او گفت:.

به عنوان هزاران نفر از افراد جوان در سراسر کشور در اعتراض به مرگ و میر غیر مسلح سیاه آمریکایی جانبازان از دهه 1960 جنبش حقوق مدنی می گویند که آنها در حال نا امید نسل دیگری باید به خیابان ها بیش از بی عدالتی آنها به مبارزه در برابر 50 سال پیش: خشونت پلیس و تبعیض نابرابری های سلامت.

میدان جنگ متفاوت است. در آن زمان وجود نداشت و توییتر و یا Instagram برای احضار دیگران است. تظاهرکنندگان مواجه سگ های پلیس, آتش, شلنگ ضرب و شتم و حتی مرگ شود.امروز معترضان گاهی اوقات چهره لاستیک گلوله های گاز اشک آور و اسلحه تیزر.

هنوز جانبازان در ستایش این نسل از معترضان جوان به اندازه کافی برای نوه های خود و یا حتی نوه بزرگ برای نشان دادن در نیروی به تقاضای عدالت و پلیس اصلاحات.

“آنچه برای من شگفت انگیز است این افراد جوان که سن ما بودند … شما ببینید همان شور و همان حس که آنها واقعا بر این باورند که آنها می توانید همه چیز را تغییر دهید” گفت: جودی Richardson 76 که مشغول به کار برای دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی در آلاباما و جورجیا و می سی سی پی از سال 1963 تا 1966.

جنوبی بود که در قلب جنبش حقوق مدنی و قلمرو خصمانه برای فعالان است. جوان با افراد بسیاری از آنها را دانشجویان پیوست تظاهرات وجود دارد که منجر به برجسته رای گیری حقوق و قوانین حقوق مدنی.

جان Koroma, 24, اذعان مبارزه سخت تر بود حتی مرگبارتر برای پیشینیان خود را. باید پیوست صدها نفر از معترضان در تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند به تازگی در خارج از کاخ سفید است. او بازگشت و بعد از آن برای گرفتن عکس در کلاه فارغ التحصیلی و در مقابل سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر.

“آنها قطعا تریل,” او گفت: از دوران حقوق مدنی معترضان.

باید به دست آورده است که کارشناسی ارشد خود را در رشته اقتصاد کاربردی از دانشگاه مریلند گفت: تظاهرات اخیر موجب شد با مرگ و میر بیشتر غیر مسلح سیاه مردان از جمله جورج فلوید 46-سال-پیر مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس پس از یک افسر سفید برگزار زانو خود را به گردن او.

“من تغذیه” باید گفت.

مسن فعالان پیوستن به سیاه و سفید زندگی مسائل تظاهرات

جوان معترض به تنهایی نیست.

فرانک اسمیت 78 پیوست دو تظاهرات اخیر در واشنگتن گفت: “دیگر حقوق مدنی جانبازان نیز در خط مقدم.

“من بد کردم و بد اما هر فرصتی من من داد و بیداد همراه کنید و سعی کنید به نگه دارید تا گفت:” اسمیت که در خدمت به عنوان یک SNCC زمینه در می سی سی پی به مدت شش سال در اوایل 1960s. “من یک زن و شوهر خوب پیاده روی در سمت چپ من است.”

اسمیت گفت: امروز تلاش هستند مانند کار در می سی سی پی دلتا و یا راه رفتن 56 کیلومتر طول سلما به مونتگمری حقوق مدنی مارس در آلاباما در مارس 1965.

جانبازان رفت و به ایالات آلاباما, لوئیزیانا و می سی سی پی برای کمک به ثبت نام سیاه و سفید آمریکایی ها به رای و مبارزه به ادغام مدارس و مکان های عمومی مانند ایستگاه های اتوبوس. اواخر ماریون بری اولین رئیس SNCC و شهردار سابق واشنگتن یک بار نام خود را در ایالت می سی سی پی “آخرین سنگر و استحکامات از آپارتاید است.”

جانبازان تحت فشار قرار دادند تا در مقابل یک ساختار قدرت است که شامل نه تنها سیاستمداران بلکه پلیس و Ku Klux Klan. گاهی اوقات آنها همان مردم است.

“اوباش خواهد به شما حمله و سپس پلیس خواهد آمد و شما را دستگیر و به اتهام شما با اخلال در صلح” به یاد می آورد اسمیت در حال حاضر مدیر آفریقایی آمریکایی جنگ داخلی موزه یادبود.

اسمیت گفت که او خواب نیست خیلی ترس حمله خواهد مجموعه ای از خانه اش در آتش و یا شلیک به آن است.

“ما زندگی در ترس از زندگی ما 24 ساعت در روز,” او گفت:.

هنوز اسمیت که بعدها به عنوان یک عضو شورای در واشنگتن گفت: جوان معترض هستند “بیان حقیقت به قدرت است.”

“هر نسلی برای مبارزه با نبرد خود را,” او گفت:.

فیلومنا Wankenge بنیانگذار جدید مبارزان آزادی DC است که پشتیبانی از defunding پلیس گفت: جانبازان تا به حال آن را “راه سخت تر از ما است.”

“وجود دارد هیچ قانون برای حفاظت از آنها. وجود دارد ‘هی که اشتباه است. که غیر قانونی” گفت: Wankenge, 22. “ما باید امتیاز به پلیس به معنای واقعی کلمه ما را هدایت و یا علامت گذاری جاده ها” برای معترضان.

Wankenge گفت این دلیل است که از سال 1960 حقوق مدنی جانبازان که فعالان می توانید در ادامه به اعتراض. در اوایل این ماه در سه گروه برگزار شد تجمع در نزدیکی کنگره پیوست و دو روز تحصن در سراسر شهرستان سالن.

“ما هنوز در حال مبارزه با مبارزه با” او گفت:. “اما آنها گذشت مشعل به ما.”

‘من فکر کردم که ما گذشته است که’

چارلز هیکس که آغاز شده SNCC فصل در دانشگاه سیراکوس در سال 1967 به نام امروز تظاهرات “جدید تولد.”

“اگر من 30 سال جوانتر از من بود در خارج وجود دارد” گفت: هیکس یک 75 ساله فعال در واشنگتن “من به اندازه کافی جوان به اجرا و برای گول زدن گاز اشک آور.”

برای روز پدر, او به سازماندهی یک “سیاه پدر موضوع” کاروان موتوری در سراسر سی ادای احترام به مردان سیاه و سفید و به یاد داشته باشید غیر مسلح سیاه مردانی که جان در دست پلیس است.

اسمیت گفت: “وجود یک سوراخ در قلب من” از آنجا که او هنوز هم با داشتن “بحث” با نوه خود از جمله 21 ساله که نوه ارشد در دانشگاه. این گفتگو شامل هشدار در مورد چه باید بکنید اگر توسط پلیس متوقف.

“من فکر کردم که ما گذشته است که” اسمیت گفت. “اما شما می خواهید به نگه داشتن کودکان خود را زنده است.”

بیشتر: جورج فلوید. Ahmaud Arbery. Breonna تیلور. چه چیزی به ما بگویید که ما کودکان ؟

بیشتر: این 19, سیاه, زنان مبارزه برای حق رای

جورج فلوید تصویری کمک الهام بخش آخرین فشار برای تغییر

ریچاردسون ستایش امروز معترضان برای قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به سرعت از جمله ویدئوها از فلوید مرگبار برخورد با یک پلیس که به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“هنگامی که شما را دیدم که تصویری از آن همه چیز را تغییر داد” گفت: Richardson, یک شرکت تولید کننده از حقوق مدنی مستند “چشم در جایزه.” “این نوع از فیلم ما ندارد. آنچه که ما باید هر چند درک است که ما تا به حال برای ساخت شبکه های.”

فعالان رهبری الا بیکر افسانه ای حقوق مدنی سازمان با اتکا بر شبکه ای از حامیان. برای مثال زمانی که بازداشت شدند, آنها تماس, تماس, که پس از آن رسیدن به مقامات محلی از جمله کلانترها به تقاضای آزادی خود را.

“ما تا به حال دوستان از SNCC گفت:” ریچاردسون که نگه داشته dimes با او بنابراین او می تواند تماس از یک تلفن عمومی. “ما بود که نسخه از Facebook و توییتر.”

جانبازان نیز با تکیه بر mimeograph ماشین آلات تلفن و کلمه از دهان به مردم در مورد حوادث و آنها را ترغیب به حضور در جلسات جرم است.

حقوق مدنی جانبازان گاهی اوقات منتظر اخبار خدمه شاهد پلیس ضرب و شتم. که در پوشش کمک به جلب حمایت ملی.

امروز معترضان به نوبه خود به Twitter و Instagram به احضار افراد و جلب توجه رسانه ها. مبارزان آزادی DC که در آغاز ممکن است 12,000 پیروان توییتر و حدود 27,000 در Instagram.

“این انگیزه مردم حق در آن وجود دارد به انجام کاری” گفت: هیکس یک حقوق مدنی جانباز امروز پاسخ.

1960 معترضان برای صحبت کردن

برای برخی از حقوق مدنی جانبازان پیوستن به این تظاهرات به معنای از دست دادن شغل خود و یا اخراج از دانشگاه و حتی در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. بسیاری از آنها برای اولین بار در خانواده خود را به حضور در دانشگاه و پس از آن تصمیم به پیوستن به مبارزه.

دو سال پیش دولت, آموزش و پرورش مقامات پاک رکورد از دانش آموزان در ایالت آلاباما دانشگاه اخراج شده بودند 58 سال قبل برای اعتراض در تفکیک ناهار ضد.

Rickey تپه دستگیر شد و اخراج از دانشگاه جنوبی در لوئیزیانا در سال 1972 برای کمک به رهبری یک پردیس در اعتراض به ناکافی خدمات و کمک های مالی. پلیس و کشته شدن دو غیر مسلح دانش آموزان است. هیل گفت: غرب ارائه کرده است درجه به برخی از دانشجویان اخراج شده بودند. این اتحادیه دانشجویی است که پس از دانش آموزانی که کشته شدند.

تپه 67 استدلال وجود دارد باید ساختاری و تغییرات سیستمیک.

“این واقعا خسته کننده به دلیل برخی از ما با آن مواجه اند این اسلحه گفت:” تپه رئیس سابق گروه علوم سیاسی در می سی سی پی را Jackson State University. “ما را دیده اند مردم کشته شدند. هیچ چیز انجام شده است. بنابراین ما این احساس ثابت است که تراژدی همیشه تبدیل به کمدی.”

ریچاردسون بود که در Swarthmore College در پنسیلوانیا زمانی که او به جنبش اعتراضی گفت: این مهم به “سازنده خودرو” برای مبارزه با تبعیض است. برای او بود که SNCC.

“من عصبانی که آنها به من گفتن من نمی توانستم از طریق این درب ها چون من سیاه بود…عصبانی که آنها فکر می کردند که می تواند dehumanize من است که آنها فکر می کردند که می تواند به من بگویید که من نمی توانستم رای,” او گفت:.

Wankenge از مبارزان آزادی DC جوان گفت: فعالان “ممتاز تر” از جانبازان از دهه 1960 جنبش حقوق مدنی.

“آنها به چیزهایی است که ما هرگز در رفتن به رها کردن” او گفت:.

‘فرصت به خود بگویید حقیقت’

حقوق مدنی عصر جانبازان توجه بیشتری متنوع جمعیت در حال پیوستن به مبارزه علیه ظلم و ستم این روزها با آمریکایی ها از پس زمینه های قومی مختلف شرکت کننده در تظاهرات و با زندگی ماده تظاهرات اتفاق می افتند در لندن و پاریس و برلین و شهرهای دیگر.

“این جنبش شامل بنابراین بسیاری از مردم در یک مقیاس بسیار بزرگتر گفت:” هیکس با اشاره به تظاهرات در ایالات یوتا که در آن ساکنان سیاه نشان دهنده کمتر از 2 ٪ از جمعیت. “همه تبدیل است و آن را نمی باید در یک شهر بزرگ.”

در حالی که تظاهرات ممکن است همیشه منجر به تغییرات قابل توجهی مردم به خود را مورد گفت: تپه.

“این فرصت خود را به خود بگویید در حقیقت به انتشار سرخوردگی خود را به خواسته های خود را و می گویند” نگاه شما رو به دیدن ما,” او گفت:. “برای اکثر مردم سیاه و سفید احساس نامرئی در این کشور است.”

سیمونز جوان معترض از لورل گفت: او را خالی از سکنه فلوید مرگ و دیگر مردان سیاه پوست در بازداشت پلیس. سیمونز رفت و به عمدتا سفید دبیرستان در اکرون اوهایو که در آن او گفت که او احساس او یک هدف به دلیل رنگ پوست ،

“من فقط می ترسم برای زندگی من هر بار که من راه رفتن از درب جلو,” او گفت:.

یک روز پس از فارغ التحصیلی خود را در ماه مه سیمونز پیوست اولین اعتراض در خارج از یک ایستگاه پلیس در اکران. سیمونز که برنامه ای برای حضور در, North Carolina A&T دانشگاه دولتی این سقوط کرده و پس از نقل مکان به ایالت مریلند و بازگشت دو بار به مرکز شهر سی به اعتراض. او گفت: این احساس “شگفت انگیز” به راه رفتن بر روی زرد “Black Lives Matter” نامه رنگ در خیابان منتهی به کاخ سفید است.

“من احساس خیلی خوشحال می شود بخشی از چیزی است که بزرگتر از من,” او گفت:.

دنبال دبورا بری در توییتر @dberrygannett

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>