فروشگاه های خود را سوزانده شد غارت و غارت. گام بعدی برای مینیاپولیس-منطقه صاحبان کسب و کار کوچک که از دست همه چیز ؟

مینیاپولیس — هویج مور تشبیه سوخته باقی مانده از جنوب مینیاپولیس فروشگاه لباس و استودیوی ضبط به چنگال برای برابری است که اقلیت ها در اینجا احساس می کنم.

دود ادامه داد: برای نسل اینده در هوا تا 24 ساعت پس از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید روشن آتش به مور نمای کسب و کار و چندین نفر دیگر در کنار دریاچه خیابان.

“کسب و کار من سوزانده دو روز پیش شما دیدن شعله های آتش? آن را هنوز هم در رفتن” مور 41 روز یکشنبه اعلام کردند. “که شعله را در مردم روح ؟ آن را هنوز هم رفتن. آنها می خواهند عدالت است.”

او در میان ده ها تن از مینیاپولیس و سنت Paul صاحبان کسب و کار کوچک و بزرگ در تلاش برای بازسازی پس از آتشین شورش و تظاهرات در شهرهای دوقلو در روز پنج شنبه و جمعه. شرکت او “سطح” که همچنین دارای یک سنت پل در محل باقی می ماند که سالم بود مور “عزیزم.”

جارو پیاده تغذیه نیازمندان: مینیاپولیس است که در تلاش برای بازیابی پس از روز از جورج فلوید تظاهرات

مور یک زن سیاه پوست گفت که او شروع به کسب و کار از صندوق عقب ماشین خود را هنگامی که او را ترک یک شغل با مینیاپولیس مدارس دولتی در سال 2011 به دنبال شور و شوق خود را برای مد و موسیقی است.

آن را تا به حال باز شده است برای مدت پنج سال قبل از مردم بی خانمان در جمعه آغاز شده و آتش آن را در کسب و کار خود و چند مجاور فروشگاه. هنگامی که او هشدار داده شد به شکستن-در مور رفت به دریاچه و خیابان و تماشای نزدیک به یک دهه از کار سقوط به داخل بتن.

“من صدمه دیده است که من از دست این. اما … من نمی توانم گریه, در حال حاضر,” او گفت:. “من نمی توانم به خانه و گریه و صدمه به خاطر من از دست داده و کسب و کار. جورج فلوید زندگی خود را از دست. او هرگز در اینجا دوباره.”

او اعتماد به نفس او را بهبود می یابند اما مطمئن نیست اگر او می تواند بازسازی در همان محل — در قلب متنوع southside محله. دیگر کسب و کارهای کوچک صورت مشابه عدم قطعیت اما چند جمع آوری اعانه شده اند شروع به کمک به حمایت از مینیاپولیس,’ کوچکترین شرکت.

به عنوان غارتگران غارت خود را St. Paul فروشگاه این صاحب کسب و کار مخفی در حمام و زمزمه 911

در سنت پل میدوی محله فقط بلوک از کجا مور دوم سطح محل محافظت شده توسط مردان مسلح ایستاده در آن ایوان یک صاحب کسب و کار گفت: او مخفی در دفتر کار خود به عنوان مردم غارت, ادرار و آسیب دیده ساختمان.

جیم سگال بسته Ax-Man مازاد زودتر از حالت عادی بعد از ظهر پنجشنبه به دلیل روز روشن غارت گرفت و در نزدیکی تقاطع دانشگاه و Snelling راه. پس از ارسال به مشتریان و کارکنان صفحه اصلی و قفل درب جلو سگال گفت که او همچنان به کار در این دفتر از شش دهه-شرکت قدیمی است. سپس او شنیده چندین پنجره های شیشه ای ،

“خوشبختانه من یک درب فلزی زیرا آنها در تلاش بودند برای ورود به اتاق گفت:” سگال که خریداری مازاد ذخیره حدود 20 سال پیش. “من فکر نمی کنم آنها می دانستند که کسی آنجا بود اما من اساسا سنگر خودم داخل حمام داخل اتاق.”

او احساس به عنوان اگر او بودند در یک فیلم St. Paul بومی گفت. به عنوان نمایش موارد خرد و الکترونیک گرفته شده از داخل مغازه اش او زمزمه 911 اعزام درخواست برای کمک.

“پلیس گفت:” حتی نمی زحمت شبانه روزی خود را, فروشگاه,'” سگال گفت شنبه. “‘وجود دارد شانس 50/50 نمی توان آن را در اینجا فردا است.”

8 دقیقه, 46 ثانیه و ‘ذاتا خطرناک’: آنچه در شکایت کیفری در جورج فلوید مورد

حدود 6:30 p. m. روز شنبه, بازگشت او به Ax-مرد محل یکی از سه در مترو در یک تلاش ناموفق به چخ دور از مردم در حال اجرا در داخل و خارج از فروشگاه.

یک شرکت توافق شده به هیئت مدیره خود ویندوز سگال گفت: اما در سمت چپ به سرعت پس از رسیدن به نه مایل به کار در میان جمعیت. او تلاش برای به دست آوردن یک پلاک از کسی دزدی اما دیگران سعی در گرفتن تلفن خود را به طوری که او عقب نشینی به ماشین خود را.

سگال شنبه در وسیله نقلیه خود را برای ساعت به عنوان تظاهر peed در خود ذخیره و در زمان چیز از چیز قشنگ و کم knacks و دی وی دی به برف دمنده. او گفت: coronavirus نگرانی او را مجبور به بستن کسب و کار خود را برای بخشی بهتر از دو ماه. آنها می شده است بازگشایی کمی بیش از یک هفته زمانی که ساختمان غارت شد.

“من نمی یاد تا به حال در یک وضعیت که در آن من که دست پاچه. من تبدیل به سنگ شد, در واقع,” او گفت:. Ax-مرد نمی بازگشایی حداقل برای یک یا دو هفته سگال گفت: اما او ترس آن ممکن است به طور دائم به دلیل عدم فروش در بهار. که به معنی از دست دادن امرار معاش برای او و حدود 10 نفر از کارکنان.

آنها چه کسانی هستند ؟ مقامات سرزنش خارج از کشور’ آشوبگران اما کسانی که در قلب اعتراضات هستند وطنی

او همدردی با کسانی که ناراحت فلوید مرگ در بازداشت پلیس در روز یادبود توصیف تصویری از مینیاپولیس افسران پلیس ” را “وحشتناک.”

“این فقط مسائل هیچ مقایسه ای (برای یک فرد در حال مرگ) گفت:” سگال یک مرد سفید پوست. “اما آنچه که من در مورد عدم وجود رهبری در دولت — شهردار (Melvin) کارتر شهردار (یعقوب) Frey Gov. (Tim) Walz — فقط اجازه بی قانونی است.

“غیرقابل دفاع چه اتفاقی برای آقای فلوید اما این باعث نمی شود آن را بهتر است. و من نمی دانم که چه می کند.”

بیمه کمک می کند تا صاحبان کسب و کار کوچک اما بهبودی کامل است “خیلی بیشتر پیچیده’

در حالی که مور و سگال هر دو گفتند که بیمه آنها باور نمی بیمه به تنهایی به اندازه کافی به جای همه چیز را از دست داده ام. مردم به طور معمول صاحب کسب و کار و فکر می کنید “ثروت” سگال گفت.

“این درست نیست برای من,” او گفت:. “من یکی از آخرین برای دریافت پرداخت می شود.”

آشنایی با بیمه نامه ها می تواند دشوار است برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک گفت: Allison Sharkey, مدیر اجرایی دریاچه خیابان شورا است که پشتیبانی از شرکت های محلی است. دریاچه خیابان همواره یک منطقه مینیاپولیس مهاجر کارآفرینان برای شروع کسب و کار, او گفت:, و بسیاری از کسانی که مردمی ممکن است آشنا با کمک سیستم یا بیمه رسیدگی است.

“در بسیاری از جزئیات را از طریق رفتن در خود قرارداد که اکثر مردم واقعا نمی دانند که تا زمانی که وضعیت مانند این اتفاق می افتد” Sharkey گفت. “این خیلی پیچیده تر از فقط پرداخت $500 معافیت و فکر بقیه در حال رفتن به پوشش داده شود.”

اقلیت صاحبان کسب و کار ممکن است نه اعتباری و یا دارایی های خود را به مقاومت در برابر تعطیلی به عنوان طولانی به عنوان سفید صاحبان کسب و کار با منابع بیشتر, او گفت:. شورا و دیگر مترو انجمن های کسب و کار مانند آن سعی کنید برای پر کردن این فاصله اما ادعا بیمه متوقف نخواهد شد برخی از کسب و کار از به طور کامل محو دور.

مجروح در کار: روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت پوشش جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور

برای مور او نا امید زمانی که مردم را تا این واقعیت که او بیمه شده به دلیل آن را نادیده می گیرد و کار او را به ساختمان و موارد او نمی خواهد به عقب بر گردیم.

“هنگامی که شما آن را دریافت کند گل — به این معنی که هنگامی که شما آن را در خود را بدون جزوه … کسی که فقط توزیع پول شما برابر نیست,” او گفت:. “آن را عمیق تر از آن است.”

حمایت مالی است و در آینده برای شهرهای دوقلو کسب و کارهای کوچک در سمت چپ در آوار در میان جورج فلوید تظاهرات

وقتی سگال بازگشت به کسب و کار خود را روز شنبه او در بر داشت یک فرد که زندگی در نزدیکی جارو شیشه ای از پیاده رو.

حمایت پولی را آغاز کرده است بیش از حد. آن را به خصوص حیاتی کسب و کار کوچک طرفداران می گویند چرا که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در حال اجرا از پول به دلیل تعطیلی با توجه به COVID-19.

دریاچه خیابان شورا دریافت کرده است بیش از 1.5 میلیون دلار برای کمک به پشتیبانی از صدها نفر از کسب و کار است که خط به شدت آسیب دیده منطقه است. Sharkey گفت: شرکت های متعلق به مردم رنگ و مهاجران شده اند به خصوص نهفته روز از ناآرامی. چند “زیبا” ساختمان جایگزین شده اند آوار خواهد شد که در نهایت جای خالی بسیاری است.

“(1.5 میلیون دلار) برای تلفن های موبایل مانند یک عدد بزرگ اما ما میخوایم نیاز به مقدار زیادی بیشتر دولتی و غیر انتفاعی حمایت” گفت: Sharkey. “ما راه درازی در پیش ما است.”

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

او گفت: سازمان در حال حاضر شروع به صرفه جویی در پول برای توزیع به شرکت های برخورد با مالی انقباضات از coronavirus اما آن را نه معطوف شده به شورش بازیابی. این شورا درخواست یک بسته کمک از دولت اما Sharkey فکر می کند آنها نیاز فدرال دلار به عنوان به خوبی.

“ما در حال رهبری نسبت به رکود اقتصادی” او گفت:. “ما واقعا می خواهید به ایجاد یک استراتژی دراز مدت همراه با ذینفعان و صاحبان کسب و کار صاحبان اموال گروه های کسب و کار انتخاب کردند.”

کمک مالی به این صندوق می تواند در اینجا ساخته شده است.

جمع آوری کمک های مردمی آغاز شده در سگال منطقه به عنوان به خوبی. این ال روزاریو میدوی ائتلاف مطرح شده است و بیش از 75000 دلار برای کمک به کسب و کارهای کوچک در بهبود خود را از صدمه به اموال و از دست فروش.

کیت Mudge این ائتلاف گفت که این سازمان شده است جمع آوری پول برای کمک به کوچک و اقلیت صاحبان کسب و کار نگران در مورد gentrification و شرکتی آمدن با آمریکا فوتبال ورزشگاه ساخته شده در این نزدیکی هست.

“ما در حال حاضر شده است در برخورد با یک بیماری همه گیر ما شده است در برخورد با برخی دراز مدت مسائل در جامعه ما این است که شکر و تخم مرغ در کیک. ما امیدواریم که که این

میخوام آوردن افراد جدید به نیمه راه جدید کسب و کار” او گفت:. “ما به برخورد با بدتر است.”

کمک های مالی به میدوی صندوق را می توان در اینجا ساخته شده است.

با وجود قطعیت سازمان ها با اعتماد به نفس بسیاری از کسب و کار زنده خواهد ماند اگر حمایت جامعه نگه می دارد.

“من نه سرزنش مردم شما نمی توانید قضاوت کسی را درد یا خشم. همه اعمال و واکنش نشان می دهد به چیزهایی که در راه های مختلف” مور گفت. “من یک کسب و کار متعلق به آن را سوزانده و ما معترض بودند برای یک مرد سیاه و سفید زندگی که در نظر گرفته شد. بنابراین من فقط یک کمی اشتباه در جایی که ما قصد داریم با استفاده از این. اما در پایان روز, همه چیز در مورد فداکاری است.”

تایلر دیویس را می توان در تماس [email protected] و یا در توییتر @TDavisDMR.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>