‘این بچه ها در حال آمدن به عقب’: بازگشایی مونتانا مدرسه ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در چه سقوط ممکن است به ارمغان بیاورد

WILLOW CREEK منت. — معلمان در Willow Creek مدرسه در مونتانا عینک پارچه ماسک صورت برگزار شد و 6 پا بلند, استخر, رشته فرنگی در حالی که تعداد انگشت شماری از دانش آموزان در چمن در مقابل مدرسه.

هنگامی که زنگ تفریح به پایان رسید دانش آموزان به صف کردن در محافل نارنجی رنگ در پیاده رو در مناسب اجتماعی فاصله و منتظر بود چراغ داخل. هر دانش آموز مواجه شد در درب خود را با یک سرنگ ضد عفونی کننده دست.

“من فکر می کنم همه در همه, آن را واقعا رفتن هموار گفت:” بانی پایین سرپرست در Willow Creek مدرسه که بازگشایی شد مارس 7. “بچه ها در حال تنظیم به 6 فوت از هم جدا است.”

“من فکر می کنم آنها نیاز به کمی یادآوری” اضافه شده دایان Gilbreaith که می آموزد پنجم و ششم نمرات در Willow Creek. “راستش استخر رشته فرنگی بصری.”

معلمان با استفاده از استخر رشته فرنگی در طول روز به یاد دانش آموزان اجتماعی فاصله.

“همه ما باید انجام دهید این است که فقط آن را نگه دارید و آنها به طور خودکار می دانم, “هی, من ممکن است کمی بیش از حد نزدیک است و آنها به حق تا” پایین گفت.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک اعلام مارس 15 که همه مدارس در دولت را به فرد آموزش. اواخر آوریل بولاک پرده برداری از طرح بازگشایی دولت در یک رویکرد مرحله به مرحله اجازه داده است که مدرسه محلی تخته برای بازگشایی مدارس به دانش آموزان به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 7.

بولاک توصیه های مشاوران مدارس در نظر گرفتن اجرای یک جایگزین آموزشی تحویل مدل است که شامل هر دو در فرد و از راه دور یادگیری است. نمایش درمانی و اجتماعی فاصله و ماسک صورت نیز توصیه می شود.

Willow Creek مدرسه یکی از 11 مونتانا مدارس که به طور کامل تصمیم به بازگشایی در روز اول دولت, مقامات گفت. این مدرسه برای اولین بار مورد بررسی پدر و مادر در مورد بازگشایی و 76 درصد نشان داد آنها به نفع آن است.

خدمت پیش دبستانی از طریق 12th درجه Willow Creek مدرسه تا به حال 56 دانش آموزان ثبت نام شده در این سال است. پس از بازگشایی تنها حدود 37 دانش آموزان باید در مدرسه به دلیل پیش دبستانی سال تحصیلی نتیجه گیری کرده بود و چندین خانواده تصمیم به فرزندان خود ادامه آموزش از راه دور.

“من فکر می کنم آن را به چالش کشیدن برای هر دو دانش آموزان و کارکنان” پایین گفت. “حتی اگر ما در مدرسه است و ما در حال تلاش برای انجام کارهایی که به طور معمول ما باید برای تنظیم برخی از چیزهایی.”

‘هیچ جایی برای باز کردن مدارس’

تصمیم به بازگشایی به سادگی امکان پذیر نیست و در برخی از مناطق افغانستان ، برای مثال Bozeman مدارس دولتی سرپرست باب Connors گفت: بازگشایی مطرح شده بیش از حد بسیاری از چالش های لجستیکی برای یک منطقه به اندازه Bozeman است که در آن کوچکترین مدرسه دارای نزدیک به 300 دانش آموزان است.

“ما هیچ جایی برای باز کردن مدارس گفت: Connors که منطقه حدود 7000 دانش آموزان در سراسر مدارس 11. “این فقط یک آرایش های مختلف و اجازه های مختلف مدرسه تخته برای تصمیم گیری در آن آنها می توانند به حساب خود را در شرایط خاص.”

در Willow Creek مدرسه بازگشایی با خیال راحت به معنای فراتر رفتن از فقط نشانه های بصری. کارکنان اجرا مبهوت برنامه و جدا میز با 6 پا. دانش آموزان جوان راه رفتن را از طریق راهروها برگزاری حولا به جلوگیری از آنها را از دست زدن به همه چیز. برای ناهار دانش آموزان ابتدایی غذا خوردن در میز خود را در حالی که دانش آموزان دبیرستان تمرین های اجتماعی فاصله آنها به عنوان غذا خوردن در کافه تریا.

دانش آموزان نیز باید تحت غربالگری سلامت قبل از آنها وارد مدرسه و یا هیئت مدیره ، و در اتوبوس, Willow Creek مدرسه بیش از حد به فرماندار توصیه که تنها یک فرزند اشغال یک صندلی با داشتن دانش آموزان از خانواده های جدا شده با حداقل 6 فوت است. برای انجام این مدرسه تا به حال برای اضافه کردن یک اتوبوس کوچک به یک اتوبوس بزرگ از آن استفاده می شود.

با وجود آماده سازی خود را برای بازگشایی پایین و گفت: چند چیز کوچک نادیده گرفته شده بود. یک مثال: چاشنی در اتاق ناهار. دانش آموزان به طور معمول به اشتراک گذاشته شده سس گوجه فرنگی و خردل بطری.

“تنها یک نفر می تواند آنها را لمس و سپس ما تا به حال برای از بین بردن آنها را” پایین گفت.

برای اصلاح این وضعیت, یک عضو هیات دسته نمک و فلفل را در یک زمان.

“از آن مشکل ما فقط باید به منظور (فردی) بسته ها در آینده” پایین گفت: با خنده.

‘من یک معلم’

در نهایت پایین تر گفت که این مدرسه تصمیم به بازگشایی شد انگیزه بسیاری از دانش آموزان نیاز به آموزش مستقيم به کارشناسی کارشناسی ارشد برنامه درسی. Willow Creek خانواده مانند فرح دووال و سه فرزند او مشتاق بودند برای مدرسه را از سر گرفت.

دووال و شوهرش هر دو قادر به کار از خانه به معنی او سه تا از بچه ها در, دوم, ششم و هفتم نمرات خود را انجام آموزش از راه دور در خانه به تنهایی.

“این واقعا سخت است برای آنها را به پایان هر چیزی در حالی که ما وجود ندارد, آن را به رخ” دووال گفت.

برای اولین بار دو هفته دووال سعی کردم به او اجازه کودکان انجام کار با سرعت خود را دارند اما آنها در خواب و نمی توانید خیلی کار مدرسه در طول روز انجام شود. بنابراین او اجرا یک برنامه جدید است که شبیه سازی یک مدرسه معمولی بعد: بیداری فرزندان او قبل از او به کار می رفت در 7 صبح با زمان خاص برای منظم استراحت و ناهار.

“این سخت بود چون من تماس بگیرید و چک کنید در طول روز به آنها و آنها در حال مبارزه در میان خود و هیچ کس وجود دارد به داور” دووال گفت. “این کمی جالب است.”

زمانی که از مدرسه به خانه فرستاده midterm گزارش کارت دووال او به رسمیت شناخته شده کودکان نمرات لغزش شد.

“من برطرف شد که Willow Creek تصمیم به باز کردن چون من یک معلم نیست,” او گفت:. “من سعی کردم بهترین من زمانی که من به خانه از محل کار به آنها کمک کند با آن, اما آنها نمی خواهند به آن را انجام دهد و من یک معلم نیست.”

‘این بچه ها در حال آمدن به عقب’

واقع در 40 مایلی غرب Bozeman, Gallatin, شهرستان, شهری, مرکز Willow Creek نمی تواند تعداد دفعات مشاهده بر داشتن سازگار دسترسی به اینترنت به عنوان Bozeman نیروی کار و مدرسه و دانشگاه انتقال به تنظیمات از راه دور.

کارکنان در Willow Creek تکیه بر چاپ بسته از کار از راه دور و یادگیری و نه مبتنی بر وب تحویل با توجه به بالقوه پر از لکه دسترسی به اینترنت است.

“ما به دقت در مورد ما چقدر در اینترنت بستگی دارد چرا که در هر روز داده شده اگر طوفان وجود دارد که ما اصلا اینترنت” پایین گفت. “ما لازم نیست که فیبر نوری; آن را بر اساس پهنای باند.”

تمایل Willow Creek School کارکنان به گرد هم می آیند و ایجاد یک جدید “عادی” همراه با مدرسه در اندازه کوچک در نظر ثبت نام منجر به آن موفق بازگشایی پایین تر گفت.

“ما می تواند باز کردن درب ما می تواند امن و ما می تواند کمک به این بچه ها تا قبل از پایان سال” پایین گفت. “برخی از آنها ممکن است گرفتار کاملا وجود دارد رفتن به چیزهایی که آنها از دست رفته ام اما آنها در حال رفتن به جلو بیشتر از آنچه که آنها می شده اند اگر ما را نه فقط ما باز درب.”

به طور کلی پایین تر است خوشحال و مدرسه او فرصت داده شد برای از سرگیری سال تحصیلی — حتی اگر آن را فقط برای سه هفته قبل از پایان کلاس جمعه.

“به نظر می رسد متفاوت نیست که هر کسی دوست دارد همه اجتماعی فاصله و تمام انتظارات جدید وجود دارد هیچ کس در اینجا است که دوست دارد آن را” پایین گفت. “اما حداقل این بچه ها در حال بازگشت آنها دیدن آنچه در آن مانند به نظر می رسد. آنها در حال رفتن به صرف کل تابستان تعجب آنچه در آن می گذرد به نگاه در آن قرار می گیرند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>